BioShock: Infinite | PS3 [پست اول حتماً خوانده شود]

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خدایا میشه شبیه Bioshock 1 باشه ؟؟
من مطمئنم از قسمت اول هم بهتر میشه! حالا اگه بهتر هم نشه ولی در سطح همون باقی می مونه ...
داستان قسمت اول چیزی فرای شاهکار بود ولی کاراکتر اصلی بازی دارای شخصیت پردازی نبود و خوب یکی از دلایلی که یک بازی موندگار میشه شخصیت های اون هستند! قطعا بایوشاک 1 و 2 همیشه موندگار می مونند اونم به خاطر داستان شاهکار و نوآوری های فراوان در بخش گیمپلی و گرافیک! بایوشاک بعد GEOW فکر کنم بهترین گرافیکی بود که با آنرئال 3 ساخته میشد ...
ولی این قسمت بالکل لوکیشن ها عوض شدن .. از اون فضای سرد و تاریک زیر آب بیرون اومدیم و وارد شهری رویایی در آسمان شدیم. دو کاراکتر اصلی بازی هم واقعا مطمئنم که به عالیترین نحو ممکن پرداخته شدن ...
من که دیشب احساس می کردم تیغ تو گلوم گیر کرده و زدم استارت دانلودش رو .. انشالله دو شب دیگه تموم میشه. بازم تا وقتی بازی برا PC بیاد و کرک شه و تهیش کنیم حداقل 10 روز طول میکشه ...
واقعا دل تو دلم نیست نمرات بازی بیاد ...
تاپیک هم شدیدا سوت و کوره!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
گرافیک بازی واقعا مشکل داره تکسچر ها کلا بد هستن مخصوصا تو مناطق نزدیک و قابل دسترس .
داستان بازی همونجوری که انتظار داشتیم واقعا غنی و عمیق هست جوری که باید 2 بار بازی کنی تا کاملا به مفاهیمش پی ببری . تا خالا که یه چیزایی رو متوجه شدم و باید بگم لوین تو دیگه کی هستی واقعا در مفهوم پردازی و درون مایه ی غنی فقط کوجیما میتونه رقابت کنه با این لوین . شاهکاره آقا .
گیمپلی هم خیلی زیباست و عناصر فوق العاده ای اضافه شده که اون vigor ها واقعا خلاقانه و زیبا هستن و استفاده ازشون فوق العاده لذت بخشه .

برسیم به الیزابت :biggrin1: واقعا عالی طراحی شده . شخصیت پردازی , هوش مصنوعی , ... واقعا زیباست و تو fight ها واقعا کمکت میکنه و وسایل از رو زمین جمع میکنه و بهت میده و جای اشیای پنهان که تو از چشمت در میره رو بهت یاد آوری میکنه تا برداری . وقتی میری به دستشویی مردانه وارد نمیشه و دم در منتظر میمونه و با کوچکترین چیزی خواسش پرت میشه و محو تماشای اون میشه و باید بری و بهش بگی که بیا بریم و.... ایزابت واقعا عالیه .

همونطور که گفتم گرافیک تکنیکی فقط خیلی تو ذوقم زد و همین . 6 ساعتی بازی کردم و 9.2 میدم تا اینجا اونم فقط به خاطر گرافیکش .

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
در تایید حرف دوستان باید بگم...
منم دو ساعتی بازی کردم، از قرار معلوم با یه شاهکاری طرفیم که جز گرافیک فنی، تمام بخشهاش لایق نمره کامل هست... امیدوارم تا آخر بازی این حس باقی بمونه.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
دوستان شاید مقایسه خوبی نباشه ولی به نظرتون این بازی بهتر شده یا dishonored?
اولا که چندان قابل مقایسه نیست با هم ولی اگه به من بود مطمئنا bioshock جزئیات این بازی dihonred قورت میده یه ابم روش از هر جنبه ایی که نگاه کنی سره نسبت به اون حتی گرافیک فنیش

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اولا که چندان قابل مقایسه نیست با هم ولی اگه به من بود مطمئنا bioshock جزئیات این بازی dihonred قورت میده یه ابم روش از هر جنبه ایی که نگاه کنی سره نسبت به اون حتی گرافیک فنیش
اتفاقا این دو بازی از لحاظ گیم پلی یکی هستند زیاد هم از دور از هم نیستند

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اتفاقا این دو بازی از لحاظ گیم پلی یکی هستند زیاد هم از دور از هم نیستند
البته Dishonored خودش وام گرفته از سری بایوشاکه و اتفاقا این کار رو به بهترین نحو ممکن انجام داده با نوآوری های دیگه ای توی گیمپلی ...
من خودم بازی هایی که تا حدودی سبکشون نزدیک به همه رو با هم مقایسه نمی کنم و به هر بازی به چشم یک عنوان مستقل نگاه می کنم. مثلا هیچوقت دارکسایدرز رو با خدای جنگ مقایسه نکردم و تامب رایدر رو هم کنار آنچارتد نمیذارم ... هر بازی ارزش خودش رو داره .. حالا یکی پایین و یکی بالاتر ...
ارزش بایوشاک هم برای من خیلی زیاده ... واقعا کمتر بازی دیدم که اینقدر عمق داشته باشه!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
البته Dishonored خودش وام گرفته از سری بایوشاکه و اتفاقا این کار رو به بهترین نحو ممکن انجام داده با نوآوری های دیگه ای توی گیمپلی ...
من خودم بازی هایی که تا حدودی سبکشون نزدیک به همه رو با هم مقایسه نمی کنم و به هر بازی به چشم یک عنوان مستقل نگاه می کنم. مثلا هیچوقت دارکسایدرز رو با خدای جنگ مقایسه نکردم و تامب رایدر رو هم کنار آنچارتد نمیذارم ... هر بازی ارزش خودش رو داره .. حالا یکی پایین و یکی بالاتر ...
ارزش بایوشاک هم برای من خیلی زیاده ... واقعا کمتر بازی دیدم که اینقدر عمق داشته باشه!
اره درسته بازی خیلی احساسیه
و اینکه یکی از بازی هایی بود که از بچگی عاشقش شدم

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خوب امروز بالاخره این فوق شاهکار رو تجربه کردم و واقعا نمیدونم چی بگم؟!
آخرین باری که سر یه بازی تا اینقدر هایپ شده بودم و به وجد اومده بودم "آرکام سیتی" بود ...
حدود دو ساعتی بیشتر بازی نکردم ولی واقعا سالی که نکو است از بهارش پیدا است ...
دیالوگای بازی به شدت کار شده و عمیق هستن .. حتما گوش کنید کاراکتر بازی تو مکالمه ها و با خودش چی میگه چون این بازی شدیدا داستان محوره ...
گیمپلی بازی به جرات میگم کاملترین گیمپلی این سری و کلا یکی از بهترین گیم پلی های اول شخصیه که ساخته شده .. دوست ندارم نظر کامل و قطعی بدم راجع به بازی چون هنوز تمومش نکردم ولی گرافیک بازی هم چیزی جز شاهکار نیست .. از لحاظ تکنیکی با توجه به سخت افزار محدود کنسول یکم، فقط یکم اونم فقط در بعضی از بافت ها سطح پایین هست ولی گرفیک هنری غوغا است! AA بازی هم زیاد مطلوب نیست و لبه های تیز دیده میشه تو بازی! کیفیت تکسچرا همونطور که دوستان گفتن یکم پایینه ولی وقتی زیاد به مانیتور نزدیک باشی فرقش رو میتونی احساس کنی ... نورپردازی بازی هم رسما یکی از بهترین های این نسله .. از مباحث گرافیکی به صورت تخصصی زیاد سر در نمیارم و نمی خوام هم زیاد بهش بپردازم ولی گرافیک بازی در کل عالیه ولی گرافیک اصلی بازی رو با دایرکت ایکس 11 باید روی PC دید هرچند که گرافیک کنسولی هم همونطور که گفتم شاهکاره ...
ولی یکی از نکاتی که بی نهایت و بی نهایت و بی نهایت از بازی لذت میبرم محیط و اتمسفر مخصوص به اونه که به جرات میگم تو هیچ بازی ندیدم! مخصوصا با موزیک های قدیمی که از رادیو تو بازی پخش میشه و یه حس نوستالژیک گونه به آدم میده! انگار این بازی رو خیلی وقت پیش بازی کردی و داری دوباره تجربش می کنی .. این مورد از هنرهای 2k هستش که تو مافیا 2 هم شاهدش بودیم و واقعا یکی از دلایلی که مافیا 2 رو خیلی دوسش دارم همین رادیو سوندترک های بازی بودش ...
خلاصه این شاهکار نسل رو از دست ندین .. اگه سایتی نمره زیر 9 به بازی بده خیلی خیلی باید تعجب کرد و باید اون سایت رو زیر سوال برد!
اگه وسع مالیم میرسید و در سال فقط دوتا بازی اوریجینال میتونستم بخرم قطعا اولیش همین عنوان بود ..!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بازی به قدری خوب start میخوره که حد نداره! واقعا کار شده رو بازی
خیلی کم بعضی جاها تکسچر ها تو ذوق میزنه اما در کل گرافیک خیلی خوبی داره
مشخصه از همین اول که با یه داستان خیلی خوب طرف هستیم
این متاش زیر 90 شه شک میکنم به شخصه به منتقدا!

4m1r

کاربر سایت
Feb 13, 2013
10
نام
امیر
بعد از مدت هامی تونم یه بازی باکیفیت رو بازی کنم....
گیمر پوینت من ۲۹۲۲۵ تا جی هست ... از همه بیشتر....!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خوشم میاد شخصیت الیزابت جوری نیست که دست و پا گیر باشه و کاملا برعکسه!
مدام کمک حالته ...
اصلا وقتی کنارته احساس امنیت می کنی .. :D
تا حالا این تعامل بین شخصیت ها رو تو هیچ بازی دیگه ای ندیده بودم ... بهترین شخصیت زن گیمی که دیدم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر