Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقا خیلی ممنون..

فقط یه سوال دیگه.ببخشید:

کجا باید بسازم؟؟؟یه جا یه چیزایی دیدم بلد نیستم..اگه میشه راهنمایی کنید.خیلی ممنون

الان درست یادم نیست اسمش چی بود ولی تو هر مقازه یک کتاب هست تو قسمت Crafting میتونی وسائل بسازی

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
به سوال من هم جواب بدید
باید ماموریت های Homestead رو بری تا افراد داخل Homestead لول آپ بشن و بتونن محصولات بهتر و بشتری تولید کنن، برای داشتن انواع سنگ معدنی میتونی امیدوار باشی تو صندوقچه ها پیدا بشه علاوه بر تولیادات اون معدنچیه

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
باید ماموریت های Homestead رو بری تا افراد داخل Homestead لول آپ بشن و بتونن محصولات بهتر و بشتری تولید کنن، برای داشتن انواع سنگ معدنی میتونی امیدوار باشی تو صندوقچه ها پیدا بشه علاوه بر تولیادات اون معدنچیه

مراحل Homestead رو رفتم.ولی تا حالا برام هیچ سنگ معدن یا چوب یا هر چیز دیگه ایی نیاورده

khashiferi

کاربر سایت
Jun 15, 2007
32
همون ابتدای بازی که بعد از حرف زدن با یک جوان کنار مزرعه میریم به سمت یک اردوگاه که باید تعدای نفرات مسلح رو بکشیم
بعد که همشون فرار میکنن و دروازه رو میبندن من باید با گرفتن LT شلیک کنم ولی خشکش زده و هیچ اقدامی نمی کنه حرکت هم نمی کنه چطور میشه این مورد رو رد کرد
مرسی

اقا اصلا lt رو میزنم نشونه نمیتد که برم رو بشکه ها سفید شه که شلیک کنه :(((((( دو تا بازی هم خریدم بازم همینه از اولم رفتم ریستارت مموریم کردم نمیشههههههههههههههههههههههههه

NimA JooN

کاربر سایت
Feb 22, 2012
63
نام
نیما
همون ابتدای بازی که بعد از حرف زدن با یک جوان کنار مزرعه میریم به سمت یک اردوگاه که باید تعدای نفرات مسلح رو بکشیم
بعد که همشون فرار میکنن و دروازه رو میبندن من باید با گرفتن LT شلیک کنم ولی خشکش زده و هیچ اقدامی نمی کنه حرکت هم نمی کنه چطور میشه این مورد رو رد کرد
مرسی

اقا اصلا lt رو میزنم نشونه نمیتد که برم رو بشکه ها سفید شه که شلیک کنه :(((((( دو تا بازی هم خریدم بازم همینه از اولم رفتم ریستارت مموریم کردم نمیشههههههههههههههههههههه هههه
ببین باید بشکه های پایین گاریه رو بزنی نه اونایی که توی گاریه...تو کدومو میزنی؟؟:|

khashiferi

کاربر سایت
Jun 15, 2007
32
مرسی

اقا اصلا lt رو میزنم نشونه نمیتد که برم رو بشکه ها سفید شه که شلیک کنه :(((((( دو تا بازی هم خریدم بازم همینه از اولم رفتم ریستارت مموریم کردم نمیشههههههههههههههههههههه هههه
ببین باید بشکه های پایین گاریه رو بزنی نه اونایی که توی گاریه...تو کدومو میزنی؟؟:|

اصلا lt رئ میزنم هیچی نمیاد اون نشونه که بادی بیاد نمیاد میدونم باید پایینی رو بزنم :((((((

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من اینجا گیر کردم ممنون میشم یکی کمک کنه :

در سکانس پنجم اونجا که سوار کشتی میشیم و شلیک کردن را یاد میگیریم ، اول باید به دو تا مانع ثابت شلیک کنیم ، بعد به چند تا قایق کوچک شلیک میکنیم و در آخر یک کشتی بزرگ میوفته دنبالمون که من هر کاری میکنم اونو نمیتونم بزنم و اون بهم شلیک میکنه و میمیرم .

این کشتی آخری را چه طوری باید زد ؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اصلا lt رئ میزنم هیچی نمیاد اون نشونه که بادی بیاد نمیاد میدونم باید پایینی رو بزنم :((((((
سلام.

شما فکر کنم مشکل از لنز دستگاهت هست که ضعیف شده و بازی به این حجیمی رو نمیتونه روون اجرا کنه. من خودم پارسال برام همین اتفاق رخ داد.با بازی جرزآف وار و درایور سن فرانسیسکو. تو جرز همون اول بازی که یک دره باز میشد گیر میگرد و همه چی رو هوا بود و خشکش زده بود.

یکم بیشتر توضیح بدید میتونم مشکلتون رو بگم.شما الان کانر هستید؟ سکانس چند؟ کدوم قسمت.من یکبار برم مرحله رو.

بچه ها من اینجا گیر کردم ممنون میشم یکی کمک کنه :

در سکانس پنجم اونجا که سوار کشتی میشیم و شلیک کردن را یاد میگیریم ، اول باید به دو تا مانع ثابت شلیک کنیم ، بعد به چند تا قایق کوچک شلیک میکنیم و در آخر یک کشتی بزرگ میوفته دنبالمون که من هر کاری میکنم اونو نمیتونم بزنم و اون بهم شلیک میکنه و میمیرم .

این کشتی آخری را چه طوری باید زد ؟

در اونجا دو نوع بمب دارین یکی تکی هست.مختص یک قایق و یکی هم چند تایی هست که مختص کشتی بزرگ. شما وقتی که ال تی رو میگیری روی آب رو نگاه کنی میبینی یه رنگ سفید میوفته روش.دهانه ی اون نوار سفید بایدبه طرف کشتی باشه.همچنین بمب ها باید بخوره بهش.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
پاسخ : Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

مرسی

اقا اصلا lt رو میزنم نشونه نمیتد که برم رو بشکه ها سفید شه که شلیک کنه :(((((( دو تا بازی هم خریدم بازم همینه از اولم رفتم ریستارت مموریم کردم نمیشههههههههههههههههههههههههه

منم همون جا گیر کرده بودم فکر کردم باگه!باید y رو بزنی فکر کنم

raow

کاربر سایت
May 23, 2012
151
نام
player
من اینجا گیر کردم
بعد از آتش سوزی با یه نفر دیگه میریم جنگل بعد قرار میشه بریم اون بالا بعد اون یارو میوفته تو آب بعد که یارو رو نجات میدم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر