Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

amints

کاربر سایت
Oct 17, 2011
5
من یه سوال خارج از بحث دارم
ببخشید اگه ربطی نداره
میخواستم بدونم واسه resident evil6 O assassin creed3 و این بازیهای جدید که اومده آپدیت لازمه؟؟
ممنون میشم اگه سریع جواب بدین

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
جواب تمام سوالات منفیه البته بمب داری و فقط میتونی بخری ساختن در کار نیست آساسین هم مثل نسخه های قبل نیست بفرستیشون ماموریت لولشون بره بالا و آپگرید کردن زره هم تو بازی در کار نیست

یعنی چی نمیشه فرستادشون ماموریت؟ LB رو با X نگه دار منوی ماموریتاشونو باز میکنه دیگه ... :d

یه سوالی ...

غیر اون لباس کج و کوله دزد دریای لباس دیگه ایم هست که بشه بازش کرد تو طول بازی؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من بوستون مرکزی رو librated کردم ولی بقیه مناطق disputed هست و liberation missionی هم وجود نداره . چیکار کنم الان ؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بابک جان اون دستمون اپدیت ال تی 3 کرده می خواهد مثل من اپدیت 16197 رو بکند هردو مون افلاین می خواهیم اپدیت کنیم حالا چیکارکنیم توی محتوا دیسک اساسین کرید اپدیت 16197 است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
بابک جان اون دستمون اپدیت ال تی 3 کرده می خواهد مثل من اپدیت 16197 رو بکند هردو مون افلاین می خواهیم اپدیت کنیم حالا چیکارکنیم توی محتوا دیسک اساسین کرید اپدیت 16197 است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بره من که نبود

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
یعنی چی نمیشه فرستادشون ماموریت؟ LB رو با X نگه دار منوی ماموریتاشونو باز میکنه دیگه ... :d

یه سوالی ...

غیر اون لباس کج و کوله دزد دریای لباس دیگه ایم هست که بشه بازش کرد تو طول بازی؟

لباس اکیلیاس

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
این سیستم hunting اش خیلی سخته. من هیچ وقت نمی تونم از پس گرگ بر بیام. چنان سریع دکمه ها رو نشون می ده که تا من می خوام بزنم گرگه میاد سراغم و فاتحه:d. کسی می دونه ترتیب درست فشار دادن دکمه ها چه جوری هستش؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
یعنی چی دوست من تو می خواهید کنسولتو با فلش اپدیت 16197 کنی اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه خیر!!داشبوردم اپدیت هست! میخوام اپدیت خود بازی رو که 17مگه رو نصب کنم!! لطفا دوستانی که title update بازی رو انجام دادن جواب بدن؟! راستی تو باگها فرقی هم میکنه این اپدیت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر