Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
این almanac ها رو چه جوری باید جمع کرد. بازی پیام میده که باید تعقیبش کنی ولی وقتی میرم دنبالش یهو ناپدید میشه

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اولین و خفن ترین چیزی که بنظر میاد فیزیک فوق دیوونه بازیه :D
روی سطوح شیب دار هم راه برید پاتون خم میشه روی پله هم همینطور ! روی سقف های مخروطی شکل بازی اگه به هرجهت راه برید با یه جور فیزیک بدن مواجه میشید :D گرخیدم :D
اونی که شما میگید به انیمیشن کارکتر بازی ربط داره نه فیزیک ! فیزیک به تعامل و عکس العمل محیط با کارهای شما میگند . مثلا پات بخوره به یه سنگ جابجا بشه یا به پوشش گیاهی و.......
در منوی اصلی و بعضی مناطق همچنین در انیموس بازی به فریم 60 میرسه !
ما تو این بازی چیزی بنام 60 فریم نداریم ! شاهکار کنه همون میتونه 30 فریمش را نگه داره ! تو بازی حالا ما صحنه های داریم که زیر 30 فریم اجرا میشه ! که خودم با بازی کردنش متوجه شدم که مطمئنا DF بهشون اشاره میکنه .

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,202
نام
حامد
همون ابتدای بازی که بعد از حرف زدن با یک جوان کنار مزرعه میریم به سمت یک اردوگاه که باید تعدای نفرات مسلح رو بکشیم
بعد که همشون فرار میکنن و دروازه رو میبندن من باید با گرفتن LT شلیک کنم ولی خشکش زده و هیچ اقدامی نمی کنه حرکت هم نمی کنه چطور میشه این مورد رو رد کرد
مرسی

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
همون ابتدای بازی که بعد از حرف زدن با یک جوان کنار مزرعه میریم به سمت یک اردوگاه که باید تعدای نفرات مسلح رو بکشیم
بعد که همشون فرار میکنن و دروازه رو میبندن من باید با گرفتن LT شلیک کنم ولی خشکش زده و هیچ اقدامی نمی کنه حرکت هم نمی کنه چطور میشه این مورد رو رد کرد
مرسی
باید نشونه رو بگیری رو اون بشکه های پایین گاری و شلیک کنی

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من که هرچی گشتم نتونستم دیالوگهای بازی رو گیر بیارم اگه کسی تونست پیدا کنه بزاره که اگه وقت شد ترجمشون کنیم

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
روایت داستانی بسیار شیک و زیبا :x
هیچی نمیشه گفت .. فقط میشه گفت شاهکاره
فقط یک بدی داره که در عرض 1 دقیقه 600 نفرو لوله میکنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر