Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
بازیو انجام دادم
به قدری کسل کننده بود که خوابم گرفت
درسته از نظر گرافیکی و گیم پلی پیشرفت داشته ولی خیلی بیخوده
اصلا باهاش حال نکردم.من که عاشق سری اساسین بودم این بازی بدجوری زد تو پرم
خیلی خیلی بازیش خسته کنندس.

همون ارزش یکبار تموم کردن رو داره...ولی اینکه توی محیط چرخ بزنی و کارای فرعی انجام بدی فقط وقتتو تلف کردی....

شخصیت اتزیو کجا این بچه خوشکل کجا...

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
همون ارزش یکبار تموم کردن رو داره...ولی اینکه توی محیط چرخ بزنی و کارای فرعی انجام بدی فقط وقتتو تلف کردی....

شخصیت اتزیو کجا این بچه خوشکل کجا...

کرکتر بازیو شبیه اورانگوتا درش آوردن :D
من با اتزیو هم زیاد حال نمیکردم ولی الطایر برام زندگی بود.تمام پوستراش رو درودیوار اتاقم بود
واقعا برای کساییکه میگفتن این بازی در حد Red dead هست تاسف میخورم
red dead و با هیچ بازی ای نمیشه مقایسش کرد با هیچی
یه ذره دیگه بازیش میکنم اگه دیدم واقعا داره اذیت میکنه و کسل کننده میشه دیگه سمتش نمیرم
تا الان هم هیچ کدوم از دموهاشو ندیدم همرو skip کردم

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
کرکتر بازیو شبیه اورانگوتا درش آوردن :D
من با اتزیو هم زیاد حال نمیکردم ولی الطایر برام زندگی بود.تمام پوستراش رو درودیوار اتاقم بود
واقعا برای کساییکه میگفتن این بازی در حد Red dead هست تاسف میخورم
red dead و با هیچ بازی ای نمیشه مقایسش کرد با هیچی
یه ذره دیگه بازیش میکنم اگه دیدم واقعا داره اذیت میکنه و کسل کننده میشه دیگه سمتش نمیرم
تا الان هم هیچ کدوم از دموهاشو ندیدم همرو skip کردم

من که اسم یارو رو گذاشته بودم آقای دماغ...:d

به قولا هر چی بیشتر یه چیزی رو کش بدی بیشتر بو گندش همه جارو بر میداره....

البته اگر منظورت نسخه Revalation هست باهات موافقم چون اون کرکتر هم ابهت از سر و روش میبارید و از فرسنگها دور میفهمیدی که این یک اساسین واقعیه....

دیگه از بس سناریو برای این بازی نوشتن مغرشون کار نمیکرد گفتن برا تنوع گند بزنیم به شخصیت و داستان بازی بلکه این یکی هم جواب بده....

البته خیلیا تو همین تاپیک منو متهم کردن که دارم بازی رو خرد میکنم یا اصلا اینو بازی نکردم و بیخودی ایراد میگیرم حالا یا اونا خودشون رو زدن به کوچه علی چپ یا هنوز ASSASSIN CREED خوب تا حالا بازی نکردن.

در مورد RED DEAD هم باید بگم این اشتباه رو از دید یک کاربر به وجود میاره که چون این بازی فضای سبز و چنگل و محیط باز +اسب سواری زیاد داره پس دیگه باید مقایسه شه با RED DEAD که اینم برمیگرده به سن کم یکسری از گیمرهای اینجا که هدفشون از بازی کردن فقط اینه که وقت خودشون رو تلف کنن و به عمق بازی پی نمیبرند که داخلش چه خبر میتونه باشه.

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
البته خیلیا تو همین تاپیک منو متهم کردن که دارم بازی رو خرد میکنم یا اصلا اینو بازی نکردم و بیخودی ایراد میگیرم حالا یا اونا خودشون رو زدن به کوچه علی چپ یا هنوز ASSASSIN CREED خوب تا حالا بازی نکردن.
فقط شما Assassin's Creed ـه خوب بازی کردی. :|
بنده هم تمام نسخه های این سری رو هر کدوم حداقل 2 بار (PC و کنسول) بازی کردم و هم میدونم این نسخه نسبت به نسخه های قبل (مخصوصا 2 که شاهکار این سری بود) از بعضی جهات ضعف داره، ولی همچنان پیشرفت ها و جذابیت های خاص خودش رو هم داره. هیچ جا هم پستی از من پیدا نمیکنی که گفته باشم این نسخه بهترین نسخه هست و از قبلیا بهتره.
در مورد اون قسمت هم که گفتی شما رو متهم کردیم که بازی نکردی و ایراد الکی گرفتی،
این پست شما:
در بازی هیچ چیزی به نام اپگرید وجود نداره... نه اساسین بهتون اضافه میشه نه سلاح جدیدی میتونید بخرید و نه لباس کاراکتر بازی عوض میشه...
اینم جواب من:
باز شما با یه بازی چپ افتادی شروع کردی.
حداقل چیزی نمیدونی اطلاعات غلط نده.
هم آپگرید وجود داره (Aquila)
هم اساسین اضافه میشه (Liberation Mission ها)
هم سلاح جدید میشه خرید و هم لباس جدید واسه کاراکتر (General Store)
چندتا لباس هم تو ماموریت های فرعی میگیری.
اون ماموریت های داستانی که با کشتی میری هم در آخر یه حلقه میگیری که از گلوله ی دشمن Damage ـه کمتری میخوری.
اگه حرف شما اطلاعات غلط و گیر الکی نیست چیه؟!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
فقط شما Assassin's Creed ـه خوب بازی کردی. :|
بنده هم تمام نسخه های این سری رو هر کدوم حداقل 2 بار (PC و کنسول) بازی کردم و هم میدونم این نسخه نسبت به نسخه های قبل (مخصوصا 2 که شاهکار این سری بود)

شوخی نکن.....:-oهمه نسخه هاشو خودت به تنهایی تموم کردی؟ باریکلا....:-* یادم باشه حتما یدونه کارت صد آفرین بهت جایزه بدم.;))

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
کمک دوستان
اون مرحله در برف که اون زنه سرخ پوست رو پیدا میکنی بعد با ید بری یه جایی که دو تا توپ هست چیکار باید کرد من توپ ها رو خنثی میکنم ولی اون دو نفر که با هم حرف میزنن چی؟؟؟ نمیشه به حرفاشون گوش داد یا کشت .ممنون میشم کمک کنید

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من که اسم یارو رو گذاشته بودم آقای دماغ...:d

به قولا هر چی بیشتر یه چیزی رو کش بدی بیشتر بو گندش همه جارو بر میداره....

البته اگر منظورت نسخه Revalation هست باهات موافقم چون اون کرکتر هم ابهت از سر و روش میبارید و از فرسنگها دور میفهمیدی که این یک اساسین واقعیه....

دیگه از بس سناریو برای این بازی نوشتن مغرشون کار نمیکرد گفتن برا تنوع گند بزنیم به شخصیت و داستان بازی بلکه این یکی هم جواب بده....

دوست عزیز شما یا بازی رو بصورت کاملا سطحی و با عجله تموم کردی یا اینکه نیت دیگه ای داری چرا که اگه به داستان AC3 کاملا گوش داده باشی
قهرمان اصلی داستان یک سرخپوست دو رگه از مادری سرخپوست و پدری انگلیش که در گروه مسیحیان به دررجات بالا رسیده زاده شده و در ادامه داستان شما میبینید که کل دهکده این پسر بچه 10 تا 15 ساله تما ما سوخته و مادر او هم میمیره در حالی که یکی از مسببان اصلی این ماجرا بطور غیر مستقیم پدر و بطور مستقیم دوست نزدیک حایسم هست
تازه به داستان دزموند اشاره ای نمیکنم چرا که شما از شخصیت اصلی که سسرخپوست هم هست ایراد گرفتی

داستانی با این عمق و پرداخت اگه نگیم در هیچ بازی دیده نشده در کمتر بازی دیده شده تازه بماند نو آوری هایی که در گیم پلی بازی در بخش نبردهای تن به تن ، اسب سواری ، پنهان کاری ، کشتی رانی و ... میشه ساعت ها در موردش صحبت کرد

---------- نوشته در 09:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 AM ارسال شده بود ----------

کمک دوستان
اون مرحله در برف که اون زنه سرخ پوست رو پیدا میکنی بعد با ید بری یه جایی که دو تا توپ هست چیکار باید کرد من توپ ها رو خنثی میکنم ولی اون دو نفر که با هم حرف میزنن چی؟؟؟ نمیشه به حرفاشون گوش داد یا کشت .ممنون میشم کمک کنید

شما ابتدا باید بری در شعاع صحبت های اون دو نفر به صحبت هاشون گوش بدی بععد بری اون دوتا توپ رو از کار بندازی (البته اختیاریه) بعد بدون اینکه کسی متوجه حضورت بشه بری نقشه رو بدزدی و از اونجا فرار کنی

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
دوست عزیز شما یا بازی رو بصورت کاملا سطحی و با عجله تموم کردی یا اینکه نیت دیگه ای داری چرا که اگه به داستان AC3 کاملا گوش داده باشی
قهرمان اصلی داستان یک سرخپوست دو رگه از مادری سرخپوست و پدری انگلیش که در گروه مسیحیان به دررجات بالا رسیده زاده شده و در ادامه داستان شما میبینید که کل دهکده این پسر بچه 10 تا 15 ساله تما ما سوخته و مادر او هم میمیره در حالی که یکی از مسببان اصلی این ماجرا بطور غیر مستقیم پدر و بطور مستقیم دوست نزدیک حایسم هست
تازه به داستان دزموند اشاره ای نمیکنم چرا که شما از شخصیت اصلی که سسرخپوست هم هست ایراد گرفتی

داستانی با این عمق و پرداخت اگه نگیم در هیچ بازی دیده نشده در کمتر بازی دیده شده تازه بماند نو آوری هایی که در گیم پلی بازی در بخش نبردهای تن به تن ، اسب سواری ، پنهان کاری ، کشتی رانی و ... میشه ساعت ها در موردش صحبت کرد

---------- نوشته در 09:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 AM ارسال شده بود ----------

شما ابتدا باید بری در شعاع صحبت های اون دو نفر به صحبت هاشون گوش بدی بععد بری اون دوتا توپ رو از کار بندازی (البته اختیاریه) بعد بدون اینکه کسی متوجه حضورت بشه بری نقشه رو بدزدی و از اونجا فرار کنی
ممنون عزیز ولی مشکل من اینه که تا میرم صحبتشون رو گوش بدم متوجه میشن . جای خاصی باید رفت تا صحبتشون رو بشه گوش داد ؟؟مر30

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
شوخی نکن.....:-oهمه نسخه هاشو خودت به تنهایی تموم کردی؟ باریکلا....:-* یادم باشه حتما یدونه کارت صد آفرین بهت جایزه بدم.;))
سن و سال و میزان عقل و شعور شما با همین یه خط مشخص شد.
کلا سعی میکنم دیگه با بچه دهن به دهن نشم چون بلد نیست جواب بده مزخرف میگه.
خوش باشی.

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
مشکل من اینه که نمیدونم کجا باید رفت تا بشه صحبتاشون رو گوش داد و تا وارد شعاع میشم میفهمم و حرکت میکنن . جای خاصی باید رفت ؟؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تلفیقی از بهترین ها و بدترین ها

میتونم برای گیم پلی فوق العاده ، جذاب و غیر تکراری در مبارزات به این بازی بالاترین تمره رو بدم
ولی برای باگهای وحشتناک مثل رد شدن لباس کاراکتر از وسط بدن اسب و صندلی پایین ترین نمره :|
در عین حال طراحی تکسچر و بافتها عالی انجام شده لامصب ، نمود اصلیش رو میتونید تو پوست افراد ببینید ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر