BioShock: Infinite | PS3 [پست اول حتماً خوانده شود]

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
]چقدر زود؟!
کسی دانلود کرده بدونه لینکا فیک هستن یا نه؟!
البته من صبر می کنم و رو pc این شاهکار رو میزنم ...
مورد انتظارترین بازی 2013 من همین عنوانه ...

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
برادر حسین گاو 3 ، دانلودت تموم نشد بیای یکم تعریف کنی از بازی هایپ بشیم ... ؟ :-/:d
اسیا کمرمو برید باو فردا بین صبح تا ظهر احتمالا تموم شه دانلودش :d
برادر توری |مسیح سایلنت دث:d
در کل همین که من دارم دانلود میکنم هایپ بشید:d

]چقدر زود؟!
کسی دانلود کرده بدونه لینکا فیک هستن یا نه؟!
البته من صبر می کنم و رو pc این شاهکار رو میزنم ...
مورد انتظارترین بازی 2013 من همین عنوانه ...
مشکلی نداره داداش گلم از تاپ 2 دانلود بازی رو دانلود کن خودش بازی رو چک میکنه بعد میزاره برا دانلود

خوب بازی رو دانلود کردم

اول در مورد داستان چیزی نمیگم فعلا به هیچ وجه
دوم در مورد گرافیک بازی متاسفانه فعلا تا اینجای بازی ضعیف بود مخصوصا تکسچر ها البته الان زوده برا نظر دادن چون تا اینجای بازی توی محیط های بسته بود و تاریک نمیشه خوب نظر داد
در مورد گرافیک هنری یعنی هر چقدر گرافیک تکنیکیش هم ضعیف باشه(که گفتم فعلا زیاد معوم نیست) گرافیک هنری خفتون میکنه اینقدر زیاده احتملا جایزه بهترین گرافیک هنری سال رو ببره این خط این نشون:d
و در مورد جو بازی همون بازیه که دنبالشید یعنی بایوشک جوش اصیل اصیله:d
من میرم فعلا بازی کنم هر چی سوال دارین قبل ساعت 12 بپرسین چون نتم تموم میشه تا چند روز نیستم:d
شرمنده کیفیت عکاسا خوب نیست او محوی روی تصویر از دوربین نه بازی دوربین دیجیتالم پیشم نبود

اپدیت: تایید میکنم گرافیک تکنیکی نابوده :|
اپدیت2:محیط ها و نور پردازی بسی خوفن و زیبا

dark soul@
در مورد گرافیک هنری که من یکی کاره ای نیستم صحبت کنم شاهکار همونطور که گفتم این خط این نشون گفتم جایزه رو برده
اما در مورد گرافیک فنی همه چیزایی که گفتی درست کاملا باهات موافقم تنها مشکلی که هست تکسچر هان که واقعا حیف بازی به این قشنگی این خورده اذیت میکنه ادم رو (البته این با توجه به اخر نسل بودن و کنسول اینا قابل توجیه ونمیخوام الکی ایراد بگیرم)
محیط ها و رنگ بندی های شاد و محیط های رنگارنگ واقعا چشم ادمو نوازش میکنن
باقی حرفات هم که اوکی راستی دوستان صدا گذاری واقعا محشره به تمام معنا
اصلا انتظار نداشتم اینقدر زیبا باشه بازی امتیاز های خوبی دریافت میکنه

آخرین ویرایش:

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
خوب بچه ها من هم طاقت نياوردم نسخه 360 بياد و نسخه ps3 رو گرفتم وچند ساعتي بازي كردم بازي به شدت آدمي رو شگفت زده ميكنه.
فقط يه توضيح كوچيك در مورد گرافيك تكنيكي بدم كه اصلا به هيچ وجه ضعيف نيست نورپردازي بازي بسيار زيبا وحرفه اي كار شده وقطعا هر چشمي رو نوازش ميده از تكنيك هايي مثل لنز فلر و hdr در منابع نوري بازي استفاده شده ويك نورپردازي دايناميك و طبيعي رو به ارمغان آورده.
افكت هايي نظير ابر ,مه, سيستم ذره اي و آتش بسيار زيبا وعالي كار شده افكت آب بهتر از هميشه برگشته به طوري كه قطره هايه آب از روي ديوار سرازير ميشن و بسيار نرم طراحي شده.حتي قطره هايه آب روي دست هايه كاراكتر نيز به زيبايي طراحي شده و دارايه برجستگي وحجم هست.همچنين رفلكشن آب بسيار طبيعي وبا كيفيت طراحي شده وبه زيبايي هر چه تمام تر محيط پيرامون بر روي آب انعكاش پيدا ميكنه.
به طور كلي اكثر محيط هايه بازي روشن و رنگارنگ طراحي شده و محيط هايه بازي در مقايسه با نسخه اول به مراتب وسيعتر و بسيار بازتر شده وحالتي sand box گونه پيدا كرده.
اما در مورد تكسچرها, به طور كلي با توجه به وسعت بالايه محيط هايه بازي و سطح جزئيات بالايه محيط , تكسچرها در حد تقريبا مطلوبي قرار دارن و بعضا تكسچرهايه بي كيفيت هم نيز در بازي ديده ميشه ولي تكسچرينگ كلي بازي مخصوصا زمين و ديوارها كيفيت خوبي داره.
تعداد npc هايه موجود در بازي به شدت بالا رفته به طوري كه در يك صحنه در بازي من نزديك به 50 نفر آدم رو در يك صحنه در حال تعامل ديدم(البته نه در هنگام مبارزه) و در اين جور صحنه ها كه بار پردازش بيشتر ميشه كمي بريدگي تصوير هم در هنگام چرخوندن دوربين ايجاد ميشه تا فريم ريت افت نكنه.
در كل فريم ريت بازي هم با توجه به نورپردازي دايناميك ,سايه زني هايه دايناميك, وسعت محيط ها و شلوغي زياد محيط نرخ ثابتي داره و در بعضي از صحنه هايه شلوغ و هنگام درگيري ها كمي افت ميكنه ولي به هيچ وجه محسوس نيست و لطمه اي به گيم پلي بازي وارد نميكنه.
رزولوشن بازي هم به نظر در حالت استاندارد هست ولي كمي لبه هايه ناصاف در بازي وجود داره و فكر كنم AA بازي متغير باشه در يك سري از صحنه ها خوب هست ولي در بعضي از صحنه ها هم لبه هايه ناصاف ديده ميشه در كل شكستگي هايه كمي تا اينجايه كار در بازي مشاهده كردم.
انيميشن هايه كاراكترهايه بازي در مقايسه با دو نسخه اول خيلي پيشرفت كرده و از اون حالت تقريبا خشك دراومده و بسيار نرم تر و پويا تر شده ودر سطح خيلي خوبي قرار داره همچينين سطح جزئيات كاراكترها و مدلينگ ها هم باتوجه طراحي هايه متنوع NPC ها و دشمنان در سطح مطلوبي قرار داره.
پليگان دست ها و اسلحه ها مثل گذشته بسيار بالاست و نسبت به نسخه اول هم بيشتر شده و جزئيات دست ها هم در هنگام استفاده از قدرت ها بسيار بالا رفته جوري كه پس از گرفتن VIGOR آتش شاهد سوخته شدن پوست دست هستيم وحتي مواد مذاب از گلوله آتشين VIGORسرازير ميشه.
اما گرافيك هنري در يك كلام يك ابرشاهكار ديگر رو از استاد لوين شاهد هستيم به گونه اي كه خودم تا حالا همچين طراحي هنري برجسته اي رو در هيچ كدوم از بازي ها, تو عمرم نديدم به گونه اي كه بازيكن رو غرق در دنياي خودش ميكنه يعني صحنه هايه بازي اينقدر زيباست كه دوستداري فقط به مناظر دور دست DRAW DISTANT ها نگاه كني, به بالن ها , ابرهايه در حال حركت و ساختمان هاي در حال بالا و پايين رفتن بنگري.
نحوه تعامل مردم با يكديگر , مراسم هايه مذهبي ,جشن , طراحي كاراكترهايه بازي, ساختمون ها و درخت ها , بادكنك ها , بناهايه داخلي , مغازه ها , دلقك ها و شعبده بازها و همه چيز به قدري شاهكار هست كه چشم از ديدنش سير نميشه و بازيكن گرافيك تكنيكي رو فراموش ميكنه.
در مورد گيم پلي هم بازي بسيار سريعتر و مهيج تراز گذشته شده همچنين ميني گيم ها و فاكتورهايه جديدي به گيم پلي اضافه شده و شاهد اسلحه هايه جديد و قدرت هايه جديد هستيم كه خلاقيت در همه اين موارد بيداد ميكنه همچنين خطوط هوايي نقش بسزايي در جا به جا شدن و زيبا تر شدن هرچه بيشتر گيم پلي ايفا ميكنن وجود اليزابت و قدرت هايه خاصي هم كه داره ديگه گيم پلي رو منفجر ميكنه.
هوش مصنوعي هم عالي هست.
در مورد داستان هم همون چيزي كه از استاد كن لوين انتظار ميره در بازي نگاشته شده.مفاهيم عميقي از مناسك مذهبي و سياسي در نحوه روايت داستان بازي گنجانده شده كه واقعا ارزش و كيفيت اين چيدمان كار ستودني و باور نكردني هست.
صداگذاري و موسيقي هم مثل هميشه عالي و روح وروان آدمي رو با سازي كه كه در حال نواختن هست نوازش ميده وبسيار دلنشين هست.
متايه بالايه 92 رو با توجه به آخر نسلي بودن براي بازي پيش بيني ميكنم و اين رو هم بگم كه بازي از نسخه اول هم به مراتب بهتر هست ودر يك كلام استاد بزرگ كن لوين بار ديگر و به طرز عجيبي خلاقيت ها و هنر ستودني خودش رو به معرض نمايش گذاشته تا ببينيم و بچشيم و ايمان بياوريم به اين كه هنر جاودانه هست.

آخرین ویرایش:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
انتظار واقعا به شدت سخته!
هرچقدر کلنجار رفتم دلم نیومد این شاهکار رو روی کنسول بازی کنم!
این همه صبر یکم دیگه هم روش ...
طوری نیستم که منتظر یه بازی زیاد بمونم و خیلی هایپ زده بشم ولی برای معدود مواردی که بیش از حد صبر کردم واقعا جواب گرفتم! مثلا آرکام ستی و یا دارکسایدرز 2 ...
این بازی هم با دو نسخه شاهکار قبلی واقعا ارزش این همه صبر کردن رو داره و مطمئن هستم شاهکار میشه ...
واقعا چیزی که توی تریلرهای بازی میدیم برام بی نظیر بود!
از محیط و گیمپلی گرفته تا تعامل دو کاراکتر اصلی بازی با هم ..
اون دموی 15 دقیقه ای رو شاید 100 بار دیده باشم!
امیدوارم متا بالای 90 بشه ...

Helegha

کاربر سایت
Mar 10, 2013
100
یا حضرت عباس یکی از کله گنده های گوتی امسال لیک شد !! :x

خدایا میشه شبیه Bioshock 1 باشه ؟؟ :( دلم بدجور اون فضا و داستان ها رو میطلبه .

فردا میرم یه گور و کورستانی بازی رو شده از زیرزمین هم جور میکنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر