Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Nobahar

کاربر سایت
Dec 15, 2011
12
من نفهمیدم چجوری یکی میگرفتیم جلومون تا تیر نخوریم؟:-؟؟
و اینکه شمشیرای این کسایی که میکشیمو نمیشه برداشت برای همیشه استفاده کرد؟
دقیقا وقتی که بالاسرشون زرد میشه باید یکی دیگه رو پیدا کنی بری سمتش دکمه A سبز رو بزنی البته این تو 360 هست دیگه پلی 3 رو نمیدونم چیه همون دکمه پریدن هست.

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
دوستان توجه داشته باشید که نه ماموریتهای فرغی نه پولی که شما در میاری نه پروررش اساسین و نه هر کاری که غیر از ماموریتهای اصلی و مد داستانی بازی انجام میدین هیچ سودی نداره و هیچ تاثیری در بازی نخواهد داشت و صرفا تمامیه اینها برای کاملتر شدن اون درصد تمام کردن بازی هست و یه قسمتهایی هم برای گرفتن اچیومنت بیشتر.... در حقیقت بیشتر هدف روی قسمت اصلی و داستانی بازی تمرکز داره و بقیه مراحل صرفا جهت تنوع و ایجاد یک تجربه جدید از بازی است.

اینو خواستم بگم که متوجه بشید فقط زمان بیشتری رو صرف بازی کردن میکنید و در حقیقت مثل نسخه های قبلی اپگریدی به اون صورت در بازی و کاراکتر بازی در بر نخواهد داشت....

پرونده شخصیت دزموند هم با این نسخه برای همیشه بسته شد و البته با یک پایان آبکی و مسخره همراه بود ...امید هست که سال دیگه با یک داستان جدید و بهتر روبرو باشیم.

پایانش ابکی بود؟!!!
لابد داستانشم از روی رستم سهراب تقلید کرده بودن:-w

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
پایانش ابکی بود؟!!!
لابد داستانشم از روی رستم سهراب تقلید کرده بودن:-w

البته داستان دزموند رو منظورمه که بعد از اینکه داستان کانر به سرانجام میرسه نشون میده که وقتی بهش برخورد کنید متوجه منظوره من میشید.

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
دوستان یه سوال میگم من تمام هاhomestead mission رو رفتم و بعضی از اینایی که توی مزرعه و معدنو نجاریو اینا کار میکنند رو اپگرد کردم ولی دیگه ماموریتی نیست و اینا دیگه اپگرید نمیشن میخواستم بدونم کسی میدونه که میشه ایناو بیشتر اپگرید کرد؟:d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
:d ... هر چی پول داشتم دادم این بازی و MOH .... الآن ته جیبم شپش داره ویراژ میده

شما چند سالته عزیزم؟ هنوز نمیدونی تو ایران داری زندگی میکنیو باید هوای پول تو جیبیاتو داشته باشی؟

---------- نوشته در 04:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:38 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال میگم من تمام هاhomestead mission رو رفتم و بعضی از اینایی که توی مزرعه و معدنو نجاریو اینا کار میکنند رو اپگرد کردم ولی دیگه ماموریتی نیست و اینا دیگه اپگرید نمیشن میخواستم بدونم کسی میدونه که میشه ایناو بیشتر اپگرید کرد؟:d

در بازی هیچ چیزی به نام اپگرید وجود نداره... نه اساسین بهتون اضافه میشه نه سلاح جدیدی میتونید بخرید و نه لباس کاراکتر بازی عوض میشه...صرفا رد کردن این مراحل یک تجربه جدید از بخش فرعی بازی هست + اچیومنتهای بیشتر +کامل شدن درصد به پایان رساندن بازی...همین و نه بیشتر.احتمالا حالا که فهمیدین سر کاری هست بهتره که برید قسمت اصلی و داستانی بازی رو ادامه بدین.

Nobahar

کاربر سایت
Dec 15, 2011
12
برای دوستانی که با Skils مشکل دارن . همون فنون برای کشتن.

دکمه X ضربه میزنه با سلاح توی دستش.
دکمه A اگر طرف مقابل شما در برابر ضربات شما دفاع میکنه اینو که بزنید گارد طرف شکسته میشه و میتونید با X به راحتی حریف رو بکشید.
دکمه B که ضربات مقابل رو دفاع میکنه که باید دقیقا تو زمانی که بالای سر حریف ها علامت قرمز میاد زده بشه. اگه بعد از دفاع کردن دکمه X رو بزنید همون حالت سینماتیک پیش میاد و طرف رو با همون یه ضربه میکشه اگه دو نفر همزمان بهت حمله کنن خیلی قشنگ تر میشه.
اگه بعد از دفاع کردن دکمه A رو بزنید حریف رو خلع سلاح میکنه یعنی سلاحی که دستشه رو یا میگیره یا میندازه زمین.اگه خودت اسلحه داشته باشی میندازتش زمین اگه نه میگیره دست خودش.
اگه بعد از دفاع دوباره دکمه B رو بزنید حریف رو به اطراف پرت میکنه میگیره حول میده یه سمت دیگه.

در مواقعی هم که به سمت شما تیر اندازی میکنن باید برید سمت یه دشمن و دکمه A رو بزنید. (دقیقا زمانی که بالاسر تیر انداز ها علامت زرد نمایش داده میشه)

اینم یه نکته هست که تو همه اساسین ها بوده شاید متوجه نشده باشید. وقتی یک نفر رو میکشید اگه بلافاصله به سمت نفر بعد برید و ضربه بزنید نفر بعدی رو هم حالت فینیشر میکشه همون حالت سینماتیک. اینطوری میتونید 20 30 نفر رو به راحتی در کمترین زمان بکشید. فقط یادتون باشه بعد از اینکه نفر قبل رو کشتید بلافاصله جهت رو به سمت نفر بعدی بدید و X رو بزنید.
اگه چیزی موند بگید کمک کنم !!! :D

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
صرفا رد کردن این مراحل یک تجربه جدید از بخش فرعی بازی هست + اچیومنتهای بیشتر +کامل شدن درصد به پایان رساندن بازی...همین و نه بیشتر.احتمالا حالا که فهمیدین سر کاری هست بهتره که برید قسمت اصلی و داستانی بازی رو ادامه بدین.
این اچیومنت ها که گفتی Missable هم داره؟ مثل سریهای قبلی که باید از انیموس میومدی بیرون . یه کارایی میکردی؟

---------- نوشته در 04:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------
لطفا به این هم جواب بدید:
جالبه کسی به ماموریت های خارج از محیط انیموس اشاره نکرده!
منظورم اون Footage Log های داخل کامپیوتر کنار انیموس هست، کسی فهمید چجوریه؟ من اون زنه که مثلا یکی ازخداها هست رو تا بالکن دنبال میکنم بقیش راه نداره برم. از کدوم سمت برم دنبالش؟

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
در بازی هیچ چیزی به نام اپگرید وجود نداره... نه اساسین بهتون اضافه میشه نه سلاح جدیدی میتونید بخرید و نه لباس کاراکتر بازی عوض میشه...صرفا رد کردن این مراحل یک تجربه جدید از بخش فرعی بازی هست + اچیومنتهای بیشتر +کامل شدن درصد به پایان رساندن بازی...همین و نه بیشتر.احتمالا حالا که فهمیدین سر کاری هست بهتره که برید قسمت اصلی و داستانی بازی رو ادامه بدین.
دوست عزیز من مراحل اصلی رو تموم کردم و حالا دارم مراحل فرعی میرم و اینکه اپگرید هم توی بازی هست من با چشم خودم دیدم همینایی که توی مراحل homestead ازاد میشن و میان برای ادم کار میکنند اپگرید میشن و کیفیت محصولاتی که برای کانر میسازن بهتر میشه اگه مراحلشون رو برید اپگرید میشن من خودم چندتاشون رو به لول 2 رسوندم.وقتی میخواید چندتا چیز رو مخلوط کنید براتون مواد مورد نیاز و شخص سازنده اون ماده رو میسازه مثلا برای درست کردن کلاه مینویسه به پوست سمور ابی و فلان شخص برای درست کردن کلاه احتیاج دارید که بعضی از وسایل هم باید اون شخصی که میسازتشون لولش یک عدد خاصی باشه مثل 2 یا 3 من از حرفی که میزنم کاملا مطمئنم شما برید امتحان کنید چیزی رو که گفتم میفهمید که حرفم درسته:dسلاح هم میشه خرید من الان یک شمشیر خریدم یا یه تپانچه هم خریدم اسسین هم برای خودتون میتونید استخدام کنید فقط باید لیبریشن میشن هارو برید لباس کاراکتر هم میتونید عوض کنید الان من یه لباس خریدم با نوارهای قرمز این اسسینز خیلی کارای بیشتری میشه کرد تا اسسین های قبلی این رو که بازی از شماره های قبلی گسترده تره به هیچ عنوان نمیشه انکار کرد

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
در بازی هیچ چیزی به نام اپگرید وجود نداره... نه اساسین بهتون اضافه میشه نه سلاح جدیدی میتونید بخرید و نه لباس کاراکتر بازی عوض میشه...
باز شما با یه بازی چپ افتادی شروع کردی.
حداقل چیزی نمیدونی اطلاعات غلط نده.
هم آپگرید وجود داره (Aquila)
هم اساسین اضافه میشه (Liberation Mission ها)
هم سلاح جدید میشه خرید و هم لباس جدید واسه کاراکتر (General Store)
چندتا لباس هم تو ماموریت های فرعی میگیری.
اون ماموریت های داستانی که با کشتی میری هم در آخر یه حلقه میگیری که از گلوله ی دشمن Damage ـه کمتری میخوری.
این اچیومنت ها که گفتی Missable هم داره؟ مثل سریهای قبلی که باید از انیموس میومدی بیرون . یه کارایی میکردی؟
اچیومنت هایی که مربوط به داستان اصلی (دزموند و کانر) هستند رو 100% میگیری، چیزی نیست که جا بمونه و کار ـه اضافه بخواد.
بقیه شون هم که مشخصه باید چی کار کنی.
درمورد سوالی که تو پست های قبلیت هم پرسیده بودی هم:
بعد از گرفتن هر power source و گذاشتن تو جای مخصوص میبینی که یه دری باز میشه و میتونی جاهای جدید رو بری و ببینی که وقتی رفتی یه Juno میاد و باهات حرف میزنه. جلوتر بری متوجه میشی.

آخرین ویرایش:

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
البته داستان دزموند رو منظورمه که بعد از اینکه داستان کانر به سرانجام میرسه نشون میده که وقتی بهش برخورد کنید متوجه منظوره من میشید.

من بازی تموم کردم
اخرش مینروا میاد...
اصلا هم ابکی نبود.
تازه جالب میشه.ادم بره با جونو بجنگه....

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:10 PM ارسال شده بود ----------

شما چند سالته عزیزم؟ هنوز نمیدونی تو ایران داری زندگی میکنیو باید هوای پول تو جیبیاتو داشته باشی؟

---------- نوشته در 04:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:38 PM ارسال شده بود ----------

شما کلا با سری اساسین حال نمیکنی میخوای
بکوبی...
حداقل یک دلیل منطقی چیزی....
شما معلومه اصلا بازی نکردی که میگی اپگرید تو بازی وجود نداره
فقط اصلیارو عینه...رفتی جلو هرچی از دهنت در اومده اومدی اینجا نثاره بازی کردی:-w

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر