Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان چجوری میشه این نسخه رو بدون LT Plus بازی کرد؟!

غیر از ریختن LT + یه راه موقتیه هم واسه اجرای بازی (آفلاین) وجود داشت که میتونستی به طور آفلاین بازی کنی.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوستان چجوری میشه این نسخه رو بدون LT Plus بازی کرد؟!

غیر از ریختن LT + یه راه موقتیه هم واسه اجرای بازی (آفلاین) وجود داشت که میتونستی به طور آفلاین بازی کنی.
یه دوتا آپدیت بود ( فکر کنم یه دونش کینکت اسپورت بود ، اون یکی یادم نیست ) که باید می ریختی البته زمانی جواب میده که ایکس باکستو به داشبورد جدید آپدیت نکرده باشی.

mr.dengo

کاربر سایت
Jun 3, 2010
19
بچه ها ببخشید یه سوال پیشه پا افتاده که منو حسابی گیج کرده
این اسیسین کرید چطوریه؟
من 2 رو تموم کردم این الان 3 هستش یا ادامه
بعدش اینا چین ؟
Revelations
Trivia
میشه بگید من نمیدونم اینا چطوری ترتیبشون ؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بچه ها ببخشید یه سوال پیشه پا افتاده که منو حسابی گیج کرده
این اسیسین کرید چطوریه؟
من 2 رو تموم کردم این الان 3 هستش یا ادامه
بعدش اینا چین ؟
Revelations
Trivia
میشه بگید من نمیدونم اینا چطوری ترتیبشون ؟
به قول شما همون ادامه 2 هست. (مثل همون داستانی که با GTA III داشتیم که SA-LC ادامه ش بودن.)
revelation بازم ادامه 2 رو تعریف میکنه. 3 هنوز معرفی نشده.
trivia که اصلا بازی نیست :biggrin1: توی اون تاپیک بچه ها نکات مخفی سری AC رو پیدا میکنند. (به جای اسم فارسی اینکار معادل انگلیسیش یعنی trivia رو به عنوان اسم تاپیک انتخاب کردن)

mr.dengo

کاربر سایت
Jun 3, 2010
19
به قول شما همون ادامه 2 هست. (مثل همون داستانی که با GTA III داشتیم که SA-LC ادامه ش بودن.)
revelation بازم ادامه 2 رو تعریف میکنه. 3 هنوز معرفی نشده.
trivia که اصلا بازی نیست :biggrin1: توی اون تاپیک بچه ها نکات مخفی سری AC رو پیدا میکنند. (به جای اسم فارسی اینکار معادل انگلیسیش یعنی trivia رو به عنوان اسم تاپیک انتخاب کردن)

داداش خیلی گلی
انقدر سوال شده بود خواب نداشتم
مرسی داداش یه خانواده رو از نگرانی در اوردی =))

emma13

کاربر سایت
Jun 23, 2011
8
multiplayer

ببخشید یه سوالی دارم.من این بازی رو تو کامپیوتر انجام میدم.من همیشه برای بازی توی صفحه ی لاگین از گزینه ی آفلاین مود استفاده میکنم.ولی میخوام مولتی پلیر بازی کنم.و برای این کار باید با اکانت یوبی سافت لاگین شم.ولی وقتی میخوام با یوزر و پسوورد یوبی سافتم لاگین شم میگه سریال نامبر بده.کرکی وجود نداره تا این مشکل رو رفع کنه.

آخرین ویرایش:

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
ببخشید یه سوالی دارم.من این بازی رو تو کامپیوتر انجام میدم.من همیشه برای بازی توی صفحه ی لاگین از گزینه ی آفلاین مود استفاده میکنم.ولی میخوام مولتی پلیر بازی کنم.و برای این کار باید با اکانت یوبی سافت لاگین شم.ولی وقتی میخوام با یوزر و پسوورد یوبی سافتم لاگین شم میگه سریال نامبر بده.کرکی وجود نداره تا این مشکل رو رفع کنه.

فکر کنم پولی باشه .

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
دوستان من اینجا گیر کردم چیکار باید بکنم:
اونجا که گویه میاد دستش کلی ادم میکشی بعد میری اونجا که همه هستن بعد اون هم دوباره ادم میکشی بعد خواهرش میگه برو فلانجا میری اونجا چیکار باید بکنی.
عکس:
bk6zfpe5osef7horuumr.jpg

01efzf5r62ui9bvqk2bt.jpg

n1hdxonjc5ukecn5bzza.jpg

alzru1etv6ardyehhq6y.jpg

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
دوستان یه توضیحی درباره assassins guild وکارکردش می دین؟
رفتم توش یه خرده گیج شدم که باید چی کار کنم!
اپگرید و چندتا شهر داشت که نفهمیدم چیه.
ماموریتاش پول می ده یا پول می گیره؟
در ضمن اینکه از صنوف مختلف هر جا یک شعبه باز کنم چه سودی برای من داره؟

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
دوستان یه توضیحی درباره assassins guild وکارکردش می دین؟
رفتم توش یه خرده گیج شدم که باید چی کار کنم!
اپگرید و چندتا شهر داشت که نفهمیدم چیه.
ماموریتاش پول می ده یا پول می گیره؟
در ضمن اینکه از صنوف مختلف هر جا یک شعبه باز کنم چه سودی برای من داره؟
توو اونجا شما می تونی assassin های دیگه و زیر دستتو آپگرید کنی و برای انجامِ ماموریت به شهرای مختلف بفرستی و در اِزاش خودت پول و زیر دستات XP بیگیرین,اگرم جاهای مختلف شعبه باز کنی اون صنف ها توو هر محل قرار می گیرن و توو جاهای بیشتری می تونی ازشون استفاده کنی!

• Like
Reactions: amirf

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
دوستان من یه چیزی تو این بازی نفهمیدم، خیلی دلمم می خواد بفهمم. لباس اتزیو (همون که تو روم زنه بهش میده) کی براش اورده؟ اصلاً کی میبرتش اونجا . من فکر می کردم ماکولی لباسو اورده ولی خودش می گه روحشم خبر نداشته که اتزیو زنده هست.:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر