Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
پاسخ : Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

من اینجا گیر کردم
بعد از آتش سوزی با یه نفر دیگه میریم جنگل بعد قرار میشه بریم اون بالا بعد اون یارو میوفته تو آب بعد که یارو رو نجات میدم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم

ادامه راهتو برو.یعنی اونو نجات دادی دوباره به همون سمت که حرکت میکردی برو

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا اونجا که جنگا شروع میشه..بعد از اینکه تیراندازا رو رهبری میکنی و میری کشتی ها رو میترکونی....میرسه به یه جنگ دیگه میگه باید از پشت خاک ریزا بری بدون اینکه تیر بخوری تا لشکر اونا...من هر کاری میکنم 2 تا خاک ریز اولی میمیرم...:)):d

لطفا کمکم کنید!:x@};-

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقا اونجا که جنگا شروع میشه..بعد از اینکه تیراندازا رو رهبری میکنی و میری کشتی ها رو میترکونی....میرسه به یه جنگ دیگه میگه باید از پشت خاک ریزا بری بدون اینکه تیر بخوری تا لشکر اونا...من هر کاری میکنم 2 تا خاک ریز اولی میمیرم...:)):d

لطفا کمکم کنید!:x@};-
راهنمایی خاصی نداره فقط باید از پشت این سنگر بری پشت اون یکی فقط باید زمان بندیت درست باشه که وقتی بری که اونا دارن تفنگاشونو ریلود میکنن، سخت ترین قسمتش همون سنگر آخره که یه چندبار بری دستت میاد.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من دوباره یه جا گیر کردم :

سکانس شش بعد از اینکه اون مکعب را دزدیدیم ، اونجا که توی زمان حال بازی میکنیم ، یه جا یه ساختمان خرابه هست که اینور و اونور میریم و چند باری یه روح را میبینیم بعد اون مکعب را داخل یه دستگاه کار میزاریم و اون روبرو یه درب باز میشه . از اون درب که داخل میریم یه ساختمان چند طبقه مخروبه هست که وقتی میرم بالاش دیگه نمیدونم چی کار باید کرد . کسی میتونه بگه الان دقیقا چی کار کنم ؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بچه ها من دوباره یه جا گیر کردم :

سکانس شش بعد از اینکه اون مکعب را دزدیدیم ، اونجا که توی زمان حال بازی میکنیم ، یه جا یه ساختمان خرابه هست که اینور و اونور میریم و چند باری یه روح را میبینیم بعد اون مکعب را داخل یه دستگاه کار میزاریم و اون روبرو یه درب باز میشه . از اون درب که داخل میریم یه ساختمان چند طبقه مخروبه هست که وقتی میرم بالاش دیگه نمیدونم چی کار باید کرد . کسی میتونه بگه الان دقیقا چی کار کنم ؟

فکر کنم باید برید بالای اون جرثقیله و از اون بپرید پایین که چترشو باز میکنه.چرثقیله.نمیدونم چیه.خصوصا در ارتفاعاته بالا تره که یک میله به سمت بیرون داره واز روی اون باید بپرید.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
فکر کنم باید برید بالای اون جرثقیله و از اون بپرید پایین که چترشو باز میکنه.چرثقیله.نمیدونم چیه.خصوصا در ارتفاعاته بالا تره که یک میله به سمت بیرون داره واز روی اون باید بپرید.

ممنون ولی این جاییکه گفتید مال قبل از اینا هست ، من اینجا ها رو رد کردم .
گفتم بعد از اینکه اون مکعب را میدزدیم ( بعد از پایین پریدن با چتر ) و یه جا که این رفیقامون همه وایسادن و اصلا معلوم نیست باید چی کار کنیم .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
گفتم بعد از اینکه اون مکعب را میدزدیم ( بعد از پایین پریدن با چتر ) و یه جا که این رفیقامون همه وایسادن و اصلا معلوم نیست باید چی کار کنیم .

خب بعد از اون میرید جایی که صندلی وجود داره و باید برید و بشینید و برید به زمان قدیم.میشه بگید دقیق کجا؟ حضور ذهن ندارم.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
فکر کنم اونجایی رو میگی که تو محوطه انیموس هستی، اگه اونجارو میگی کار خاصی نباید بکنی به مرور زمان تو بازی یه مکعب هایی پیدا میکنی که فقط کافیه بری بذاری آخرینجایی که اوندفعه قبلش رسیدی تا یه قسمت دیگه واست باز میشه، فکر کنم بعدیش تو سکانس 8و10باشه

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
تو سکانس 7یا 8 وقتی تو نیو یورک میافته زندان من نمیدونم باید چیکار کنم؟؟یه جاش که گفته فلانی رو تو سلولش بکش و 2 دقیقه وقت داده...از هر جا میرم این نگهبانای لعنتی میبیننم...
چیکار کنم؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
تو سکانس 7یا 8 وقتی تو نیو یورک میافته زندان من نمیدونم باید چیکار کنم؟؟یه جاش که گفته فلانی رو تو سلولش بکش و 2 دقیقه وقت داده...از هر جا میرم این نگهبانای لعنتی میبیننم...
چیکار کنم؟

برای اینکه شناسایی نشی میتونی حواسشون رو پرت کنی، یا بکششیشون یه گوشه و خفشون کنی به شرط اینکه جسدشونو کسی نبینه، در کا یکن زمانبندیت درست باشه بدون کشتن کسی میتونی برسی اون بالا

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
چیکار کنم؟

حرکت نگهبانها رو زیر نظر بگیر و همینکه پشتشون رو بهت کردن از کنارشون رد شو. اگر هم دیدنت به دویدنت ادامه بده تا به سلول یارو برسی. اینطوری چندثانیه ای وقت داری تا بگیرنت. اگر هم دنبالت اومدن برو توی یک سلول خالی و وقتی که اون پشت سرت وارد شد، بی سروصدا کارش رو بساز

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
درخواست راهنمایی
من اونجا گیر کردم که باید دنبال شخصی به اسم phase lee بدوم تا اونجا که دنبالش میکنم تا به یک کشتی در حال سوختن میرسم کشتی رو هم که رد میکنم همش میگه lost target هرکاری که میکنم نمیتونم بهش برسم

<<حل شد>>

آخرین ویرایش:

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
بچه ها راستش رو بخواید من نزدیک 1 ساعت از Gameplay این بازی رو رفتم ولی اصلا خوشم نیومد، مهمترین چیزی که توی ذوقم خورد آسون بودن بازی بود، هیچ چالش خاصی در کار نیست، این بازی بیشتر روی داستان قدرت داره و در صورتی شما از داستان لذت می برید که یا آمریکایی باشید و علاقمند به دانستن تاریخ کشورتون و یا به عنوان یه غیرآمریکایی خیلی باید به تاریخ علاقه داشته باشید که داستان براتون جذاب باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر