Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من بالاخره رسیدم به سکانس هشتم ، ولی اوایلش یه کم اذیت میکنه :

همونجا که باید یه چیزی را از کسی بدزدیم ، در حالی که داریم راه میریم من میرم نزدیکش و B را میگیرم و دزدی انجام میشه . اما اون بازم به حرکت ادامه میده و من یکی دو بار دیگه میرم نزدیکش و Bرا نگه میدارم اما هیچ اتفاقی نمیوفته . اینجا باید همین کارو انجام داد دیگه ؟

من دو تا سوال دیگه هم دارم :

تیر های تیرکمونم تموم شده ، از کجا میتونم بگیرم ؟
مثل نسخه های قبلی تو این نسخه دکتر وجود نداره بریم ازش دارو بخریم که وقتی جونمون داره تموم میشه بخوریم ؟

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
من بالاخره رسیدم به سکانس هشتم ، ولی اوایلش یه کم اذیت میکنه :

همونجا که باید یه چیزی را از کسی بدزدیم ، در حالی که داریم راه میریم من میرم نزدیکش و B را میگیرم و دزدی انجام میشه . اما اون بازم به حرکت ادامه میده و من یکی دو بار دیگه میرم نزدیکش و Bرا نگه میدارم اما هیچ اتفاقی نمیوفته . اینجا باید همین کارو انجام داد دیگه ؟

من دو تا سوال دیگه هم دارم :

تیر های تیرکمونم تموم شده ، از کجا میتونم بگیرم ؟
مثل نسخه های قبلی تو این نسخه دکتر وجود نداره بریم ازش دارو بخریم که وقتی جونمون داره تموم میشه بخوریم ؟

سوال اول که داستان هست من یادم نمیاد شرمنده!

ولی دومی: جنرال استور ها توی بوستون هستن میتونی بری همه چی داره....تیر..تفنگ.شمشیر...همه چی..وسائل ساخت و ساز........

نیاز به دارو نداری که...!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من یک و دوش رو بازی نکردم .....
اساسین ها کین دقیقا؟:D
1- الطائرابن لااحد.
متولد:1165
زمان زندگی:سومین جنگ صلیبی قرن 12
اطلاعات سیاسی:
وابسته به: اساسین
وجود دارد در:
Assassin's Creed
AC: Altaïr's Chronicles
Assassin's Creed: Bloodlines
Assassin's Creed II (مدت کوتاهی که دزموند به خاطراتش میرود)
صدا پیشه:فیلیپ شهباز

Ezio Auditore-2
متولد:1459
زمان زندگی:ایتالیا رنسانس -
اطلاعات سیاسی:
وابسته به : خانواده ی آدیتوره -اساسین
وجود دارد در : Assassin's Creed: Lineage Assassin's Creed II Assassin's Creed II: Discovery Assassin's Creed: Brotherhood Assassin's Creed: Lost Legacy
بازیگر : Devon Bostick
صدا پیشه : Roger Craig Smith

این اطلاعات رو از این تاپیک برداشتم:
http://forum.bazicenter.com/thread33398/ دوست داشتی بیشتر بدونی برو اینجا

javad-ss

کاربر سایت
Jul 31, 2012
124
نام
جواد
دوستان من اینجارو نمیدونم چی کار کنم دقیقا !:d
یه جاش هست از یه ساختمون باید بری بالا به نوک ساختمون که میرسه روی آنتنش وایمیسه....بعد میگه باید توی یه محدوده هایی بری که دو نفر وایسادن دارن حرف میزنن من که میرم نزدیکشون هولم میدن ! نمی دونم باید چه کار کنم !:ی

رفع شد

دوستان حالا اینجا موندم !:D
اونجاش هست کهtravel میکنی از دروازه ی شهر رد میشی،تو برفا باید دنبال یه زنی بگردی،هر چی میرم به جایی نمی رسم!
این رفیقم هم ماشالا گاگوله:D هی منو گم می کنه!!!!
حالا چی کار کنم؟

رفع شد

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
یه سوال داشتم. خداوکیلی اگه کسی جواب نده شاکی میشم چون برای چندمین باره که این سوال رو می پرسم :|:D

متاسفانه وقتی می خوام تجارت کنم و بعد از خرید کالاها در قسمت آخر میگه "شما در این لحظه هیچ تاجری ندارید" .
هیچ تاجری هم تو هیچ شهری پیدا نمی کنم. اگر هم پیدا کنم نمی دونم چجوری باید در اختیارشون بگیرم.
من الان تمام Homestead Mission ها رو رفتم و محصولاتی از قبیل سبزیجات شهر رو در اختیار گرفتم.
خب فایده ی این کار چیه ؟ درصدی از درآمدش به ما میرسه یا نه ؟ ممنون

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
یه سوال داشتم. خداوکیلی اگه کسی جواب نده شاکی میشم چون برای چندمین باره که این سوال رو می پرسم :|:D
متاسفانه وقتی می خوام تجارت کنم و بعد از خرید کالاها در قسمت آخر میگه "شما در این لحظه هیچ تاجری ندارید" .
هیچ تاجری هم تو هیچ شهری پیدا نمی کنم. اگر هم پیدا کنم نمی دونم چجوری باید در اختیارشون بگیرم.
من الان تمام Homestead Mission ها رو رفتم و محصولاتی از قبیل سبزیجات شهر رو در اختیار گرفتم.
خب فایده ی این کار چیه ؟ درصدی از درآمدش به ما میرسه یا نه ؟ ممنون
باید بری تو قسمت Crafting بخش Special Items و کاروان حمل منابع (یا همون تاجر) رو بسازی. البته کشتی هم میتونی بسازی برای فرستادن منابع از طریق دریا.
بعد که ساختی میتونی بری تو قسمت Trading و منابعی که میخوای یا داری رو خرید و فروش کنی.
هدف اصلی ماموریت های Homestead هم واسه اینه که Level ـه افراد اونجا بره بالا و بتونن چیزایی که میخوای رو بسازن.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
من کالاها رو انتخاب می کنم و گزینه ی Craft رو انتخاب می کنم. ولی فقط پول ازم کم میشه، هیچ اتفاقی نمیفته:|
هدف اصلی ماموریت های Homestead هم واسه اینه که Level ـه افراد اونجا بره بالا و بتونن چیزایی که میخوای رو بسازن.
بعد چجوری میشه این منابع رو برداشت کرد ؟

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
من کالاها رو انتخاب می کنم و گزینه ی Craft رو انتخاب می کنم. ولی فقط پول ازم کم میشه، هیچ اتفاقی نمیفته:|
بعد چجوری میشه این منابع رو برداشت کرد ؟
بستگی داره چی رو بسازی.
مثلا Invention ها یه سری چیزهای تزیینی هستن که به یکی از اتاق های خونه اضافه میشن.
Special Item ها هم معمولا به طور اتوماتیک یا به لباس کاراکتر اضافه میشن یا به قسمت وسایل جنگی تو زیرزمین خونه. کاروان ها و کشتی ها هم فقط تو بخش Trading قابل دسترسی هستن.
در مورد سوال دوم هم تا اونجا که یادمه برداشت منابع در کار نیست ولی افراد Homestead میتونن منابع لازم برای بخش Crafting رو فراهم کنن.
مثلا شما یه چیزی میخوای درست کنی که به چوب احتیاج داره. تو همون بخش Crafting میری تو قسمت منابع اولیه و چوب رو میخری (از خود افراد Homestead). یا به شیشه نیاز داری و برای ساختن شیشه هم به شن نیاز داری، اول میری شن میخری بعد ازش شیشه درست میکنی بعد اون آیتمی که میخوای رو میسازی.
یکم باهاش کار کنی متوجه میشی چجوریاس.

javad-ss

کاربر سایت
Jul 31, 2012
124
نام
جواد
لطفا کمک کنید
بعد از اینکه پسره لباس اصلیش رو میگیره،بعد از اینکه از ساختمون میرم بالا و یه شیئی رو پیدا میکنم(جدا آدرسم خیلی دقیقه ها!:d) میذارم یه جایی و بعد یه دری باز میکشه.
یه روح میاد کلی حرف میزنه منم هیچی نمی فهمم:d بعدش که حرفاش تموم میشه دیگه نمیدونم باید چی کار کنم !
دوستان هرکی چیزی فهمید لطفا جواب بده:d

بازم رفع شد!!

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها چه جوری با تیرکمون کار میکردیم ؟

من y رو میزنم و تیرکمون را میگیره دستش ولی با چی باید تیر و ورداره و شلیک کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر