Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
آقا یه سوالی واسم پیش اومده، اونجایی که دزموند از انیموس میاد بیرون و اون فرشته میاد باهاش صحبت میکنه:
میره بالای ساختمون و مثل این عکسه:
[/SPOILER]

تا میریم جلو فرشته غیب میشه و بعدش به جایی راه نداره یعنی این عکسه:

الان باید چی کار کنم؟ لازم به ذکره که الان سکانس 5 هستم.
اگه درست یادم مونده باشه سمت راستت یه پله میره پایین و بعد باید بری به راست که یه در باز شده
اگه درست یادم نمونده باشه , دوستان بیان درستش کنن

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یک مشکلی که توی اساسین کرید 2 خیلی بهش اشاره کردم شخصیت جوون اتزیو بود، توی اون بازی اتزیو که یه آدم بیخیال و خوش گذرونه یک شبه میشه اساسین و شروع میکنه به کشتن، که معلوم نیست چه طوری این اتفاق براش میوفته و مهم تر از همه اینکه چه طور میشه یک شخصیت یهو شروع میکنه به آدم کشتن و عین خیالش نیست.
اما توی اساسین 2 یک مسئله ای که بود این بود که ما پیشینه اتزیو رو میدونستیم اینکه باباش اساسین بوده اینکه چیکار کرده و اینکه این کار یک جورائی وراثتی بوده ( چیزی که تا انجمن برادری سر اصل اساسین ها بود و بعد گند زدن بهش ).
اما درباره کانر، معرفی شخصیت های بازی افتضاحه، بابای کانر یهو میاد تو، بعد مامانش میاد بعد مامانش یهو میمیره بعد کانر میره پیش یه سیاه پوست بعد اساسین میشه بعد اصلن من نفهمیدم بابای کانر چه طوری فهمید که کانر پسرشه؟ :|؟ یهو این دوتا یه جا همدیگرو دیدن این گفت بابا اون گفت سان :| . . .
تو یه مرحله میاد میگه دوستای سرخپوستت رو نکش، بعد آخرش میره با دوستش مبارزه میکنه زارت میزنه میکشتش! با بابائه درگیر میشه هی میگه بابائه رو بزن به دیوار و این آخرش یک چیزی حواله طرف میکنه و هیچی . . .
داستان خیلی سطحی هست، خیلی، یعنی داستان پر از باگ، مردن مامان کانر بیشتر حالت مثلن این سریال های طنز رو داشت.

میخواستن یک سگانه درست کنند مثل اساسین کرید 2 و کانر رو بکنند عین اتزیو ولی بعد مث اینکه بیخیال شدن گفتن ولش کن بزار سر و ته اش رو هم بیاریم تمومش کنیم بره. نبود یک شخصیت مونث شدیدن حس میشه. یعنی به بدترین شکل ممکنه آب بندی کردن بازی رو، الان سکانس 11 هستم نمیدونم لوسی پیداش میشه یا نه؟ لوسی رو حذف کردن هیچ صحبتی هم درباره اش نکردن که نکردن که نکردن، یعنی چی آخه؟ :|؟ حتا دزموند که اونقدر به لوسی وابستگی پیدا کرده بود دیگه الان هیچی . . . یعنی دزموند تو این گوشه موشه ها نباید ناراحت باشه ؟ یه لحظه خواب یا کابوسی از لوسی ببینه خیر سرش زده لوسیو کشته ها :|. یعنی از یک سری مسائل همینطوری گذشتن بیخیال شدن که برسن به آخر، کانر هم مزخرفه شخصیتش هیچی نداره.
بابای دزموند یهو بعد سه نسخه میاد.

بعد میگید چرا مثلن به کوجیما میگیم استاد، یک بازی میسازه ده نسخه بعدش که میاد شخصیتاش از لحاظ ظاهری عوض نمیشن، دوبلور شخصیتش عوض نمیشه. داستان رو یهو از پایه نمیزنه داغون کنه مثلن یهو تو MGS4 نمیاد بگه سالید اسنیک هیچ ربطی به بیگ باس نداره و هار ها هار و قیافه سالید رو هم از پایه شبیه هویج کنه :|. واقعن هم حق دارن بهش بگن استاد! وقتی یک چیزی میسازه جوری میسازه که همه جوانبو میبینه :|.

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
دوستان لوسی جاسوس تمپلارها بود یکجای بازی هم دزموند اینو میگه. الان هم لوسی مرده:dراجع به داستان هم درست میگید داستان 2 خیلی بهتر بود کلا من تو این سری با 2 بیشتر از همه حال کردم.:d

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
Miesam@

تو تاپیک Trivia هم گفتم
واقعا سر هم بندی شده و گویا اصلا ویرایش نخورده

کلا شخصیت پردازی این سری افتضاح بوده به غیر از ACII . فقط یه سری اطلاعات تاریخی در موردشون میده اخه به چه دردی نمیخوره وقتی گیمر شخصیت رو تو سناریو درک نکرده باشه ؟
فقط بحث لوسی نیست همین دانیل کراس خیلی در موردش میتونستن بگن ولی ... اصلا معلوم نیست چیکار کردن به خدا خودمم نمیدونم از کجاش اشکال رو بگم !!!!!
نفهمیدم اصلا رابطه مادر کانر با هیثم جدی شد
حالا برو جلو بازی رو تموم کن ببین چیه . فقط قول بده صدمه ای به خودت و وسایل وارد نکنی چون افتضاح ME 3 پیش این هیچیه

در اخر هم بگم کار هر مرد نیست ...
شخصیت پردازی رو هم اصلا با اون مقایسه نکن

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
اقا ی سوال
من الان 10 ساعت باز یکردم ولی دقیقا نمیشه چرا از تیرکمون و کلت کمریم استفاده کنم دقیقا چطوری هست !
در ضمن تو شمشیر زدن مثل شماره 1 نمیشه حالت سینمای دیده !

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
درود
اقا ی سوال
من الان 10 ساعت باز یکردم ولی دقیقا نمیشه چرا از تیرکمون و کلت کمریم استفاده کنم دقیقا چطوری هست !

تیر زدن که کاری نداره :|
فقط باید Y رو گرفت خودش نشونه میگیره مثله نسخه های قبل

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
تیر زدن که کاری نداره :|
فقط باید Y رو گرفت خودش نشونه میگیره مثله نسخه های قبل
نمی دونم چرا نمیزنه برا من :(
ی چیز دیگه نمیشه مثل نسخه قبل مغازه خرید !
پول چطور یدر میاریم تو باز ی
ی سری پون حیوان فروختم ولی پولش زیاد نشد

................................
این نیروهای اسیسنس هم که می تونیم بسازیم دقیقا چطوری میشه ساخت

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
درود
اقا ی سوال

یا موقعیتش نیست یا تیر نداری
حالت سینمایی وقتی اتفاق میفته که دو تا از سربازا همزمان حمله کنن و مثلث قرمز رو سر هر دوشون ظاهر شه باید B رو بزنی

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
ممنون میشم اگه جواب سوالات منم میدونید بگید شاید منم فهمیدم چی به چیه :

پدر کانر چرا یک سفید پوسته در صورتی که پسرش سرخپوسته؟

چرا در اواسط بازی کانر به پدرش در یکسری از ماموریتها کمک میکنه و در آخر در یک مبارزه مسخره پدرشو یهویی میکشه؟

چرا بعد از چندین سال که کانر بزرگ میشه پدرش و همینطور چارز لی و بقیه اعضای تمپلارها جوان هستن و هیچ تغییری در ظاهر اونها به وجود نیومده؟

چطوری بدون هیچ پیش زمینه ای یهو در این نسخه مشخص شد که دزموند پدر داره و در این نسخه همیشه پشتیبانش هست در صورتی که در نسخه های قبلی اثری از پدر دزموند نبود؟

منطقی بود که در پایان داستان دزموند دنیا رو نجات بده و نزاره دنیا به فنا بره پس چرا برعکس با اینکه اون زن نشونش داد که دنیا با اینکارش نابود میشه خلاف اون کار رو کرد؟

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
آقا یه سوالی واسم پیش اومده، اونجایی که دزموند از انیموس میاد بیرون و اون فرشته میاد باهاش صحبت میکنه:
میره بالای ساختمون و مثل این عکسه:
l1676_1.jpg

تا میریم جلو فرشته غیب میشه و بعدش به جایی راه نداره یعنی این عکسه:
b879_2.jpg

الان باید چی کار کنم؟ لازم به ذکره که الان سکانس 5 هستم.
برو بشین تو دستگاه اونجاها فعلا بدردت نمیخوره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
نمی دونم چرا نمیزنه برا من :(
ی چیز دیگه نمیشه مثل نسخه قبل مغازه خرید !
پول چطور یدر میاریم تو باز ی
ی سری پون حیوان فروختم ولی پولش زیاد نشد

................................
این نیروهای اسیسنس هم که می تونیم بسازیم دقیقا چطوری میشه ساخت

اگر من میخوای پول خیلی زیاد مثلا 15000 هزار تا در بیاری باید کشتی ها رو تصرف کنی که خودم پیداش نکردم ولی میدونم پول بسیار زیادی بهت میده اگر پول های خرد که مثلا بشه باهاش شمشیر و... خریده باید بری جیب مردم رو بزنی.
B رو نگه داری جیبشون رو میزنه ولی یک چیز دیگه هم میگم بهت که خیلی میتونه کمک کنه:
بار اول که B رو زدی معمولا پول کمی گیرت میاد 8 تا 13 .... اما دوباره برو پیش همون یارو یک بار دیگه B رو نگه داره حالا یه سری چیزای اضافه بهت میده و پول ها هم 47 تا 50 تا هست یکمی از اون خرده ریزه ها هم میده.
کلا من خودم با این جیب زنی تونستم بهترین شمشیر بازی رو بخرم.:D
5000 تا پولش بود !! :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر