Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
دوستان کسی میدونه این جک و جونور هارو که میکشیم چی میشه؟ چجوری ازش باید پول در آورد؟
این مپش چرا ناقصه نه مغازه ای توش معلومه نه هیچی تازه مرحله هم که رد میکنی چرا بهت پول نمیده؟؟؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان کسی میدونه این جک و جونور هارو که میکشیم چی میشه؟ چجوری ازش باید پول در آورد؟
این مپش چرا ناقصه نه مغازه ای توش معلومه نه هیچی تازه مرحله هم که رد میکنی چرا بهت پول نمیده؟؟؟
برای پول درآوردن و کندن پوست حیوانات باید کانر باشی
برای مغازه و مینی مپ هم باید کانر باشی

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
فوق‌العادست! داستان فوق‌العادست! شخصیت پردازی کاملاً واقع‌گرایانه به کنار، رویدادهای تاریخی پیرو انقلاب آمریکا بهتر از هر اثری به نمایش گذاشته شده تو این بازی و طبق معمول و حتی بهتر از نسخه‌های پیشین حفره‌ها و سوالات بزرگ تاریخی به طرز فوق‌العاده باورپذیری با Assassin ها پیوند خورده! طوری که اگه اطلاعات کافی از انقلاب آمریکا داشته باشین و این بازیو انجام بدین راحت می‌تونین باهاش ارتباط برقرار کنین و داستانو هضم کنید! مثلاً یکی از بزرگترین سوالات تاریخ‌شناسا اینه که چیجوری در نبرد لکسینگتون که 500 آمریکایی که به طور غیر منتظره با طلوع آفتاب مورد حمله‌ی 700 بریتانیایی سر تا پا مسلح و منظم قرار گرفتن تونستن دفاع کنن و مغرورانه نبرد رو پیروز شن. تو بازی به طور کاملاً حرفه‌ای این پیروزی عجیب و این حفره‌ی تاریخی برای مورخا رو به Connor ربط داده. در مجموع تا اینجای بازی که واسه من فوق‌العاده بوده. امیدوارم بقیه بازی هم به همین صورت باشه و یه پایان خوب را شاهد باشم.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان تو سکانس 3 با پدرش با اون رفیقش میرم وسط جنگل بعد یه محوطه تو نقشه سبز بعد اسبامون میرن.باید چیکار کنم؟

اولا توی اسپویل:

باید بری دنبال مادر کانر یا همون زنه سرخپوسته. EAGLE EYE رو بزن و سمت قسمت پایینی هست که درخت کمه.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
همگی هر کجای بازی هستید خسته نباشید:d
کسی از رفقا با مشکل صدا رو داشته؟صدا با تاخیر میاد،کسی همچین مشکلی رو داشته؟
موسیقی منوی بازی خیلی زیباست، من از نبود Kyd امید چندانی به موسیقی بازی نداشتم،ولی تا اینجا که من جلو رفتم یکـــــه!خیلی هم عالی:d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نمیدونم چه مرضی با یوبی هست که باید چهره هارو تو هر نسخه به گند بکشه :D.
اصن حس میکنی بازی جدید داری بازی میکنی :|.
ولی خوبه :D یه ربع بازی کردم راضی بودم فعلن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر