Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
من زیاد با کانر حال نمیکنم.بدبخت همش داره تحقیر میشه.زورشم که به هیشکی نمیرسه.(اسپویل داستان نیست ولی گفتم بهتره توی اسپویلر باشه)
مثلا باباش که میگه من میتونم تورو بکشم یا اون چارلز لی کثافت که کانر بهش حمله میکنه ولی برعکس چارلز لی میگیره بیخ گردنش
ولی اتزیو مخصوصا نسخه ی رولیشن اصلا یه ابهتی داشت که آدم واقعا حال میکرد>:d

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
من زیاد با کانر حال نمیکنم.بدبخت همش داره تحقیر میشه.زورشم که به هیشکی نمیرسه.(اسپویل داستان نیست ولی گفتم بهتره توی اسپویلر باشه)
مثلا باباش که میگه من میتونم تورو بکشم یا اون چارلز لی کثافت که کانر بهش حمله میکنه ولی برعکس چارلز لی میگیره بیخ گردنش
ولی اتزیو مخصوصا نسخه ی رولیشن اصلا یه ابهتی داشت که آدم واقعا حال میکرد>:d

همه هی میگن اتزیو تو رولیشن /:) مردم تو رولیشن اتزیو مستر اساسین شده بود یه پا منتور بود میخواین کانر یه دفه به اون حد برسه؟8-|

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
الان تا سکانس 7 رفتم .
من فکر میکردم داستان بازی طبق گفته های سازنده خیلی پخته اس ولی خیلی سطحی نگاشته شده کاملا برعکس AC II . تا سکانس 6 خیلی عالی بود روایت داستان ولی بعد از اون همینجور بدون معرفی , شخصیت اضافه میشه
واقعا جای کار داشت

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
و بازهم سلام
یکی از دوستان گفت که میشه کشتی ساخت یا خرید؟از کجا و چجوری؟
من تا حالا مثلا تو نیویورک هرچی از این ماموریتهای asassins libration میرم تازه نفر سوم اضافه شده برام؟برای شما هم همینجوریه؟
و اینکه ماموریت homestead که تا الان که سکانس 9 هستم فقط 2تا او نقشه دیده شده و من رفتم!همین قدر هست یا بیشتره؟
حالا اینایی که گفتم باگ بود یا شیوه بازی اینجوریه؟
ممنون:x

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
و بازهم سلام
یکی از دوستان گفت که میشه کشتی ساخت یا خرید؟از کجا و چجوری؟
من تا حالا مثلا تو نیویورک هرچی از این ماموریتهای asassins libration میرم تازه نفر سوم اضافه شده برام؟برای شما هم همینجوریه؟
و اینکه ماموریت homestead که تا الان که سکانس 9 هستم فقط 2تا او نقشه دیده شده و من رفتم!همین قدر هست یا بیشتره؟
حالا اینایی که گفتم باگ بود یا شیوه بازی اینجوریه؟
ممنون:x

کشتی جنگی که داری
ولی 2 تا کشتی تجاری میتونی بسازی باید بری تو کرفت special items پیدا کنی بسازی(باید وسایل مورده نیازشو داشته باشی)
ماموریت های homestead هم تا سکانس 9 همش میاد شاید شما فقط تو شهر اکیلیس دیدین بقیه شهر ها چک کنید شاید اونجا باشه...
و ماموریت های لیبرتی معمولا به باگ برمیخوره...

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
خیلی بدم میاد یه مرحله رو 100 بار باید بری مثلا
مثلا اینجای سکانس آخر که
دنباله چارلز لی که میکنی یا فاصله زیاد میشه میبازی یا میرسی به آتیش ها میوفتی توشون میمیری یا یکم مونده بهش برسی یهو میخوری به اتیش ها گیر میکنی در میره :d

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی خیلی طولانی و به قول معروف روده درازیه اگه همه این هایی که الآن دارن از اواخر بازی صحبت میکنن میخواستن همه مراحل جانبی رو تموم کنن همه مراحل اصلی رو 100 کنن همه نقشه ها و لباس ها و شکار ها رو پیدا کنن والا من که الآن روزی 3 ساعت بازی میکنم هنوز سینس 6 رو تموم کردم

یکم در مورد مسائل فرعی بازی صحبت کنین ببینم چی بلدین؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بازی خیلی طولانی و به قول معروف روده درازیه اگه همه این هایی که الآن دارن از اواخر بازی صحبت میکنن میخواستن همه مراحل جانبی رو تموم کنن همه مراحل اصلی رو 100 کنن همه نقشه ها و لباس ها و شکار ها رو پیدا کنن والا من که الآن روزی 3 ساعت بازی میکنم هنوز سینس 6 رو تموم کردم

یکم در مورد مسائل فرعی بازی صحبت کنین ببینم چی بلدین؟

آقا میشه بگی مراحل فرعی کدوماس؟ من پیداشون نکردم.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
آقا میشه بگی مراحل فرعی کدوماس؟ من پیداشون نکردم.
برای مثال با جمع کردن Trinket ها (که روی نقشه با علامت "جام" یا یه چیز لیوان مانند نشون داده میشن) و بردنشون پیش Peg Leg که نزدیک کشتیمون (Aquila) هست یه داستانی در مورد گنج کاپیتان Kidd میگه و یه جاهایی روی نقشه ی دریایی مشخص میشه که باید بری و تیکه هایی از نقشه گنج کاپیتان Kidd رو پیدا کنی (کلا 4 تا تیکه س) بعدشم همه رو سرهم میکنی و میری سراغ گنج.
جذابیت این مراحل به شدت بالاس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر