Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
فقط 20 روز دیگه به تاریخ عرضه رسمی این بازی مونده و با توجه به اینکه احتمالا چند روز زودتر لیک می شه احتمالا تا 15-16 روز دیگه تو بازار ایران عرضه می شه. دوستان نمی خوان این تایپیک رو مهم کنن. بحثی، نظری، مطلبی، چیزی؟؟؟
الان تایپیک halo 4 صد و خورده ای صفحه داره ولی این جا فقط 11 صفحه!!!!!!! پس طرفدارای اساسین کجان؟

من که دارم روز شماری می کنم برای عرضه این بازی.

ما هم همه داریم روز شماری میکنیم ولی فکر کنم اکثر بچه ها منتظراً اول بازی بیاد بعد راجبش نظر بدن مطمعن باشین به وقتش همه آساسین ها میریزن اینجا هر چند این چند روز هم دیگه تموم نمیشه

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
بحثی، نظری، مطلبی، چیزی؟؟؟
الان تایپیک halo 4 صد و خورده ای صفحه داره ولی این جا فقط 11 صفحه!!!!!!! پس طرفدارای اساسین کجان؟
من که دارم روز شماری می کنم برای عرضه این بازی.

حرفی ، برای گفتن نیست . . . !

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
جریان کندن پوست سر سربازا چی بود؟
Ubisoft قرار بود امکان کندن پوست سر (رفتاری به نشانه ی پیروزی در نبرد یا توانایی فرد جنگجو که در بومیان آمریکا و همینطور ارتش میهن پرستان آمریکا در مقاطعی انجام میشد،قرن های 18 و 19) دشمنان Connor رو قرار بده، اما با توجه به اینکه Connor Kenway از قبیله ی Mohawkـه و مشاورین موهاکی Ubisoft Montreal انجام این کار توسط اجدادشون رو "غیر عادی و غیر معمول" میدونستن به خاطر همین این مورد از بازی حذف شد.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
نمی دونم چرا یهو به اساسین علاقه مند شدم . ۱ شو بازی کردم و تمام . اما الان دوباره هوس کردم . وقتی گلدم تموم شد میزنم تو گوشش .

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
جالبه که halo 4 تقریبا یک ماه قبل از عرضه رسمی لیک شد، forza horizon هم که دوستان می گفتن نسخه جی تگش اومده، ولی فعلا خبری از ac3 است، مثل این که یوبی سافت خیلی سخت گرفته که بازی لیک نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر