Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اینم داستان همیشگی سود مثل COD رو داره از نسخه دو به بعد هیچ نو اوری تو بازی نبود از جمله لباس بازیکن . میرفتی تو جمعیتی که همشون لباس عادی پوشیده بودن و تو غیر عادی ترین لباس و هیچکی بهت مشکوک نمیشد که این نشان دهنده هوش مصنوعی هویجی بازی و ترویج ندادن موتور بازی هستش.ولی در کل بحثم سر اینه که اگه قرار لباس بازیکن اینجوری باشه لباس NPC ها هم چیزی شبیه این باشه تا بازیکن احساس بیهوده بازی کردن رو بهش دست نده
اگر به عقل سازنده ها برسه (که بعیده:|:D) می‌تونن این لباس رو فقط در مناطق سرخ پوستی استفاده کنن!
اینطوری همرنگ جمعیت می‌شیم و اشکالی هم به هوش مصنوعی وارد نیست!!!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این رمان اولیور بودن تو یه تیکش میگه که پاولا ( زنی که به ما یاد میده چجوری جیب بری کنیم و با مردم همرنگ شیم )
شروع میکنه به اتزیو اموزش میده که چجوری مخفی شه و در اوایل اتزیو هی پای مردمو اشتباه لگد میکرده و جاش معلوم میشده اما پس از 20 روز بقدری حرفه ای میشه که خود پاولا بعد 5 دقیقه میگه خیلی خوب اتزیو نمیتونم پیدات کنم لطفا بیا بیرون:D
اینا هم رو حساب همون حرف اینکارو کردن ( کتبا به زبان فارسی ترجمه شده در میدان انقلب تهران یافت میشه اسمشم : فرقه اسسین : رنسانس هست )
کتابش خیلی دقیق تر از بازی همه چیزو توضیح میده ( اشنایی اتزیو با کریستینا و ... ) 7 جلده که تا الن 4 تاش اومده ( نمیدونم ترجمه شده یا نه ) که عبارتند از : رنسانس ( اتزیو ) اخوان ( اتزیو - همون برادرهود :D ) نهضت مخفی ( الطائر یا همون secret crusade ) و آشکاری ( اتزیو - رویلیشنز )
از دست ندینشون امیدوارم برای کانر هم همچین داستان قوی بسازن البته یکم بهتر از کتابهای اولیور برداشت کنن نه اینکه به بعضی نکات گند بزنن :| مثلا اتزیو وقتی 17 سالش بود و بچه سوسول بود :D شنل مشکی تنش بوده :| مثل ویری دی پاتزی - خود ویری هم کمربندی با آرم دلفین و صلیب داشته ...
ببخشید بحث یکم به بیراهه کشیده شد ..

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
اگر به عقل سازنده ها برسه (که بعیده:|:D) می‌تونن این لباس رو فقط در مناطق سرخ پوستی استفاده کنن!
اینطوری همرنگ جمعیت می‌شیم و اشکالی هم به هوش مصنوعی وارد نیست!!!

البته به عقلشون که میرسه ولی تنها چیزی که جلوی خلاقیت این نسل رو گرفته این پول و سود بد مصبه . برای اینکار باید کلا موتور پایه یعنی anvil رو عوض کنن البته این anvil next فقط فرمالی هستش و از نظر هوش مصنوعی هم عیبای خودشو نشون میده و این طور که من از تریلرا متوجه شدم روی جلوه های بسری از جمله چرخش شب و روز و فصلا و ... بیشتر کار شده تا هوش مصنوعی .
من که از اول خیلی امیدوار به این موارد بازی بودم و گفتم دوباره با NPC هایی شبیه NPC های RDR مواجه یم ولی ظاهرا اینجوری نیست

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مشکل موتور بازی تو نسخه 2 خیلی افتضاح بود کیفیت صورت ها افتضاح ( حالت خاکستریه براق داشت )
لباس ها لبه های تیز زیاد داشتند
و....
هرچه جلوتر اومدند موتور بهتر شد
قیافه کانر هم به هیچ وجه شبیه هیچکودوم از دوستانی که تاحالا باهاشون تو این ماجرا بودیم نیست ( برین به سایت بازی تا ببینید بدون کلاه چشکلیه )
فقط امیدوارم قابلیت حمله پشت حمله کارو خراب نکنه ( گارد گرفتین یکی حمله میکنه سریع دکمه حمله رو میزنینو طرف میمیره بعد هرچی تند تر بزنید بقیه رو هم میکشید که چرت محضه:| )
حتی نسخه 2 هم اینجوری نبود :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اره بدبختانه
من یه سئوال دارم بعدا یه جا دیگه میپرسم
من یه اکانت یوپلی پسپورت برای نسخه REVELATIONS روی پی اس 3 تهیه کردم
الان اون اکانتو میتونم تو 360 هم استفاده کنم؟
+ نسخه های دیگه AC هم میشه به این شکل بازی کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر