Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان این ماموریتهایی که باید مخفیانه بریم مثل :
اوایل سکانس 4 که اون دختره رو باید از زندان آزاد کنیم
من که هر کاری کردم نتونستم مخفیانه برم و یک دوبار لو رفتم ولی نهایتا ً ماموریت رو تموم کردم فقط به من 50% داد ! حالا اگه با همین 50 % بازی رو ادامه بدم چیز خاصی میشه !؟ چه فرقی می کنه با چند درصد ماموریت رو تموم کنیم !؟
دوسته عزیز اگه میخواین اچیومنت بگیرین کافیه فقط یکی از سکانس ها رو 100 % کنید
دیگه برای 100 % کردن تمام سکانس ها اچیومنت نمیده
بهتره سکانس 2 رو 100 % کنید چون ساده هستش

• Like
Reactions: Molana

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان من ماموریت پرواز با اون اختراع داوینچی رو تمو کردم و داوینچی یه بسته که فکر کنم همون چتر باشه رو به من داد ولی توی فروشگاهها نیومده ! چجوری باید بخرم و استفاده کنم ازش !؟
ضمنا ً جریان این شاپ کوئستها که در فروشگاهها هست چیه !؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من ماموریت پرواز با اون اختراع داوینچی رو تمو کردم و داوینچی یه بسته که فکر کنم همون چتر باشه رو به من داد ولی توی فروشگاهها نیومده ! چجوری باید بخرم و استفاده کنم ازش !؟
ضمنا ً جریان این شاپ کوئستها که در فروشگاهها هست چیه !؟
سلام دوست عزیز@};-
درسته اون بسته همون چتر نجات هست که باید بری پیش یه خیاط چتر اضافی بخری
در مورد کاربرد اون چتر هم باید بگم شما باید بری رو بالاترین جای معبد Castel Sant' Angelo که همون بالای پرچم میشه از اونجا بپری پایین و با X چترت رو باز کنی اچیومنت میگیری
اون کوئستها هم به ازیو قدرت و مقدار خون بیشتری میده
اما کاربرد اصلی کوئستها اینه که اگه همه رو بخری
اون وقت نقاش برات مکان همه پرها رو میکشه و میتونی ازش بخری
و اگه همه پرها رو پیدا کنی اچیومنت داره

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام دوست عزیز@};-
درسته اون بسته همون چتر نجات هست که باید بری پیش یه خیاط چتر اضافی بخری
در مورد کاربرد اون چتر هم باید بگم شما باید بری رو بالاترین جای معبد Castel Sant' Angelo که همون بالای پرچم میشه از اونجا بپری پایین و با X چترت رو باز کنی اچیومنت میگیری
اون کوئستها هم به ازیو قدرت و مقدار خون بیشتری میده
اما کاربرد اصلی کوئستها اینه که اگه همه رو بخری
اون وقت نقاش برات مکان همه پرها رو میکشه و میتونی ازش بخری
و اگه همه پرها رو پیدا کنی اچیومنت داره

دوست عزیز من میرم پیش خیاط اما آیتمی که به معنی چتر باشه نیست که بخرم !!!!! ضمنا ً برای استفاده ازش فقط از همین معبد میشه استفاده کرد و دیگه جای دیگه ای کارد نداره !؟
در مورد کوئستها هم متوجه نشدم باید بخرم یا پیدا کنم !؟ آخه توی فروشگاه مثلا ً زده 1 از 3 بقیش رو باید از کجا گیر بیارم ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوست عزیز من میرم پیش خیاط اما آیتمی که به معنی چتر باشه نیست که بخرم !!!!! ضمنا ً برای استفاده ازش فقط از همین معبد میشه استفاده کرد و دیگه جای دیگه ای کارد نداره !؟
در مورد کوئستها هم متوجه نشدم باید بخرم یا پیدا کنم !؟ آخه توی فروشگاه مثلا ً زده 1 از 3 بقیش رو باید از کجا گیر بیارم ؟
دوست من
راستشو بخوای برای من چتر غیر از این کاربرد دیگه ای نداشت/
تو خیاطی حتما باید خرید چتر باشه شکلش مثله یه دستمال تا شده هست
کوئستها رو باید بخری .
که خود من آخره بازی تازه تونستم همه کوئستها رو بخرم تا به نقشه پرها دست پیدا کنم
بعضی از کوئستها قفل هستن که خودش مینویسه چطور آزاد میشه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این Castel Sant' Angelo کجاست!؟ هرچی تو نقشه میگردم پیدا نمیشه :| :D

اینجا هستش

glyph_castel_santangelo.jpg
Castel_Sant%27Angelo.jpg

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
این حرفا چیه؟ شما تو واقعیت چتر رو کجا استفاده می کنی؟ اگه بری بالای قلعه اچیومنت میده ولی می تونی بری بالای کولوزوم بپری یا اگه یه جا اشتباهی پریدی بازش کن که با مغز نیایی زمین
اون shopquest ها هم که فقط برای نقشه پر نیست هر فروشگاه یه مغازه اصلی داره که یه مربع سفید دور علامت مغازه است شما اونایی رو که جمع می کنی می دی به این مغازه ها فقط هم برای پر نیست مثلا یه نوع شمشیر رو یه مغازه می گه باید اینا رو بم بدی تا من در عوضش اینو بت بدم یا مثلا دکتره می گه اینا رو بده تو سم سریع بت بدم اما من دیگه به این دقت نکردم که خونت رو زیاد می کنه تا اون جا که من می دونم باید زره بخری تا جونت زیاد بشه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این حرفا چیه؟ شما تو واقعیت چتر رو کجا استفاده می کنی؟ اگه بری بالای قلعه اچیومنت میده ولی می تونی بری بالای کولوزوم بپری یا اگه یه جا اشتباهی پریدی بازش کن که با مغز نیایی زمین
اون shopquest ها هم که فقط برای نقشه پر نیست هر فروشگاه یه مغازه اصلی داره که یه مربع سفید دور علامت مغازه است شما اونایی رو که جمع می کنی می دی به این مغازه ها فقط هم برای پر نیست مثلا یه نوع شمشیر رو یه مغازه می گه باید اینا رو بم بدی تا من در عوضش اینو بت بدم یا مثلا دکتره می گه اینا رو بده تو سم سریع بت بدم اما من دیگه به این دقت نکردم که خونت رو زیاد می کنه تا اون جا که من می دونم باید زره بخری تا جونت زیاد بشه
این یکی از مواردیه که خون رو زیاد میکنه
خوده من وقتی همه کوئستهای آهنگری رو خریدم خونم حداکثر شد

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
عجب بازی اعتیاد آوریه ! اصلاً نمیشه بیخیالش شد !
این قسمت تربیت آساسینها خیلی بازی رو جذاب کرده !
دوستان بازی چند سکانسه !؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا من اشتباهی تمام سیو های این بازی رو پاک کردم راهی برای برگردنوندنش هست ؟!
و اینکه من DLC یشو خریدم و دانلود کردم ولی نمیدونم باید چجوری بیارم که بازی کنم !

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
یکی زود در مورد استخدام اساسین ها بهم توضیح میده؟ و چه جوری تربیت کنم
من الان سکانس هفت رسیدم به جایی که باید 4 تا اساسین داشته باشم. من اون دو تا قبلی که داشتم مردند.
زود کمک کنید مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر