Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
. اونو بردار برو
تو اون مرحله هاي خيلي اول كه ميريم دزدكي به سربازا گوش ميكنيم و سربازا نبايد مارو ببينن وقتي گوش ميكنيم تموم ميشه اصلا نميتونم برم جاي سبز اونجارو چطور برم؟(مرحله اي كه زنه ميگه برو تو من بيرونم و اول قايمكي تو كالسكه وارد ميشم.اولا)Sent from my iphone
شما یرو کنار چاه جایی مخفی شو و حراشونو گوش کن و همینطور یواشکی برو دونبالشون تا کامل شه حرفاشون . بعد یه علامت میاد یه نقشه هست

---------- نوشته در 07:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:40 AM ارسال شده بود ----------

. د.وستان تو اون مرحله که تو نیویورک باید یه نفر رو بگیری چطوری باید گرفتش خیلی سری میدوه من هر کاری کردم نتوستم بگیریم سرعتش خیلی زیاده ؟؟؟ مر30

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
. اونو بردار برو شما یرو کنار چاه جایی مخفی شو و حراشونو گوش کن و همینطور یواشکی برو دونبالشون تا کامل شه حرفاشون . بعد یه علامت میاد یه نقشه هست

---------- نوشته در 07:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:40 AM ارسال شده بود ----------

. د.وستان تو اون مرحله که تو نیویورک باید یه نفر رو بگیری چطوری باید گرفتش خیلی سری میدوه من هر کاری کردم نتوستم بگیریم سرعتش خیلی زیاده ؟؟؟ مر30

تا اوناشو ميرم بقيه رو يه سرباز هس كه نميتونم از دستش فرار كنم يني منو ميبينه.چيكار كنم ؟

Sent from my iphone

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام کلا یه سوال درمورد تایتل ابدیت هادارم .
هرموقع واسه یه بازی تایتل جدید میاد باید اون قبلی رو پاک کنیم و جدیده رو بریزیم ؟ یعنی الان باید اون 17 مگی رو پاک کنم و فقط این 9 مگی رو بریزم وبعد ردیفه ؟

اگه میخوای از لایو بگیری اینکارو کن.طبیعتا باید جواب بده:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
لیبریشن میشن چجو یه? من چنتا رفتم ولی هنوز 1 اسسین دارم!توضیح بدید لطفا
هر شهر 3 منطقه داره و تو هر منطقه چندتا کار باید انجام بدی (اونجاهایی که علامت liberation mission رو داره) که معمولا شامل کمک کردن به مردم به روش های مختلف هست.
بعد از انجام دادن همه ی کارها در یک منطقه میری پیش liberation contract و یه ماموریت نهایی با اون انجام میدی و اون منطقه آزاد میشه و اون contract میاد تو گروهت.

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
i$ahar جان ...شما ابتدا باید بری در شعاع صحبت های اون دو نفر به صحبت هاشون گوش بدی بععد بری اون دوتا توپ رو از کار بندازی (البته اختیاریه) بعد بدون اینکه کسی متوجه حضورت بشه بری نقشه رو بدزدی و از اونجا فرار کنی

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
. اونو بردار برو شما یرو کنار چاه جایی مخفی شو و حراشونو گوش کن و همینطور یواشکی برو دونبالشون تا کامل شه حرفاشون . بعد یه علامت میاد یه نقشه هست

شما وقتی دنبال اون سرباز میرید نباید از همون راهی که اون میره برید باید از یه راهی برین که جلوش دربیاین:d

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
من این 9 مگ رو ریختم ولی هیچی نشد؟
تو لایوم پیداش نکردم از xbuc گرفتم

---------- نوشته در 01:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

من این 9 مگ رو ریختم ولی هیچی نشد؟
تو لایوم پیداش نکردم از xbuc گرفتم
من همه یارام آساسین شدم برا 4 نفر یک نفر کافیه دو سوت میکشن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اخه پیدا کردنی نیست دوست من چرا گیج بازی درمیاری?(ناراحت نشو ولی داری درمیاری!)وصل شو لایو . درایو ایکسباکستو باز کن.دیسک رو توش بذار.درایو رو ببند.صبر کن بازی لود شه.برو تو بازی با دکمه a چند ثانیه صبر کن.خودش مینویسه you are disconnected from live بعد اپدیت میاد.میزنی دانلود شه.بازس ری استارت میشه(شایدم نشه)میری ادامه سیوتو بازی میکنی اگه بازیو تموم کرده باشی کلاهش میاد رو سرش!
اگه حجمم بکشه عکس میگیرم میذارم تا بفهمید دروغ تمیگم.راستی جدیدا تو بوستون زیاد بارون میاد!افت فریم هم موقع بارون تو بوستون نمیگیره!!!میخواین باور کنید میخواید نکنید بیکار نیستم کع سرکار بذارمتون!
Sent from my ST18i using Tapatalk 2

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
دوستان در مراحل peg leg مناطقی هست وقت میرم روش هیچی پیدا نمیشه و به فرض میگه باید 30 متر بری زیر زمین.راه های ورود به این مناطق کجا هستند.سایتی یا عکسی بگید که کار ما راه بیفته

Lord May Cry

کاربر سایت
Jun 22, 2012
18
نام
عـلی
درود به همگی .
اقا بعد از اینکه سومین Assassin ( همون شخص به ظاهر پزشک که سومین فرد از Assassin هایی است که بدست میاریم ـشون ! و توی هدشات کردن مهارت داره) رو پیدا میکنیم ، ماموریت های پیدا کردن 4 امین Assassin دست اموز رو باید شروع کرد . با یافتن علامت های روی نقشه ( همون دو پرگار برعکس ـی که به نوعی نشانه ی Assassin هاست ) و شروع ماموریت های مذکور باید فردی رو تعقیب کرد که با شروع تعقیب و رسیدن به محلی که سربازان Red Coat مشاهده میشود که شخص مورد نظر پیش سربازان میره که نه با گوش کردن حرفهاشون و نه با کشتن ـشون مرحله ها به پایان نمیرسه . اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه ! پیشاپیش ممنون

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
د.وستان تو اون مرحله که تو نیویورک باید یه نفر رو بگیری چطوری باید گرفتش خیلی سری میدوه من هر کاری کردم نتوستم بگیریم سرعتش خیلی زیاده ؟؟؟ مر30

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر