Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من که صد در صد مطمئنم اگه به شانس مائه بازیش لیک نمیشه یا یه شب قبل عرضه اصلی میاد :|
سیاوش خان خواهشا چیزیو اسپویل نکنید تو این تاپیک:D بازم ممنونم ( منظورم اینه که اگه زودتر تموم کردی )
چون من خودم به شخصه با بازیایه این سبکی زندگی میکنم ( ازاد میزیستم :D ماموریت فرعی میرم و... :D )

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
خوب این هم چند تا نکته درباره جزئیات بازی:

1- چند نوع table games در بازی قرار گرفته که که معروفترینشون Fanarona هستش. این بازی ها در نقاط مختلف نقشه قرار گرفتند.

2- کانر می تونه عضو کلاب های مختلفی باشه: شکار، مبارزه، تعقیب و یا سرقت.

3- اگر کانر عضو باشگاه شکار بشه باید در هر محدوده ای که براش تعیین میشه چهار تا حیوان رو بکشه.

4- زمانی که کانر روی چند برج دیده بانی عمل synch رو انجام بده، یک نفر اون رو به نشستی در جنگل دعوت می کنه و در اونجا بهش داستانهایی درباره هیولاهای دریا، یوفوها و چند تا راز دیگه می گه.

5- کانر باید یه سری قلعه رو در طول بازی تخریب کنه.

6- تخریب هر قلعه شامل سه مرحله است: کشتن کاپیتان، تخریب انبار اسلحه و برداشتن پرچم ها.

7- بعد از تخریب، میزان مالیاتی که از هر معامله در اون ناحیه گرفته می شد کاهش پیدا می کنه.

8- کسانی که برای کانر کار میکنند، کالاهایی رو با قیمت پایین تولید می کنند و اون ها رو به مغازه ها می فروشند.

9- کانر می تونه دستور ساخت کالاهای جدید رو صادر کنه.

10- تولید این کالاها به فرمول و طراحی نیاز داره که با انجام بعضی مراحل ثانویه و غیره به دست می یاد.

11- ساخت بعضی از این کالاها به کارگران خاص (مثلا چوب بر) یا مواد خاص( مثلا پوست حیوانات) نیاز داره.

12- کانر می تونه کالای ساخته شده رو از طریق دریا یا خشکی ارسال بکنه

13- اگر مسیر حرکت کالا پاک سازی نشده باشه، احتمال نرسیدن کالا به مقصد افزایش پیدا می کنه.

14- کانر می تونه برای شکار بعضی از حیوانات تله قرار بده.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

1- چند نوع table games در بازی قرار گرفته که که معروفترینشون Fanarona هستش. این بازی ها در نقاط مختلف نقشه قرار گرفتند.

2- کانر می تونه عضو کلاب های مختلفی باشه: شکار، مبارزه، تعقیب و یا سرقت.

3- اگر کانر عضو باشگاه شکار بشه باید در هر محدوده ای که براش تعیین میشه چهار تا حیوان رو بکشه.

4- زمانی که کانر روی چند برج دیده بانی عمل synch رو انجام بده، یک نفر اون رو به نشستی در جنگل دعوت می کنه و در اونجا بهش داستانهایی درباره هیولاهای دریا، یوفوها و چند تا راز دیگه می گه.

5- کانر باید یه سری قلعه رو در طول بازی تخریب کنه.

6- تخریب هر قلعه شامل سه مرحله است: کشتن کاپیتان، تخریب انبار اسلحه و برداشتن پرچم ها.

7- بعد از تخریب، میزان مالیاتی که از هر معامله در اون ناحیه گرفته می شد کاهش پیدا می کنه.

8- کسانی که برای کانر کار میکنند، کالاهایی رو با قیمت پایین تولید می کنند و اون ها رو به مغازه ها می فروشند.

9- کانر می تونه دستور ساخت کالاهای جدید رو صادر کنه.

10- تولید این کالاها به فرمول و طراحی نیاز داره که با انجام بعضی مراحل ثانویه و غیره به دست می یاد.

11- ساخت بعضی از این کالاها به کارگران خاص (مثلا چوب بر) یا مواد خاص( مثلا پوست حیوانات) نیاز داره.

12- کانر می تونه کالای ساخته شده رو از طریق دریا یا خشکی ارسال بکنه

13- اگر مسیر حرکت کالا پاک سازی نشده باشه، احتمال نرسیدن کالا به مقصد افزایش پیدا می کنه.

14- کانر می تونه برای شکار بعضی از حیوانات تله قرار بده.

اه4-5-6 رو هنوز حذف نکردن:(.خیلی این برجا دیگه خسته کننده شدن حداقل تعدادشون رو کم کنن.
بقیه کارا هم به حرف جالبه ولی وقتی میری توی بازی میبینی فقط نوشته جلوته مثل استخدام کردن اسسین توی نسخه های قبل:(.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan

...............
الان اینا که گفتی برای بازی Assasin Creed III هست یا Simcity ?!
با این حساب مقدار زمان بازی, باید بالا رفته باشه

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
الان اینا که گفتی برای بازی Assasin Creed III هست یا Simcity ?!
با این حساب مقدار زمان بازی, باید بالا رفته باشه

برای AC3 هستش. این جور که معلومه مراحل جانبی بازی بیشتر و متنوع تر شده. در ضمن یوبی گفته (اگه اشتباه نکرده باشم) برای 100 درصد کردن هر سکانس علاوه بر مرحله اصلی باید مراحل فرعی اون سکانس رو هم به طور کامل انجام بدید.

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:51 PM ارسال شده بود ----------

اه4-5-6 رو هنوز حذف نکردن:(.خیلی این برجا دیگه خسته کننده شدن حداقل تعدادشون رو کم کنن.
بقیه کارا هم به حرف جالبه ولی وقتی میری توی بازی میبینی فقط نوشته جلوته مثل استخدام کردن اسسین توی نسخه های قبل:(.

درسته ولی مثل این که سعی کردن این بار بهش تنوع بدن و هوش مصنوعی هم بهتر شده. البته من تو نسخه های قبلی هم با این برجها حال می کردم.
در مورد استخدام کردن اساسین ها هم دیگه به اون صورت نیست. یه چیز جدیدی به اسم homstead اضافه شده که شما می تونی به مردم عادی که دچار مشکل شدن کمک کنی و بعد از اون باهاشون تجارت کنی و.......

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
برای AC3 هستش. این جور که معلومه مراحل جانبی بازی بیشتر و متنوع تر شده. در ضمن یوبی گفته (اگه اشتباه نکرده باشم) برای 100 درصد کردن هر سکانس علاوه بر مرحله اصلی باید مراحل فرعی اون سکانس رو هم به طور کامل انجام بدید.

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:51 PM ارسال شده بود ----------

درسته ولی مثل این که سعی کردن این بار بهش تنوع بدن و هوش مصنوعی هم بهتر شده. البته من تو نسخه های قبلی هم با این برجها حال می کردم.
در مورد استخدام کردن اساسین ها هم دیگه به اون صورت نیست. یه چیز جدیدی به اسم homstead اضافه شده که شما می تونی به مردم عادی که دچار مشکل شدن کمک کنی و بعد از اون باهاشون تجارت کنی و.......
برج ها به نظرم اصلا تو دو تا نسخه قبلی جالب نبودن:|
می‌زدی تمام برج رو می‌ترکوندی و آتیش می‌زدی بعد که کات سین تموم می‌شد دوباره برج سالم سالم بود:|
امیدوارم حداقل این موردش رو درست کنن!!!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حدس میزنم 100% هیچکودومتون ماموریتای مستر اسسین تو رویلیشنزو نرفتین
اونا هم داستان جالبی داشت هم متنوع بود:D
ولی یوبی خیلی رو این شماره کار کرده فقط کاش رو حرفاش میموند و خیلی چیزا رو عوض نمیکرد :| ( چهره ها و..:|)

dj_boy

کاربر سایت
Jun 27, 2010
66
نام
میلاد
ولی یوبی خیلی رو این شماره کار کرده فقط کاش رو حرفاش میموند و خیلی چیزا رو عوض نمیکرد :| ( چهره ها و..:|)

من رفتم داداش بچه ها رو دست کم نگیر... :)

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255

من هم مستر اساسین ها رو رفتم. من ACR رو دوبار بازی کردم. مراحل مستر اساسین خیلی جالب بودند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر