Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
سلام دوستان .
وقتی میرم Boston تو قسمت North District کنترلش رو زده 57 درصد .
چیکار کنم کنترلش 100 درصد بشه ؟
باید Liberation Mission های اون قسمت رو کامل کنی.
تا اونجایی که یادم میاد یکیش آزاد کردن 3 شهروند از دست اراذل بود، یکی دیگه هم اراذل برای فروشنده های اونجا مشکل ایجاد میکردن که باید میرفتی و جلوشون رو میگرفتی.
جاهاشون اصلا یادم نیست، ولی یکم بگردی پیدا میشه.
بعدشم که یه ماموریت نهایی انجام میدی و یه نفر (Liberation Contract ـت) به گروهت اضافه میشه.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بالاخره بازی رو تموم کردم ،

خیلی حال داد ولی نمیدونم چرا اون پیچیدگی و جزیاتی که تو شماره های قبلی بود توی این شماره احساس نکردم .

بازی خیلی زیبا و جداب بود ولی به نظر من شماره های قبلی به خصوص شماره 2 خیلی بهتر و زیباتر بودند .

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
مکان معما کجاست چیزی پیدا نکردم؟ اگر کسی عکسی از شون داره بذاره

بچها من اول بخش 3 هستم از و خبری از لباس و تیر کمون نیست از کدوم بخش شروع به پیذا کرذنشون میکونم؟
عجله نکن برو جلو تازه از سکانس های بعدی بازی شروع میشه، الان داره ذهنت و برای بازی آماده میکنه، برای لباس و تیرکمون هم کاری نمیخواد بکنی جلوتر بهت میده، محصوصا برای لباس زیاد هول نزن تا دلت بخواد لباس میده بهت.
کدوم معما! بازی معمای خاصی نداره، فقط چندتا چیز ساده اونم تو راه های زیزمینی هست که اونارم فعلا بهش نمیرسی.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
واقعآ فضاهای جنگلیش عالیه! داشتم میرفتم 2تا گوزنه نر شاخ به شاخ داشتن دعوا میکردن! وایسادم همینجوری نیگا میکردم! واقعآ طبیعی بود!
فقط دوستان تو بازی پول چجوری به دست بیارم؟؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
به سختی :) اون حیوونایی که شکار کردی و صندوقایی که باز میکنی رو باید بفروشی...البته اگه حیوونایی رو که میکشی skin میکنی و پوستشون رو میکنی...روشی ساده برای مبتدیا هم اینه که مثل ----- جیب ملت رو بزنن.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

---------- نوشته در 08:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 PM ارسال شده بود ----------

دوستان الآن که دارم این کامنت رو میزارم بازیم 94% شده...برید کلا کف کنید...اگه کسی بیشتر سینک کرده بگه تا روم کم شه...حاظرم سیوم رو هم آپلود کنم برا اونایی که باور نمیکنن ولی مرد باشین و راستش رو بگین چند درصد سینک کردین؟؟

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:26 PM ارسال شده بود ----------

عجله نکن برو جلو تازه از سکانس های بعدی بازی شروع میشه، الان داره ذهنت و برای بازی آماده میکنه، برای لباس و تیرکمون هم کاری نمیخواد بکنی جلوتر بهت میده، محصوصا برای لباس زیاد هول نزن تا دلت بخواد لباس میده بهت.
کدوم معما! بازی معمای خاصی نداره، فقط چندتا چیز ساده اونم تو راه های زیزمینی هست که اونارم فعلا بهش نمیرسی.

دقیقا میشه بپرسم چندتا از لباسا رو گرفتی؟؟

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia

دوستان الآن که دارم این کامنت رو میزارم بازیم 94% شده...برید کلا کف کنید...اگه کسی بیشتر سینک کرده بگه تا روم کم شه...حاظرم سیوم رو هم آپلود کنم برا اونایی که باور نمیکنن ولی مرد باشین و راستش رو بگین چند درصد سینک کردین؟؟
من تا 80 رفتم .
ولی دوستانی بودن که 100 کردن همینجا
صبر کن بیان واسه رو کم کنی:d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من تا 80 رفتم .
ولی دوستانی بودن که 100 کردن همینجا
صبر کن بیان واسه رو کم کنی:d

واقعا؟خب الآن پیاممو پاک میکنم...!!من قصد پررو گری و رو کم کنی ندارم...و خیلی خوشحال میشم همین دوستان به ما هم کمک کنن صد درصد شیم.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
به سختی :) اون حیوونایی که شکار کردی و صندوقایی که باز میکنی رو باید بفروشی...البته اگه حیوونایی رو که میکشی skin میکنی و پوستشون رو میکنی...روشی ساده برای مبتدیا هم اینه که مثل ----- جیب ملت رو بزنن.

این قسمت هاش رو با من بودی دیگه؟
راه دیگه ای نیست؟ کسب و کار و این چیزا نداره؟؟
سه سوال دیگه!! قیر از بوستون شهر دیگه ای نمیره که معماریه خوبی داشته باشه؟ بوستون اصلآ جالب نیست! خبری از اون بناهای عظیم و باشکوه شماره های قبل نیست..

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
این قسمت هاش رو با من بودی دیگه؟
راه دیگه ای نیست؟ کسب و کار و این چیزا نداره؟؟
سه سوال دیگه!! قیر از بوستون شهر دیگه ای نمیره که معماریه خوبی داشته باشه؟ بوستون اصلآ جالب نیست! خبری از اون بناهای عظیم و باشکوه شماره های قبل نیست..

منم مثل تو از نبودن کسب و کار ناراضی ام ولی ubisoft گفته بود که گیمرها این کسب و کارا رو خسته کننده میدونن و بخاطر همین هم حذفش کرده...راهه دیگه ای هم نیست و به نظرم همون skin کردن حیوونا و دزدیدن و بازکردن صندوق ها به اندازه کافی بهت پول برسونه...
معماری بوستون نسبت به نیو یورک بهتره ولی خب درک کن که یوبیسافت نمیتونست روی یک سرزمین تازه استقلال یافته مانور زیادی بده.

---------- نوشته در 09:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:32 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی تونسته dlc ها رو تهیه کنه؟اگه آره با یه نرم افزاری استخراج وآپلودش کنه...البته اگه key داره اون رو هم آپلود کنه.

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
556
نام
کامران
من تو بخش 6 هستم هنوز مغازه برای خرید شمشیر و بقیه چیزها باز نشدن اصلا" مغازه تو بازی هست؟

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

اساسین چطوری استخدام کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر