Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
من اینکارو کردم !
update رو فلش اومد ولی تو xbox مینویسه incomplete یه علامت تعجب زرد رنگ نشونم میده
چیکار کنم؟؟

فکر کنم فایل آپدیت رو ناقص دانلود کردی !

دوستانی که لایو میرن از لایو آپ کنن تا 3 سوت آپ بشه:d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من اینکارو کردم !
update رو فلش اومد ولی تو xbox مینویسه incomplete یه علامت تعجب زرد رنگ نشونم میده
چیکار کنم؟؟
فایل رو از فلش move کردی روی هارد؟

اپدیت ریختم اصلا انگار نه انگار هیچی تغییر نکرد همه باگ هاش به کنار این افت فریم هم به کنار . با این وضع فروشش افت پیدا میکنه حسابی
امار فروشش هم هیچ کدومشون مثل هم نیستند مثلا یوروگیمر گفته تخمین 3.5 میلیون فروش رو دادن اونور Vg247 گفته 3.5 میلیون یونیت فروخته
بازی وحشتناک ناقصه، گفتم اصلن نباید این نسل این عرضه میشد یوبی به زور چپوند، باید حداقلش مثل همون اساسین های قبلی میکردش!
aa باقالی، باگ، هوش مصنوعی ضعیف و بازم باگ یعنی باگ گند زده به بازی رفته! از یه درخت داشتم میرفتم بالا پرید یه جای درخت اصلن گیر . . .
بعد یک سری از قسمت های بازی رو برای کانر تعریف نکردن تابلوئه انجین همون انجین AC R یک سری قابلیت جدید بهش اضافه شده فقط، مثلن یه جاهائی میره گیر میکنه روی آتیش رفتم انگار چسبیده به دیوار مونده بود! روی بعضی از این تنه های درخت میری گیر میکنه باید بزنی بپره تا ردش کنه . . .
کلن خیلی گند زدن مکانیزم گیم پلی رو عوض کردن ناقص . . .
درباره داستان هم که کلن شخصیت کانر خیلی شخصیت بی مزه و چرت و پرتی هست حتا از ابتدای اتزیو هم داغون تره.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
واقعا یوبی نمیتونست یکم بیشتر روش کار کنه؟ :| خیلی مشکل داشت بازی پایانش هم فاجعه بود یعنی از همین الان میشه گفت که سال دیگه هم یه نسحه براش میاد و این داستان ادامه دارد
درکل خیلی عنوان خوبی بود ولی خیلی خیلی بهتر هم میتونست باشه مخصوصا از نظر شخصیت پردازی و داستان و پایان بازی
چیزی که تو کانر من اذیت میکرد دقیقا میخواستن با فرمول اتزیو برند جلو ولی گند زدن رسما
به قول میثم میرفت نسل بعد خیلی بهتر از این بود که این نسل با این همه مشکلات عرضه بشه
درکل نمره 8.5 بهش بیشتر نمیشه داد یعنی ماکس نمرشه به نظرم

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
بازی وحشتناک ناقصه، گفتم اصلن نباید این نسل این عرضه میشد یوبی به زور چپوند، باید حداقلش مثل همون اساسین های قبلی میکردش!
aa باقالی، باگ، هوش مصنوعی ضعیف و بازم باگ یعنی باگ گند زده به بازی رفته! از یه درخت داشتم میرفتم بالا پرید یه جای درخت اصلن گیر . . .
بعد یک سری از قسمت های بازی رو برای کانر تعریف نکردن تابلوئه انجین همون انجین AC R یک سری قابلیت جدید بهش اضافه شده فقط، مثلن یه جاهائی میره گیر میکنه روی آتیش رفتم انگار چسبیده به دیوار مونده بود! روی بعضی از این تنه های درخت میری گیر میکنه باید بزنی بپره تا ردش کنه . . .
کلن خیلی گند زدن مکانیزم گیم پلی رو عوض کردن ناقص . . .
درباره داستان هم که کلن شخصیت کانر خیلی شخصیت بی مزه و چرت و پرتی هست حتا از ابتدای اتزیو هم داغون تره.

فکر کنم یا تو داری پستای منو کپی میکنی یا بر عکس :d ( ناراحت نشی شدی هم به من چه )

دقیقا پارسال بعد از E3 گفتم که اصلا امسال جای کار نداره این بازی گیریم 50 سال هم روش وقت گذاشته باشن واسش . حداقلش باید یه سال بین این و رولیشن میبود
بعد از اونم چندتا از دوستان از انجین بازی خوششون اومده بود که بهشون گفتم تنها فرقی که داره انیمیشن های کات سیناس و زیاد ارتقا پیدا نکرده که اینو Anvil Next گذاشتن و قبل و بعد هر تریلر نشون میدن .
کلا از پایه و اساس مشکل داره و معلومه دست پخت چند سال پیش که اینطوری مونده از DD بگیر تا AA کلا تعطیل !
اصلا در حد نسخه 1 از نظر DD هم نیست چه برسه به بقیه .
تو اولین تریلر که دیدیم به حدی هایپ کرد مارو که گفتیم حتما بازی FXAA یا DLAA داره حداقلش!! ولی هیچی نداشت حتی از نور پردازی خوبی هم برخوردار نیست رنگای زیادی روشن و ترکیبای مرده فکر نکنم اصلا تو انجین Shaft Ray به کار رفته باشه
Deferred Rendering افتضاح و ناشیانه مثلا داری یکی تعقیب میکنی یهو افراد عیب یا ظاهر میشن اصلا مدت زمان واکنش انجین DR اش اینقدر زیاده که میشه در واحد ثانیه اندازه گیریش کرد .
در کل ایکاش بیرون نمیداد بازی رو ولی چه کنیم IP دست UBI هستش که تو داغون کردن اوستاس و تا سود خودشو نخوره و به فنا نده ول کن نیست

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811

تا دیروز که سکانس 8 بودی حال میکردی و هیچی نداشت یهو باگ شروع شد؟ عجیبه تا میثم اعتراض کردم کسی هم که از بازی خوشش میومد شروع کرد
من هیچ آبدیتی نریختم و بازی رو هم تموم کردم و کلی هم لذت بردم .. وقتی تو میایی Halo را با AC مقایسه میکنی من حرفی ندارم .. چقدم سبکاشون مثل هم هست ..
یک چیزی هست به نام خاموش کردن کنسول .. واقعآ میبینی یه بازی بهت فشار میاره اینقد نق نزن کنسولو خاموش کن .. بازی میکنیم که لذت ببریم .. تو هر تاپیکی میرم داری نق میزنی مجبورم یک کاری کنم پست هاتو دیگه نبینم .. چون واقعآ اعصاب خورد میکنی
من موندم چرا اسب واسه من رو هوا نمیره .. یا وسط درخت گیر نکردم .. یا کسی واسه من غیب نشد .. کم دنبال ایراد بگرد ..

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
من یه خورده دیدم بازیشو پر باگ بود
کسی اوریجینال بازیو نگرفته؟
شاید این باگا به خاطر کپی خور شدنه :-s

نه ربطی نداره .... من خودم اوریجینال گرفتم .... باگ زیاد داره .... مثل این که لباس توی اسب فرو میره و ...

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
شما (همه ی آن هایی که اصرار بر باگ دارند) مطمئنید دیستکتان مشکل ندارد؟
نمی گویم بازی باگ ندارد ولی نه در این حد، شاید بعضی جا ها اسلحه ها در هوا معلق بمانند ولی برای من فقط یک بار پیش آمد. دیگر در این حد نیست که کانر در دیوار بماند. حتی اسب هم بماند با کمی جا به جا کردن و Rear کردن اسب، می شود موقعیت را تغییر داد. شاید یکی دو بار برای من مشکل ماندن اسب پیش آمده باشد.
از نظر هوش مصنوعی، منظور آن هایی که می گویند، کدام قسمت بازی این مشکل را دارد؟ بازی برای من از نظر هوش مصنوعی هم مشکلی ندارد.
در ضمن من نسخه 97 درصد دارم (5000 تومانی، مشهد) و روی هارد هم نصب نکردم!!!

Head Shoter

کاربر سایت
Nov 9, 2012
29
نام
سياوش اسدى
يوبيسافت با اين بازيش تركوند ! هم ركورد فروش زد ! هم هواداراش بيشتر شد ! هم .....
تو گوگل ميزني as برات اسسينس كريد ٣ رو مياره ! ببين ديگه چيه !

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
بچه ها واقعا من باگی در بازی ندیدم حتی یک دونه!(حاضرم قسم بخورم)نه اسبم تو دیوار رفت،نه خودم تو دیوار رفتم و...
نمیدونم شاید مشکل از دستگاه یا دیسک بعضی از دوستان باشه چون من کوچکترین مشکلی با بازی ندارم(چون دستگاهم رو تازه خریدم و این اولین بازی هست که روش دارم نصب و بازی میکنم،دیسک بازی هم برنر مکس) در یک کلام میگم بازی معرکست سعی کنید ازش لذت ببرید اکر هم باگی برای شما داره به بزرگواری خودتون ببخشید شاید یوبی بعدا برای بازی یه پچ بدردبخور براتون بیرون داد
تنها ایراد من به بازی آسون شدن زیادی اونه!
موفق باشید;)

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام من بازیو بورنر تهیه کردم خدایی زیاد باگ داشت اما اخرش بود!!!!!!!گرافیک داستان خلاصه همه چیش خوب بود:xاقا یه تیکه هست باید لی رو بکشی اونجا چجوری از دست سربازا باید فرار کرد که برسی به لی؟سکانس11:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر