Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
من یه جا تو این بازی گیر کردم میتونید کمک کنید؟
یه جا هست میره تو یه خونه یه زنه رو میبینه زنه بهش میگه باید بری فلان جا تو نقشه یه نقطه ی زرد نشون میده میرم که طرفش کل اون منطقه رنگ زرد پیدا میکنه تو نقشه نقطه های دیگه هم هست مثل پوستر هایی که از اتزیو زدند باید بری تا بکنی ، یا نقطه های لوزی شکل
خواهشا کمک کنید

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
نقطه های لوزی شکل
باید یه ورودی به زیر زمین پیدا کنی، اونجاهایی که این لوزی هست یه چیزی مثل یه پنجره یا نرده ی کوچیک هست که باید بری اون تو ...
اگه اشتباه نکنم 6 تا مکان اینجوری تو کل رم داری، باید از توی هر کدوم از اینا یه کلید بدست بیاری و به گنجینه ی مرکزی بری تا بتونی اون زره رو بدست بیاری، کلا این تاثیری تو روند داستانی نداره، اگه میخوای داستان رو ادامه بدی مطمئن باش ماموریتت جای دیگه ـس !

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من یه جا تو این بازی گیر کردم میتونید کمک کنید؟
یه جا هست میره تو یه خونه یه زنه رو میبینه زنه بهش میگه باید بری فلان جا تو نقشه یه نقطه ی زرد نشون میده میرم که طرفش کل اون منطقه رنگ زرد پیدا میکنه تو نقشه نقطه های دیگه هم هست مثل پوستر هایی که از اتزیو زدند باید بری تا بکنی ، یا نقطه های لوزی شکل
خواهشا کمک کنید
شما اونجا که رفتی Eagle vision (همون دید عقابی) رو روشن کن تا وضعیت افراد رو ببینی. به محض اینکه یه نفر با رنگ طلایی (یا شایدم نقره ای :d) پیدا کردی، برو طرفش. بعد یا ماموریتت شروع میشه یا یه Cutscene نشون میده.
یعنی تو اون منطقه دنبال شخص موردنظر بگرد.
باید یه ورودی به زیر زمین پیدا کنی، اونجاهایی که این لوزی هست یه چیزی مثل یه پنجره یا نرده ی کوچیک هست که باید بری اون تو ...
اگه اشتباه نکنم 6 تا مکان اینجوری تو کل رم داری، باید از توی هر کدوم از اینا یه کلید بدست بیاری و به گنجینه ی مرکزی بری تا بتونی اون زره رو بدست بیاری، کلا این تاثیری تو روند داستانی نداره، اگه میخوای داستان رو ادامه بدی مطمئن باش ماموریتت جای دیگه ـس !
کیان درست میگه، اما ایشون داره (جناب PSP GO & VITA) شرح کلی نقشه تو اون قسمت رو میده
و گرنه اولین ماموریت رومولوس که جزوی از داستان بازی هست و طبیعتا بعدش باید براشون مشخص بشه. ماموریت های رومولوس هم به صورت نقطه ای نشون داده میشدن، نه منطقه ای
ما چاکر آقا کیان هم هستیم :d

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
کیان درست میگه، اما ایشون داره (جناب PSP GO & VITA) شرح کلی نقشه تو اون قسمت رو میده
و گرنه اولین ماموریت رومولوس که جزوی از داستان بازی هست و طبیعتا بعدش باید براشون مشخص بشه. ماموریت های رومولوس هم به صورت نقطه ای نشون داده میشدن، نه منطقه ای
ما چاکر آقا کیان هم هستیم :d

امیر جان عزیزی :d
خیلی وقته بازی نکردم کلا همه چیز بازی یادم رفته!
این رفیقمون هم هم گفت لوزی که من یاد اون گرگ نشین های زیرزمینی افتادم :d

سوتی دادم :d دیگه این ورا پیدام نمیشه، مگه اینکه یه بار تاپیک Trivia رو کامل بخونم و سه نسخه رو دوباره بازی کنم :p
ولی فعلا کلی بازی ریخته سرم، فکر نمیکنم بتونم تا آخر تابستون این همه بازی رو تموم کنم، همشونم AAA یا حداقل AA هستن :d

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
دوستان من یه چیزی تو این بازی نفهمیدم، خیلی دلمم می خواد بفهمم. لباس اتزیو (همون که تو روم زنه بهش میده) کی براش اورده؟ اصلاً کی میبرتش اونجا . من فکر می کردم ماکولی لباسو اورده ولی خودش می گه روحشم خبر نداشته که اتزیو زنده هست.:d:d

یکی ما رو از این خماری در بیاره لطفاً:((:((:((:((

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
دوستان من یه چیزی تو این بازی نفهمیدم، خیلی دلمم می خواد بفهمم. لباس اتزیو (همون که تو روم زنه بهش میده) کی براش اورده؟ اصلاً کی میبرتش اونجا . من فکر می کردم ماکولی لباسو اورده ولی خودش می گه روحشم خبر نداشته که اتزیو زنده هست.:d:d
خود زنه میگه که از طرف ماکیاولی هست اون لباسها...

Farshad.vip

کاربر سایت
Aug 11, 2011
5
سلام ببخشید من خیلی وقت بود این بازیو برای ایکس باکسم گرفته بودم دو روزم هست که دارم بازی میکنم ولی امروز که اومدم سی دی رو بذارم بازی رو تو هاردمم ریختم ضمنا unreadable میشه نمیدونم چرا این پیامو میده میشه کمک کنید ببینم چشه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام !!
اوه اوه چه گرد و خاکی به پا کردم !!
دوستان بعد از اینکه بازی تموم میشه و فهرست سازنده ها و اینا نشون داده میشه بازی برمیگرده به زمان ازیو . ایا مثل شماره های قبل کار خاصی که به داستان ربط داشته باشه میشه انجام داد یا فقط ماموریت های باقی مونده رو میشه انجام داد؟
راستی این شماره ی 16 کیه ؟ کسی میتونه به طور کامل داستان بازی رو بگه یا لینکی چیزی بده ازش ؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام - بعد از مدتها نمیدونم چی شد هوس کردم دوباره این بازی رو انجام بدم - بعدش یه جا گیر کردم - مجبورم این تاپیک رو از اعماق بازی سنتر بکشم بیرون !

دوستان : بعد از اینکه سزار - پاپ رو میکشه با سیب سمی! و فرار میکنه وازیو باید بره دنبالش - 4 دقیقه هم وقت داریم - اما اصلا راه رو پیدا نمیکنم - از هر طرف میرم میرسم به دیوارای بلند

قلعه هاکه نمیشه ازشون گذشت - یا باید کلی اینور اونور پرید تا راه رو پیدا کرد که اونطوری هم زمان تموم میشه! اصلا هم یادم نمیاد دفه قبل چطور اینجا رو رد کردم !

خواهشا کمک کنید - چون از اونجایی که یه بار هم بازی رو رفتم و الان یادم نمیاد خیلی رو مٌخَمه - واقعا دچار شکست روحی میشم !... :)

ممنون میشم اگه کسی یادشه راهنمایی کنه.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان من در هدایت اون پارا گلایدر ساخت داوینچی گیر کردم ! اصلاً نمیدونم چجوری اوج میگیره ! هی ارتفاعش کم میشه و بعد پل اتوماتیک سقوط میکنه ! :|

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان من در هدایت اون پارا گلایدر ساخت داوینچی گیر کردم ! اصلاً نمیدونم چجوری اوج میگیره ! هی ارتفاعش کم میشه و بعد پل اتوماتیک سقوط میکنه ! :|
باید از روی اون جاهایی که آتیش روشن هست حرکت کنی تا دوباره اوج بگیره (مطمئن نیستم تو این بود یا revelation)

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
دوستان من در هدایت اون پارا گلایدر ساخت داوینچی گیر کردم ! اصلاً نمیدونم چجوری اوج میگیره ! هی ارتفاعش کم میشه و بعد پل اتوماتیک سقوط میکنه !

همون قسمتي كه بايد يه درشكه رو بزني؟ اگه اون جا رو ميگي، بايد با اون سيستم مشابه موشك انداز گلايدر! ، آتيش درست كني و يا از آتيش هايي كه هست استفاده كني تا اوج بگيري.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر