Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
خط تولید لباس واسه این بازی راه اندازی شده که میتونید عکسای اونارو ببیند...
+
اینجام سایت رسمی فروش لباس هاست: https://musterbrand.assassinscreed.com/
+
کاش تاناکوراش زودتر برسه ایران استفاده کنیم...
N_aggressive%20%2837%29.gif

شلوار اینو قبول دارم...

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من که اصلآ با این شماره حال نکردم( البته با دمو ها و عکس ها)
نمیدونم چرا! به نظرم افت کرده! یجوری شده اصلآ! اون اصالته شماره 1و2 رو نداره!
مخفی کاری هم که گذاشتن کنار کلآ! با تبر میپره وسطه دشمنا..

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
یوبی سر برادرهود و رولیشنز هم همین حرفو میزد که از زمان عرضه 2 در حال ساخت بودن.این انجین جدید هم که گرافیک و اورده پایین و تعداد رو برده بالا چه فایده از انجین جدید بودنش؟
هوش مصنوعی دشمنا هم هر شماره ضعیفتر از شماره قبل ولی تعداد بیشتر.تا به حال شده توی قبلیا به جزنسخه اول توی بازی بمیرید؟(توسط دشمن نه میشن فیلد شدن:d)
منم یه زمانی خیلی ظرفدار بازی بودم ولی این رولیشنز زد تو ذوقم فقط امیدوارم این نسخه واقعا چیزای جدید داشته باشه و بازی سخت تر شده باشه ولی با توجه تریلرا فکر نکنم هوش مصنوعیه دشمنا چیزه جالبی باشه

برادرهود و رولیشن هر کدوم ساختشون 1 سال طول کشید ولی AC3 ساختش سه سال طول کشیده. در مورد گرافیک هم من کاهش گرافیکی در بازی ندیدم( همه تریلرها رو نگاه کردم، واقعا از نظر گرافیکی خوب کار کردن، سایه ها، نور خورشید، بافت بازی خوب در اومده). به نظر من تا زمانی که بازی عرضه نشه نمی شه در مورد گرافیکش صحبت کرد چون تمام این عکس ها و تریلرها با کیفیتی کمتر از کیفیت واقعی خود بازی گرفته می شه(مثلا ویدویوهای یوتیوب 720P هستش در حالی که بازی اصلی رو می تونید با 1080p بازی کنید).

---------- نوشته در 02:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 PM ارسال شده بود ----------

من که اصلآ با این شماره حال نکردم( البته با دمو ها و عکس ها)
نمیدونم چرا! به نظرم افت کرده! یجوری شده اصلآ! اون اصالته شماره 1و2 رو نداره!
مخفی کاری هم که گذاشتن کنار کلآ! با تبر میپره وسطه دشمنا..

انجام مخفی کاری دست شماست می تونید با مخفی کاری دشمن رو از بین ببرید و یا به صورت علنی. توی تریلری که از بوستون نشون دادن یکی از دشمنا رو با مخفی کاری کشت.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
خط تولید لباس واسه این بازی راه اندازی شده که میتونید عکسای اونارو ببیند...
خیلی هم عالی. به شدت استقبال میشه مخصوصا اگه اینجا هم گیر بیاد. (عمرا :D :()
این چقدر شبیه Prototype شده. :D
----------------------
اینم بک گراند همین سایت. استایل باحالی داره.
start.jpeg

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اصلا بازی به کنار ....
AC34.jpg
فقط همین شلواره !!:D>:d<
آقا من حاضرم کنسولم رو با این شلواره البته همراه با کتونی تاق بزنم !:D
عجیب چیزی ـه !:|

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
لباسو بیخیال شید بازیو بچسبید که تنها چند روز مونده... به خدا بدنم مور مور میشه :d
ما چیز زیادی از بازی ندیدیم، فقط آب و هوای برفی بوده تا حالا و یکم کِشتی رانی و اینا.
مطمئناً ذوق زده خواهیم شد وقتی به آخرای بازی برسیم...

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
لباسو بیخیال شید بازیو بچسبید که تنها چند روز مونده... به خدا بدنم مور مور میشه :d
ما چیز زیادی از بازی ندیدیم، فقط آب و هوای برفی بوده تا حالا و یکم کِشتی رانی و اینا.
مطمئناً ذوق زده خواهیم شد وقتی به آخرای بازی برسیم...

مثل اینکه یوبی قصد داره ملت رو سورپرایز کنه.:d

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
سایت forbes گزارش داده که یوبی سافت تا الان 40 میلیون نسخه از AC3 رو پیش فروش کرده که این آمار بیش از دو برابر میزان پیش فروش ACR هست.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
برادرهود و رولیشن هر کدوم ساختشون 1 سال طول کشید ولی AC3 ساختش سه سال طول کشیده. در مورد گرافیک هم من کاهش گرافیکی در بازی ندیدم( همه تریلرها رو نگاه کردم، واقعا از نظر گرافیکی خوب کار کردن، سایه ها، نور خورشید، بافت بازی خوب در اومده). به نظر من تا زمانی که بازی عرضه نشه نمی شه در مورد گرافیکش صحبت کرد چون تمام این عکس ها و تریلرها با کیفیتی کمتر از کیفیت واقعی خود بازی گرفته می شه(مثلا ویدویوهای یوتیوب 720P هستش در حالی که بازی اصلی رو می تونید با 1080p بازی کنید).

---------- نوشته در 02:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 PM ارسال شده بود ----------

انجام مخفی کاری دست شماست می تونید با مخفی کاری دشمن رو از بین ببرید و یا به صورت علنی. توی تریلری که از بوستون نشون دادن یکی از دشمنا رو با مخفی کاری کشت.

شما مثل اینکه اون تریلری که کلیسا و قبرستان توی زمستان نشان میده رو ندیدین؟تکسچراش در حد نسل قبله.تنها تریلری که گرافیک بازی درش خوب بود تریلر e3 کنفرانس سونی هست که نبرد دریایی رو نشان داد.حالا نمیدونم اون خالی بندی بود یا این تریلرایی که از بازی نشون میدن مال pre-alpha هستن.البته فکر نکنم اینقدر ابله باشن که بیان یک هفته مانده به انتشار بازی تریلر از نسخه pre-alpha بدن بیرون.فقط محیط رو بزرگ کردن ولی گرافیک بازی مخصوصا محیطای برفی خیلی پایین به نظر من.
خود یوبی سافت برای رولیشنز گفت که از زمان نسخه ی دوم داریم روی اینکار میکنیم تا سالی یه نسخه دادنشون رو توجیه کنن و بگن ما یک سال کار نکردیم و بازی پیشرفت داره.
بازیهای کنسولی هم 720pهستن نه 1080p.برای همین ویدئوی 1080 نمیبینید و همشون 720 هستن.

---------- نوشته در 10:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

سایت forbes گزارش داده که یوبی سافت تا الان 40 میلیون نسخه از AC3 رو پیش فروش کرده که این آمار بیش از دو برابر میزان پیش فروش ACR هست.

40 میلیون نسخه:-o؟این که پیش فروشش از کل فروش COD هم زد بالا.مطمئنید درست نوشتید؟

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
شما مثل اینکه اون تریلری که کلیسا و قبرستان توی زمستان نشان میده رو ندیدین؟تکسچراش در حد نسل قبله.تنها تریلری که گرافیک بازی درش خوب بود تریلر e3 کنفرانس سونی هست که نبرد دریایی رو نشان داد.حالا نمیدونم اون خالی بندی بود یا این تریلرایی که از بازی نشون میدن مال pre-alpha هستن.البته فکر نکنم اینقدر ابله باشن که بیان یک هفته مانده به انتشار بازی تریلر از نسخه pre-alpha بدن بیرون.فقط محیط رو بزرگ کردن ولی گرافیک بازی مخصوصا محیطای برفی خیلی پایین به نظر من.
خود یوبی سافت برای رولیشنز گفت که از زمان نسخه ی دوم داریم روی اینکار میکنیم تا سالی یه نسخه دادنشون رو توجیه کنن و بگن ما یک سال کار نکردیم و بازی پیشرفت داره.
بازیهای کنسولی هم 720pهستن نه 1080p.برای همین ویدئوی 1080 نمیبینید و همشون 720 هستن.

---------- نوشته در 10:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

40 میلیون نسخه:-o؟این که پیش فروشش از کل فروش COD هم زد بالا.مطمئنید درست نوشتید؟

بذارین بازی بیاد
بعد ایراد الکی بذارین...:-w

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
دوست عزیز من باز هم تاکید می کنم با دیدن ویدیو نمی شه در مورد گرافیک نظر داد، زمانی میشه در باره گرافیک بحث کرد که بازی رو توی تلویزیون دید. حتی با وجود این مطلب همه تریلرهایی که من از بازی دیدم گرافیک خیلی خوبی ساختن حالا این که شما چه طور می گید گرافیک مال نسل قبله من نمی دونم!!!!!!!!!!. اگر به عکسی که من چند پست بالاتر گذاشتم نگاه کنید می بینید که برگ درخت ها چه قدر طبیعی به نظر می یان.

در مورد 40 میلیون هم من از خودم چیزی نمی گم لطفا به سایت forbes.com مراجعه کنید.

شما که از الان با این دیدگاه منفی به بازی نگاه می کنید مسلما از بازی لذت نخواهید برد، با این دیدگاه به نظر من بهتره این بازی رو انجام ندید و برید سراغ بازی هایی که به نظرتون گرافیک خوبی ارائه می دن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر