assassins creed blood line

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
چه زود تموم شد :confused: بازي رو ديروز گرفتم , همون ديروز تموم شد :eek: گرافيكش خوب بود ولي در كل خوب نبود :eek: خيلي آبكي بود :laughing:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
من الان 52 درصد رفتم . بازی رو چند درصد تموم میشه ؟
عذر ميخوام من هرچی فکر ميکنم متوجّه منظور شما نميشم ...... خب معلومه ديگه رو 100% تموم ميشه !! .....
منظورت اينه که چقدر طول ميکشه تا بازی تموم بشه ؟!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
آخه خیلی از بازیها مثل gta رو باید همه ماموریت جانبی و کل آیتم هارو جمع کنی تا رو 100 % تموم شه ، و اگه دنبال این چیزا نری زودتر تموم میشه(مثلا 70یا 80 % ...........)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
عذر ميخوام من هرچی فکر ميکنم متوجّه منظور شما نميشم ...... خب معلومه ديگه رو 100% تموم ميشه !! .....
منظورت اينه که چقدر طول ميکشه تا بازی تموم بشه ؟!

این که خیلی واضح هست چون هیچ بازی تو 100 درصد تموم نمیشه و خط داستانی معمولا توی 70 تا 80 درصد تموم میشه .
حالا میخاستم ببینم فقط خط داستانی این بازی توی چند درصد تموم میشه ؟

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
این که خیلی واضح هست چون هیچ بازی تو 100 درصد تموم نمیشه و خط داستانی معمولا توی 70 تا 80 درصد تموم میشه .
آره راست ميگی الان يادم اومد توی Killzone : Libration هم اينجوری بود و بايد بقيه قسمت ها رو تموم ميکردی تا 100% بشه .....

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
این خط dna هست که پر میشه!اینقدر پر میشه تا برسی به اون صلیبه!انونجا آخره بازیه!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
چه زود تموم شد بازی ! :confused:
به نظرم بازی گرافیکش و گیمپلیش حرف نداشت ولی بعد از دو ساعت تکراری میشد چون ماموریت هاش همه یکی بودن ...

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
چه زود تموم شد بازی ! :confused:
به نظرم بازی گرافیکش و گیمپلیش حرف نداشت ولی بعد از دو ساعت تکراری میشد چون ماموریت هاش همه یکی بودن ...
آره بابا جز آدم کشی هیچی نداشت!
این خنجرش هم زیاد جواب نمیداد!همون شمشیرش بهتر بود!
ولی خداییش شهرها خیلی به هم شبیه بودند!1 کیلومتر هم مساحت نداشتند!درعرض 2 دقیقه میشد دور زد شهر رو!

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
زیاد باهاش حال نکردم آخره هر مرحله یه غول گذاشته بودن یه جورایی تخیلی بود کنترله بازی سخت بود البته بعضی جاها مثلا وقتی می خواستی یکی رو تعقیب کنی بی خودی بعضی جاها وای میستاد بهر حال بد نبود ولی از اونچی که انتظارداشتم پایین تر بود کم هم بود من تو یه نصفه روز تمومش کردم

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
راستي دوستان يه سوال توي يكي از مراحل هست كه يه مرد كچل درشت اندامه به سربازه ميگه(دقيقا يادم نيست چي ميگه):are you threating me? بعد هر كاري ميكنم ميبازم دنبالش ميكنم كه 2 دفع دور اونجا رو ميزنه ,باهاش درگير ميشم دوباره ميبازم...خواهشا بگين چيكار كنم.ممنون!

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
راستي دوستان يه سوال توي يكي از مراحل هست كه يه مرد كچل درشت اندامه به سربازه ميگه(دقيقا يادم نيست چي ميگه):are you threating me? بعد هر كاري ميكنم ميبازم دنبالش ميكنم كه 2 دفع دور اونجا رو ميزنه ,باهاش درگير ميشم دوباره ميبازم...خواهشا بگين چيكار كنم.ممنون!
بيشتر اطلاعات بده:confused:
تو كدوم Memory Block هستش ؟:confused: جزو مراحل داستان بازي هست يا ماموريت هايي كه مردم ميدن ؟:confused:
ولي از اونجايي كه همه ي مراحلش شبيه همن :laughing: فك كنم بايد بدون اينكه سرباز ها بفهمن بهش نزديك بشي بعد بهش 2 تا مشت بزني تا بهت اطلاعات بده:laughing: ولي نبايد بكشيش:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر