assassins creed blood line

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
ممنون درست گفتي بازي هم تموم كردم واقعا يوبي سافت ازش بعيد بود ساخت اين بازي رو به اين استديو بي تجربه بده به نظرم بايد ميداد ready at down(انقدgow بازي خوبي بود هنوز اسم استديوش هم حفظمه دي:)اين بازي انگار تمام باگ ها دست در دست يكديگر نهاده بودند تا ملت خود را كنند آباد!!مثلا يه جا بود اومدم با سرعت روي سقف راه برم يدفع ديدم آويزان شد روي هوا!!!!!!!يا توي همين مموري بلوك 4 هم وقتي يكي از دشمنا رو به سمت ميله هاي زندان grab ميكني از ميله ها رد ميشن و......

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
ممنون درست گفتي بازي هم تموم كردم واقعا يوبي سافت ازش بعيد بود ساخت اين بازي رو به اين استديو بي تجربه بده به نظرم بايد ميداد ready at down(انقدgow بازي خوبي بود هنوز اسم استديوش هم حفظمه دي:)اين بازي انگار تمام باگ ها دست در دست يكديگر نهاده بودند تا ملت خود را كنند آباد!!مثلا يه جا بود اومدم با سرعت روي سقف راه برم يدفع ديدم آويزان شد روي هوا!!!!!!!يا توي همين مموري بلوك 4 هم وقتي يكي از دشمنا رو به سمت ميله هاي زندان grab ميكني از ميله ها رد ميشن و......
آره هم باگ زياد داره هم به نظرم خيلي كوتاه بود:) مرحله آخرش كه ديگه هيچي:laughing: كر كر خنده بود :laughing: هر وقت مي ديدي خونت داره تموم ميشه ميتونستي چند دور بچرخي تا خونت پر شه:laughing: تا حالا مرحله آخر به اين كشكي نديده بودم :laughing:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
آره هم باگ زياد داره هم به نظرم خيلي كوتاه بود:) مرحله آخرش كه ديگه هيچي:laughing: كر كر خنده بود :laughing: هر وقت مي ديدي خونت داره تموم ميشه ميتونستي چند دور بچرخي تا خونت پر شه:laughing: تا حالا مرحله آخر به اين كشكي نديده بودم :laughing:
آره بابا خیلی آبکی بود!دشمن ها هم که یکی از یکی آسون تر!کافی بود دفاع کنی!هیچ کاری نمی کردند!
خط جون هم که خیلی بازی رو آسون کرده بود!سر ایکی ثاینه پر میشد!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
يعني چي ؟ بازي نساختن شما فوش كاريش كنين كه:evil: بازيش عالي هم بود تازه اي جي ان بهش 9 داده(به گرافيكش كه خيلي هم عاليه 6 هم براي گيم بلي اش بود . جون هركي دوست دارين درست نقد كنين

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
يعني چي ؟ بازي نساختن شما فوش كاريش كنين كه:evil: بازيش عالي هم بود تازه اي جي ان بهش 9 داده(به گرافيكش كه خيلي هم عاليه 6 هم براي گيم بلي اش بود . جون هركي دوست دارين درست نقد كنين
شما كدوم IGN رو ميگين اگه اين http://psp.ign.com/objects/143/14324830.html كه اين 6.9 داده :biggrin1: :biggrin1::biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من امروز توی PSP دوستم یکم بازی کردم ! اصلا باهاش حال نکردم ! خیلی داغون بود ...
گرافیکشم برخلاف عکس های بازی خیلی افتضاح بود ! اصلا در حده بازی های اخیر PSP نبود ....
شاید بعدا نظرم عوض شه . :D

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من امروز بازی کردم
به نظرم عالی بود(نظر شخصی)
من که تو لیست بهترین بازی های psp ایم گذاشتم
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند