assassins creed blood line

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
میدنستم این بازی روpsp هم گند میزنه!حالا چرا اینقدر بد میگین ازش؟:cheesygri
حالا توی کنسول های دیگه که گند نزده !
یجوریه ! سلیقه ای ـه ! خیلی ها خوششون نیومد خیلی ها هم خوششون اومد !
پیشنهاد میشه بلافاصله بعد از ACII بازی نکنید ! چون عادت ندارید ممکنه اعصابتون رو بهم بزنه ! عیــن من .

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
میدنستم این بازی روpsp هم گند میزنه!حالا چرا اینقدر بد میگین ازش؟:cheesygri
:eek:Assassin`s Creedخيلي هم بازي خوبي هستش:eek: ولي روي كنسول هاي دستي به خاطر محدوديت هايي كه دارن و قدرت گرافيكي كمتر نسبت به كنسول هاي خانگي Blood Lines اينجوري شده:eek: در ضمن gamespot هم به بازي Assassin`s Creed 2 نسخه ي PS3 و Xbox 360 نمره ي 9 داده كه خيلي هم عالي هست :eek: اينم لينكش :eek:
ايراد اصلي هم كه به AC:BL مي گيرن زاويه دوربين ضعيف و هوش مصنوعي افتضاح دشمنان هستش. ولي گرافيكش نسبت به بازي هاي PSP خيلي عالي هست:eek:

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
بابا رو ps3 بازی کردم!به خدا همو بازیه چرته!1 ش حالم و بهم زد!اینم مثل همون!psp هم که دیگه افتضاح!
خب اين يه نظر شخصيه:biggrin1: سليقه ها فرق مي كنه ديگه :biggrin1: ممكنه يه بازي مثل AC 2 كه تو هفته اول بيش از 1.6 ميليون نسخه فروش رفته بعضي ها دوست نداشته باشن :biggrin1:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
من شنیدم 2شم رو psp میاد راسته:eek:
همین یکی بود!
راستی چرا تو همه جا توی کنسول های AC II پی اس پی رو هم نام بردند!اگه بازی موبایل AC II رو بازی کرده باشید اولشم هم می نویسه که برای کنسول های PS3،360،PC and PSP
چرا؟مگه این 2 بوده؟

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
همین یکی بود!
راستی چرا تو همه جا توی کنسول های AC II پی اس پی رو هم نام بردند!اگه بازی موبایل AC II رو بازی کرده باشید اولشم هم می نویسه که برای کنسول های PS3،360،PC and PSP
چرا؟مگه این 2 بوده؟
:laughing: من كه بازي AC II موبايل رو بازي نكردم. چرت نوشته بوده :laughing: AC II نسخه ي NDS داره به نام Assassin`s Creed II : Discovery ولي نسخه ي PSP نداره :(
شايد چون هم زمان عرضه شدن اشتباهي شده 2 !!! :laughing:

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
برای من جالب بود
چون واسه کامپیوترش رو بازی نکرده بودم
ولی وقتی واسه کامپیوتر رو دیدم به نظرم بازی خیلی ضایع بود
دیروز بازی رو تموم کردم :biggrin1::biggrin1:
در کل جالب بود (حتی با وجود باگ های زیاد!!)
به امید روزی که بازی های PSP بهتر و بهتر بشن !!:groupwave:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر