Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
نمیدونم چرا بازی به نظرم کوتاه بود؟ به شما همچین حسی دست نداد؟

آره بخش داستان اصلی خیلی کوتاه بود! ولی بخوای مأموریت های جانبی رو بری خیلی طول میکشه! دسته کمی هم از بخش اصلی نداره! یه سری مأموریتاش هم عالی بود!
باگ هم دوستان میگن! من که به جز 2-3 تا باگ چیزی ندیدم! البته مشکل کم نداشت!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
از بس بازی باگ داشت و بد بود من همون داستانیشو بزور رفتم ولی فکر کنم برای الطیر باید بازی رو 100 درصد کنی، لباس اتزیو هم فکر کنم باید از uplay بخری

برای لباس الطایر باید همه ی مراحل بازی رو کامل و 100% سینک کنی...لباس اتزیو هم در قبال 600پوینت یوبیسافت (و نه مایکروسافت)قابل بازکردنه...یه لباس هم وقتی همه ی پر عقاب ها رو بگیری باز میشه...یه لباس هم به اسم فکرکنم capitan kid یا یه همچین چیزی با انجام ماموریتاش توی نقشه باز میشه،و باحالترین لباس البته از نظر من : لباس اسسینی اصیل اکیلیوس هست که با تموم کردن ماموریت های اکیلیوس باز میشه:)
من همه لباس ها بجز لباس ازیو و یک لباس دیگه رو گرفتم...
و دوباره باید بگم سری آیین قاتل(Assassin's Creed)اسسین باز میخواد تا از باگ های بازی هم لذت ببره.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
برای لباس الطایر باید همه ی مراحل بازی رو کامل و 100% سینک کنی...لباس اتزیو هم در قبال 600پوینت یوبیسافت (و نه مایکروسافت)قابل بازکردنه...یه لباس هم وقتی همه ی پر عقاب ها رو بگیری باز میشه...یه لباس هم به اسم فکرکنم capitan kid یا یه همچین چیزی با انجام ماموریتاش توی نقشه باز میشه،و باحالترین لباس البته از نظر من : لباس اسسینی اصیل اکیلیوس هست که با تموم کردن ماموریت های اکیلیوس باز میشه:)
من همه لباس ها بجز لباس ازیو و یک لباس دیگه رو گرفتم...
و دوباره باید بگم سری آیین قاتل(Assassin's Creed)اسسین باز میخواد تا از باگ های بازی هم لذت ببره.

ممنون! باهات موافقم! من که رفتم از اول دارم میرم همه رو! از اساسین یک!!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
zyen7ltrj8a6zh9h4ft.jpg
[/URL][/IMG]
این لباس...

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
ميشه يه توضيح بدى و بعد منظورت از قرقره روپ دارته

نه با قرقره نیستش.باید از بالا بپری روش و بکشیش.زمانی که سرعتش آروم میشه میتونی در سمت چپ کوچه ایی رو ببینی که یه پله به بالا میره از مرده جلو بزن و برو تو کوچه از نرده اون پله بالا برو و از بالا بپر روشو بکشش.دقت کن زمانی که سرعتش پایین میاد میتونی اون کوچه رو ببینی

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
Sorry about that...

نه با قرقره نیستش.باید از بالا بپری روش و بکشیش.زمانی که سرعتش آروم میشه میتونی در سمت چپ کوچه ایی رو ببینی که یه پله به بالا میره از مرده جلو بزن و برو تو کوچه از نرده اون پله بالا برو و از بالا بپر روشو بکشش.دقت کن زمانی که سرعتش پایین میاد میتونی اون کوچه رو ببینی
ممنون ازت که جوابم رو اصلاح کردی...من فقط ترجمه ی متن رو گفتم ولی خب بنظرم خوبه روش کشتن با rope dart (یا به قول من قرقره که اشتباه بود) رو توضیح بدم و میدونم که خیلی ها بلدنش و ازشون بابت دخالتم معذرت میخوام:
برای کشتن با rope dart لازمه که بالای درخت باشی و بعد از انتخاب rope dart و هدف Y رو نگه دارین و از نتیجه لذت ببرین.
>:)>:)>:)>:)>:)>:)

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
ممنون ازت که جوابم رو اصلاح کردی...من فقط ترجمه ی متن رو گفتم ولی خب بنظرم خوبه روش کشتن با rope dart (یا به قول من قرقره که اشتباه بود) رو توضیح بدم و میدونم که خیلی ها بلدنش و ازشون بابت دخالتم معذرت میخوام:
برای کشتن با rope dart لازمه که بالای درخت باشی و بعد از انتخاب rope dart و هدف Y رو نگه دارین و از نتیجه لذت ببرین.
>:)>:)>:)>:)>:)>:)

قصد توهین نداشتم!اتفاقا من هم کار باهاش رو بلد نبودم،دمت گرم

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
مشكل من اين است كه هيچ حركتى به سمت اون مامور نمى كنه يكم بيشتر توضيح مى دى!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر