Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من یه مشکلی دارم. الان سکانس 11 هستم همه ماموریت های homestead رو انجام دادم. همه تفنگ ها و شمشیرها و سلاح ها رو هم خریدم. الان که تو general store می خوام کشتی بسازم یه قطعه کم دارم. نمی دونم اون قطعه رو چه جوری باید به دست آورد؟؟؟؟
اگه اون قطعه ای که کم داری Special Iron Ingot هست منم همین مشکلو دارم وچندتا فروم خارجی خوندم ظاهرا باید تئ یه صندوقچه اطراف Manor باشه ولی گویا باگ داره، ولی اگه آیتم دیگه ای کم داری بگو

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
ده قرن احتیاج نیست. اگه حوصله داشتی خودت دنبالشون میگردی (که در بیشترین حالت ممکن کلا 5-6 ساعت طول میکشه)، اگه نه میری از General Store نقشه ی چیزهایی که میخوای جمع کنی رو میخری (که در این صورت تو 1 ساعت میشه همه رو جمع کرد).
تو شماره ی قبل هم یه سری از لباس ها با جمع کردن آیتم ها یا رفتن ماموریت های فرعی بدست میومد.
یه سری لباس هم میتونی از همون General Store بخری که در واقع رنگ های مختلف همین لباس اصلی کانر هست.
ولی کلا قبول داری لباسای شماره قبل خیلی قشنگتر بود ؟البته این نظر شخصی منه. این لباساش مثل این ادم بدبختاست که انگار صدقه دادن بهش:(

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
اون قسمتي كه بعد كانر دزموند مياد تو حيات فعلي پيش دوستاش تو غاز بعده اينكه به تمام حرفاي دوستاش گوش ميدم بعد بايد چيكار كنم؟٣ بار رفتم پيش اون خانوم ولي بار ديگه ميرم كه پيشش يهو ناپديد ميشه برميگردم باز ظاهر ميشه.
ممنون ميشم كمكم كنيد

Sent from my iphone

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
اون قسمتي كه بعد كانر دزموند مياد تو حيات فعلي پيش دوستاش تو غاز بعده اينكه به تمام حرفاي دوستاش گوش ميدم بعد بايد چيكار كنم؟٣ بار رفتم پيش اون خانوم ولي بار ديگه ميرم كه پيشش يهو ناپديد ميشه برميگردم باز ظاهر ميشه.
ممنون ميشم كمكم كنيد

همون جا کناره خانومه یه سنگی هست ، باید بری کنارش تا یه کاری رو انجام بده باز همین جور دوباره باید بری دنبالش تا تموم شه .

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
همونطور که میدونید بعد از اتمام بازی connor کلاهش رو بر میداره اما اگر لباس اکیلیس و احتمالا سایر لباس هایی که باز میشن و قابل خریداری نیستن(این لباس ها فقط تو manor قابل دسترسی اند) رو بپوشید کلاهش رو دوباره سرش میزاره.
لباس اکیلیس با تمام کردن همه ی مراحل homstead به دست میاد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همونطور که میدونید بعد از اتمام بازی connor کلاهش رو بر میداره اما اگر لباس اکیلیس و احتمالا سایر لباس هایی که باز میشن و قابل خریداری نیستن(این لباس ها فقط تو manor قابل دسترسی اند) رو بپوشید کلاهش رو دوباره سرش میزاره.
لباس اکیلیس با تمام کردن همه ی مراحل homstead به دست میاد.

یه بار بازیو اپدیت کنید کلاهش میاد رو سرش احتیاج به این کارا هم نداره :D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,773
نام
مارشال
کلا چند تا لباس تو بازی هست و چجوری باز میشن؟
دوست عزیز صفحات قبل رو نگاه میکردی بود. ;)
خدمت شما:
لباس اتزیو رو میشه از طریق UPLAY با 30 پوینت گرفت.
لباس الطیر هم با 100% کردن همه ی Sequence ها باز میشه.
لباس سرخپوستی کانر هم با جمع کردن همه ی پر ها تو Frontier باز میشه.
لباس Achilles با تموم کردن ماموریت های Homestead.
لباس کاپیتان Kidd هم با جمع کردن Trinket ها و بردنشون پیش Peg Leg و گرفتن ماموریت های دریایی مخصوص و تموم کردن اونا باز میشه.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بچه میشه برای من داستان رو باز کنید من گیج شدم !!!!!
الان به من بگید بابامون الان چه کار میکنه دقیقا !!!اول با اون بازی میکردیم بعد یه بچه پس داد مه الان با اونم حالا می خوام پدرم رو بکشم !!!!!!!!!!!!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من سه چهار هفته پیش که بازی را گرفتم سکانس اولش را تموم کردم و بعد درگیر هیلو و کال آف و هیتمن و ... شدم و اصلا نرفتم سراغ این بازی و امروز دوباره نشستم پاش .

یادمه تو مرحله کشتی یه سری فنون شمشیر بازی یاد داد ، من الان اکثرشون را یادم رفته ، کسی میتونه اونارو بهم بگه ؟

یه چیزه دیگه ، امروز که یه کمی بازی کردم یه سری باگ در حد فاجعه دیدم مثل اینکه تفنگ دشمن رو هوا معلق میموند یا مثلا مردم از داخل شخصیت من رد میشدن و ... چرا این همه باگ تو بازی وجود داره ؟ طبیعیه این باگ ها ؟ یعنی همه باهاش مواجه شدن ؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
دوستان میشه در مورد باز کردن در جعبه ها یه توضیحی بدین.:dمنظورم اینه که با این 2 تیکه اهن باید چطوری کار کردش!!:d

کار خاصی نباید بکنی :D باید آروم آنالوگو بچرخونی بعد خودش خودبه خود میره تو کار اون یکی بعد اونم همین کار رو می کنی . سریع هم چندین بار RT رو میزنی تا وقتی که درش باز شه . فقط جای اون دوتا آنالوگت نباید جا به جا شه .
همین :D
بچه ها من سه چهار هفته پیش که بازی را گرفتم سکانس اولش را تموم کردم و بعد درگیر هیلو و کال آف و هیتمن و ... شدم و اصلا نرفتم سراغ این بازی و امروز دوباره نشستم پاش .

یادمه تو مرحله کشتی یه سری فنون شمشیر بازی یاد داد ، من الان اکثرشون را یادم رفته ، کسی میتونه اونارو بهم بگه ؟

یه چیزه دیگه ، امروز که یه کمی بازی کردم یه سری باگ در حد فاجعه دیدم مثل اینکه تفنگ دشمن رو هوا معلق میموند یا مثلا مردم از داخل شخصیت من رد میشدن و ... چرا این همه باگ تو بازی وجود داره ؟ طبیعیه این باگ ها ؟ یعنی همه باهاش مواجه شدن ؟

با B حمله دشمنو دفع می کنی . بعد بعدش اگه X رو بزنی میزنه نفلشون میکنه اگه A رو بزنی سلاحشونو یه کاری می کنه که از دستشون رها شه .
اون باگ ها هم طبیعیه ، تو بازیم زیاده . اگه اون تایتل آپدیتم بریزی تا حدودی درست میشه .

بچه میشه برای من داستان رو باز کنید من گیج شدم !!!!!
الان به من بگید بابامون الان چه کار میکنه دقیقا !!!اول با اون بازی میکردیم بعد یه بچه پس داد مه الان با اونم حالا می خوام پدرم رو بکشم !!!!!!!!!!!!

پدر کانر تمپلر هستش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر