Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
HELP

دوستان شرمنده !

من الان اول بازی هستم اما یه چیزی اصابم رو خورد کرده . با ایکس باکس که بازی میکنی نمیدونم چجوری فن بزنم ؟

یعنی RT رو با B میزنم اما فن نمیزنه . چیکار کنم ؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان شرمنده !

من الان اول بازی هستم اما یه چیزی اصابم رو خورد کرده . با ایکس باکس که بازی میکنی نمیدونم چجوری فن بزنم ؟

خوب RT اصلا لازم نیست وقتی بهت حمله میکنن B رو بزن که ضربه رو دفع کنه بعدش سریع X رو بزن

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود ی مشکل فوق عجیب برام پیش امده من بازی را تموم کردم الان هر کاری می کنم نمی تونم برم تو شهر بوستون تو بقیه شهر ها می تونم برم راه بستون دقیقا چطوری هست کسی می تونه از نیویورک ادرس بده !
فکر کنم باگ خفن گرفتم

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,911
دوستان شرمنده !

فن منظورت چیه ؟ ببین کلا اینجوریه مبارزات : با b باید گارد بگیری تا حمله میکنن
با a خلع سلاح میکنه
با x حمله و کشتن

حالا با هر سلاحی انتخاب کنی مبارزات همین جوره با این 3 کلید

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
درود ی مشکل فوق عجیب برام پیش امده من بازی را تموم کردم الان هر کاری می کنم نمی تونم برم تو شهر بوستون تو بقیه شهر ها می تونم برم راه بستون دقیقا چطوری هست کسی می تونه از نیویورک ادرس بده !
فکر کنم باگ خفن گرفتم

از Fast Travel روی مپ استفاده کن
اگه نشد پس باگه :d

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
دو تا سلاح؟خوب وقتی که بری رو حالت مبارزه کانر هم اون سلاح انتخابی رو داره هم تیر کمون روپ دارت یا اسلحه هم هیدن بلیدشو خود به خود در میاره یعنی 3 تا اسلحه....منظورتون اینه دو تا تبر با هم بگیره؟یا نیست یا ما نمیدونیم...

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,731
نام
Javad
این اچیومنت encyclopedia of the common man رو چطوری باید گرفت فقط 1 یکی از کارای woodworker مونده هرکاری میکنم analyze نمیکنه میگه قبلا این کارو انجام دادی :|
من هنوز سر این مشکل دارم کسی راه حلی به جز از اول رفتن داره ؟!

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
دو تا سلاح؟خوب وقتی که بری رو حالت مبارزه کانر هم اون سلاح انتخابی رو داره هم تیر کمون روپ دارت یا اسلحه هم هیدن بلیدشو خود به خود در میاره یعنی 3 تا اسلحه....منظورتون اینه دو تا تبر با هم بگیره؟یا نیست یا ما نمیدونیم...

منظور من اینه که چه طور کانر دوتا تپانچه میگیره دستش(تفنگ)؟

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این کانر رو نمی شه از ریخت سرخپوستی که سرشو تراشیده و کلاشو نمی کشه رو سرش به حالت قبلش برگردوند؟ اصلا حال نمی کنم با تیپ سرخپوستیش:p

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
منظور من اینه که چه طور کانر دوتا تپانچه میگیره دستش(تفنگ)؟

همچین کاری نمیتونی انجام بدی

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
همچین کاری نمیتونی انجام بدی

شرمنده من تو چندتا از تریلر های بازی دیدم که دوتا تفنگ کمری داشت (مثلا تریلرE3)شما مطمئنی؟
ممنون

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
شرمنده من تو چندتا از تریلر های بازی دیدم که دوتا تفنگ کمری داشت (مثلا تریلرE3)شما مطمئنی؟
ممنون

بله عزیز
جای کمرش دوتا تفنگ میخوره اما فقط با به دست میشه تفنگ گرفت
کلا برای هر دست یه سری تجهیزات در نظر گرفته ان
RB رو که بزنی خودت میبینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر