Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
حالا باز اینجا سره گرافیک بحث شده!!! به نظر من تا خود آدم بازی رو بازی نکنه نباید بخاطر نظرات بقیه تصمیم بگیره، هر چی باشه اساسین کرید دیگه یعنی ارزش خریدن هم نداره! :-/

البته به نظر من خوبه که هر کس بیاد نظرش رو درباره بازی بگه. حالا یکی خوشش اومده یکی خوشش نیمده. دموکراسی یعنی همین:d:d>:d<

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
مارو نخندون داداش.:d
شخصيت پردازي؟؟؟؟؟؟؟؟
تكسچر؟؟؟؟؟؟؟؟
بازي برتر سال؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز تکسچرهای بازی انصافا خوب هستند. بازم میگم ممکنه توی یک جا یا دو جا تکسچر خوبی نبینی ولی در مجموع تکسچرها و بافت بازی خوب هستش. ضمن این که همون طور که یکی از دوستان گفتند تاکید سری AC از اول روی گیم پلی و داستان بوده.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
شخصيت پردازي؟؟؟؟؟؟؟؟
تكسچر؟؟؟؟؟؟؟؟
بازي برتر سال؟؟؟؟؟؟؟؟
شما فقط بلدی بازی رو بکوبی و نظر Fan های بازی رو مسخره کنی؟!:-/
هر کی هر چی می‌گه شما می‌گی "ما رو نخندون"، "خوب شد گفتی نمی‌دونستم" و...
بعد هم می‌گی AC Fan هستی!
من نمی‌دونم یعنی واقعا خودبازی از نظر شما نکته مثبت نداره و نظر طرفداراش هم هیچ ارزشی نداره؟!
واقعا بازی چه گرافیک پایینی داره:
game-ac3-carousel--frontier-gameplay_videotcm1954133.jpg

آخرین ویرایش:

dj_boy

کاربر سایت
Jun 27, 2010
66
نام
میلاد
شخصيت پردازي؟؟؟؟؟؟؟؟
تكسچر؟؟؟؟؟؟؟؟
بازي برتر سال؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش خودت هم میدونی داری ایراد الکی میگیری...اگه واقعا میخواستی بازی کنی و فن AC بودی این چیزا به چشمت نمیومد...

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
داداش خودت هم میدونی داری ایراد الکی میگیری...اگه واقعا میخواستی بازی کنی و فن AC بودی این چیزا به چشمت نمیومد...

اخه به فن بودن ربطی نداره.چیزی واقعیه. یعنی پتانسیل بازی برتر در رده ی دوم رو داره.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
به مدت نیم ساعت امروز بازی رو تجربه کردیم، به جز چندتا باگ جزئی خصوصاً در بخش هوش مصنوعی NPC ها هیچ ایرادی قابل توجه ای نمیشه ازش گرفت .

به عنوان کسی که فن سری نیستم اما تمام نسخه هارو تجربه کردم میگم توی همین مدت زمان براحتی میشه گفت ACIII بهترین Assassin`s Creed هست .

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
متاسفانه بعضی ها خودشون هنوز بازی رو تجربه نکردن فقط با توجه به نظر بقی میان بازی رو میکوبن حداقل اول برین بازی کنین بعد بیاین نظر بدین بعدشم تا جایی که ما میدونیم بیشتر مانور این بازی روی گیم پلی و داستان بازی من که خودم به شخصه داستان بازی از هر چیزی واسم مهمتره

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
متاسفانه بعضی ها خودشون هنوز بازی رو تجربه نکردن فقط با توجه به نظر بقی میان بازی رو میکوبن حداقل اول برین بازی کنین بعد بیاین نظر بدین بعدشم تا جایی که ما میدونیم بیشتر مانور این بازی روی گیم پلی و داستان بازی من که خودم به شخصه داستان بازی از هر چیزی واسم مهمتره

گرافیک محیط و شخصیت ها شما رو سورپرایز میکنه.

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
منم امروز بازی رو خریدم تا سکانس 3 هم رفتم هنوز با اون پدر سگ مصبشه:D
کی کانر میشیم په؟از کدوم سکانس؟کلا بازی چند سکانسه؟کسی سکانس 3 رو رفته تا آخر؟من اونجا موندم که اون زن سرخپوسته میگه برو اون تو بع دباید به دو نفر گوش بدم اون جارو نمیتون مبرم کسی بلده؟
نمیدونستم برا اینم لازمه آخه کجای داستان رو گفتم؟گوش دادن مگه داستانه؟

آخرین ویرایش:

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
منم امروز بازی رو خریدم تا سکانس 3 هم رفتم هنوز با اون پدر سگ مصبشه:D
کی کانر میشیم په؟از کدوم سکانس؟کلا بازی چند سکانسه؟کسی سکانس 3 رو رفته تا آخر؟من اونجا موندم که اون زن سرخپوسته میگه برو اون تو بع دباید به دو نفر گوش بدم اون جارو نمیتون مبرم کسی بلده؟
عزیز شما که داستان و گفتی که حداقل میزاشتی تو اسپویل:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر