BioShock: Infinite | PS3 [پست اول حتماً خوانده شود]

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان من ، یه وضعیتی دارم الان ،
Bioshock 1 رو تموم کردم
Bioshock 2 رو حتی دست بهش نزدم ،
به جز یه تریلر از Infinite هیچی ندیدم :d
حالا میخواستم بدونم با توجه به اطلاعات داده شده می ارزه من بازی رو از Store بخرم و بازی کنم یا همون برم 6 تومن پول بدم روی ایکس باکس تمومش کنم !
IGN هم بهش امتیاز بالا داده من هوس کردم بگیرمش ! :d
معمولا بازی های خفن رو واسه PS3 میگیرم ، مثل FIFA13 ،Assassin's Creed، Tomb Raider

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
Bioshock 1 رو تموم کردم
حالا میخواستم بدونم با توجه به اطلاعات داده شده می ارزه من بازی رو از Store بخرم و بازی کنم یا همون برم 6 تومن پول بدم روی ایکس باکس تمومش کنم !
معمولا بازی های خفن رو واسه PS3 میگیرم ، مثل FIFA13 ،Assassin's Creed، Tomb Raider

من نمیدونم میگن شماره 2 اصلا در حد نیست و این جور چیزها ... ولی همون شماره 2 هم که من بازیش کردم ... خارق العاده بود ... من بیشتر از 10 باز از اول تا اخر رفتم و ازش سیر نمیشم ...

شماره 3 رو هم بگیر روی ps3 بگیر ... همون لذت تروفی گرفتن این دو تا بازی خودش یه دنیا میارزه

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
Bioshock 1 رو تموم کردم
تو پست صحفه قبل گفتم که اگه امسال فقط دوتا بازی رو میتونستم اوریجینال بخرم اولیش بایوشاک بود ...
به خدا وسع مالیم به هیچ وجه نمیرسه وگرنه با رضایت تمام هزینه میکردم برا این بازی ...
اگه توانش رو دارید حتما اوریجینال تهیه کنید ..
بایوشاک 2 هم شاهکاریه برا خودش!
کسی نمیگه بایوشاک 2 ضعیفه! اصلا و ابدا اینجوری نیست! متای بازی هم 88 هستش ... به نسبت نسخه اول پیشرفت آنچنانی نداشت ولی بازی شاهکاریه ...

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
تو درجه سختی 1999 هر بار که بمیرین 100$پول ازتون کم میشه و دشمنا full health میشن و اگه پول نداشته باشین بر میگردین به منو بازی و باید از سیو قبلی برین

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
تو درجه سختی 1999 هر بار که بمیرین 100$پول ازتون کم میشه و دشمنا full health میشن و اگه پول نداشته باشین بر میگردین به منو بازی و باید از سیو قبلی برین
این درجه برای اوناییه که ادعا می کنند بازی آسونه وگرنه ما تو همین نرمال هم کمکی با چالش روبرو میشیم .. :D
من رو نرمال میرم و اونطوریام آسون نیست!
البته سیستم احیاگری دوباره کمی راحت کرده کار گیمرا رو ولی درجه سختی استاندارده و جوری نیست که اعصاب خرد کن باشه ...

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
خب منم بالاخره بازی رو برای PS3 گرفتم(نسخه PS3 سه تومن بود ، نسخه PC ش 10 تومن بود! :| )
در یک کلام باید بگم که این بشر(ken levine) و بازیاش فوق العادند!:x
راستی بچه ها با این رمز میتونید درجه سختی 1999 رو بدون تموم کردن بازی باز کنید:;)

PS3: Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right, O, X

آخرین ویرایش:

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
اقا واقعا می ارزه بازی رو نسخه اوریجش رو گرفت. بازی حرف نداره . الیزابت حرف نداره. کن لواین هم حرف نداره و در کل باغت آباد کن لواین :x باغت آباد کن لواین :x به به به به

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
گرافیک کنسولیش خیلی عجیب و سینوسیه ادم یه بافت ها و تکچرهایی میبینه اینطوری میشه::o
بعضی از بافت های ضعیف و تاریخ مصرف گذشته رو هم میبینه اینجوری میشه::-&

ولی در کل گرافیک کنسولیش در سطح خوبی قرار داره البته بعد از اینکه بازی با PS3 تموم کردم حتما نسخه PCش رو هم میگیرم...
راستی پیشنهاد میکنم توی اپشن بازی حتما Vsync رو روشن کنید وگرنه شکستگی تصویر دیوانتون میکنه! :| :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان یه مقدار کم لطفی کردن گرافیک بازی اونطوری هم که شما حساس شدید نیست
بازی واقعا فوق العادست جادوها و به خصوص Gun Play فوق العادست

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
بالاخره دیشب ساعت 12 شب بازیو تموم کردم. بار داستانی بازی بسیار پیچیده است. این کن لواین باید یه استاد فلسفه ای چیزی باشه ها !!! به هر حال دمش گرم بازی خیلی عالی بود. هر چند بازی رو تموم کردم اما از اخر داستان بازی چیزی نفهمیدم(یعنی داستان و قصه بازی رو قاطی کردم )
کسی از دوستان میتونه داستان کل بازی رو تعریف کنه تا ابهام ها و سوالات بازی بر طرف بشه.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بازي شاهكاره ولي اصلا قابل مقايسه با Bioshock 1 نيست( اتمسفر و حس تنهايي و خوفناكي كه داشت) .Bioshock 1 خيلي بهتر بود

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,484
نام
Nightwing
بازي شاهكاره ولي اصلا قابل مقايسه با Bioshock 1 نيست( اتمسفر و حس تنهايي و خوفناكي كه داشت) .Bioshock 1 خيلي بهتر بود
این حرف شما یعنی هدف Irational این بوده و نتونسته اون حس و القا بده به گیمر. در صورتی که اصلا قرار نیست مثل 1 باشه! این بر عکس 1 اصلا اون جو تاریک و سرد و خسته و نداره
اگه یه چی کپیه اون بود الان متاش 90 بود نه 96 ;)

اکشن و شلوغی بازی آدم و دیوونه میکنه:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر