Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تریلر جدید و فک برانداز از گیم پلی و مبارزات:D
انیمیشن ها فوق العادس:x
HD
SD

از لحاظ انیمیشن به جای یه چیز فوق العاده خشکی بیش از حد و سوییچ کردن احمقانه بین انیمیشن های مشت و جاخالی رو دیدم .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من مشکلم با درجه سختیه بازیه:D
بیان یکاری بکنن مثل فیلم اسپارتاکوس ( :D ) یهویی همه حمله کنن لا اقل کمبو هایی با دو شمشیر بزنیم :| حد اقل میگیم هوششون زیاد نیست ولی باهم حمله میکنن:|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
از لحاظ انیمیشن به جای یه چیز فوق العاده خشکی بیش از حد و سوییچ کردن احمقانه بین انیمیشن های مشت و جاخالی رو دیدم .
داداش من تنها بازی که انیمیشن هاش نزدیک به AC3 هست UC3 ـه!
بعد شما می‌گی انیمیشن هاش خشک و... هستن؟
من مشکلم با درجه سختیه بازیه:D
بیان یکاری بکنن مثل فیلم اسپارتاکوس ( :D ) یهویی همه حمله کنن لا اقل کمبو هایی با دو شمشیر بزنیم :| حد اقل میگیم هوششون زیاد نیست ولی باهم حمله میکنن:|
این سیستمی که وقتی حریف ضربه می‌زنه تو جاخالی می‌دی و می‌زنیش هم به نظرم باید سخت تر بشه!
همه رو راحت می‌شه با این سیستم کشت:|
لینک تماشاش رو داری؟
نع:D

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
شدیدا تو کفشم خداکنه یه 2 هفته زود تر لیک شه :d از بیکاری خسته شدم این تابستون به جز "sd" عملا با چیزی حال ننمودیم :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
داداش من تنها بازی که انیمیشن هاش نزدیک به AC3 هست UC3 ـه!
بعد شما می‌گی انیمیشن هاش خشک و... هستن؟

انیمیشن های Combat از نظر من حتی خشک تر از AC:R ـن ، و این سوییچ کردن احمقانه بین انیمیشن های دفاع و Dodge یا Attack و Dodge یا حتی Counter Attack و دفاع خیلی رو اعصاب بود .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
انیمیشن های Combat از نظر من حتی خشک تر از AC:R ـن ، و این سوییچ کردن احمقانه بین انیمیشن های دفاع و Dodge یا Attack و Dodge یا حتی Counter Attack و دفاع خیلی رو اعصاب بود .

اینطوریام که میگی نیست.اتفاقاً خیلی هم بهتر شدن.
نع:biggrin1:
:|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
لباس جدید یا DLC؟!
ufkzlvwmd2pn13dqg1j9.jpg

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
ظاهرا این لباس به عنوان DLC عرضه میشه یوبی انقدر دست و دلباز نیست لباس به این قشنگی رو مفتی بزاره تو بازی :D
اون بخش کشتیرانی هم خیلی تو بازی عالی بود حیف که گفتن 2 بار بیشتر تو بازی تکرار نمیشه :(
تو یه مصاحبه با یکی از سازنده های بازی که درباره اون مرحله کشتیرانی بود ازش پرسیدن که امکانش هست کراکن تو این دریا باشه ؟ یارو هم گفت نه !مصاحبه گر هم گفت شاید به عنوان یه DLC به بازی اضافه کنید :D این تیکه خیلی باحالی بود که بهش انداخت یعنی این عادت یوبی سافته واسه هر چیزی یه DLC بی ربط بده :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ظاهرا این لباس به عنوان DLC عرضه میشه یوبی انقدر دست و دلباز نیست لباس به این قشنگی رو مفتی بزاره تو بازی :D
اون بخش کشتیرانی هم خیلی تو بازی عالی بود حیف که گفتن 2 بار بیشتر تو بازی تکرار نمیشه :(
تو یه مصاحبه با یکی از سازنده های بازی که درباره اون مرحله کشتیرانی بود ازش پرسیدن که امکانش هست کراکن تو این دریا باشه ؟ یارو هم گفت نه !مصاحبه گر هم گفت شاید به عنوان یه DLC به بازی اضافه کنید :D این تیکه خیلی باحالی بود که بهش انداخت یعنی این عادت یوبی سافته واسه هر چیزی یه DLC بی ربط بده :D
البته امکانش هست مثل AC:BH با تموم کردن مراحل فرعی این لباس رو بده!
اونجا یه لباس گرگی خیلی خفن بود که خب البته از لحاظ زیبایی نصف ای هم نبود:|:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نسخه 2 که داستانش بینظیره :D الان که دقت میکنم تازه حالیم میشه:D
من موندم کانر با این لباس چجوری میخواد بین مردم قاطی شه و کسی هم تشخیصش نده ( خوب معلومه مثل لباس رایدن اتزیو :| )

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
نسخه 2 که داستانش بینظیره :D الان که دقت میکنم تازه حالیم میشه:D
من موندم کانر با این لباس چجوری میخواد بین مردم قاطی شه و کسی هم تشخیصش نده ( خوب معلومه مثل لباس رایدن اتزیو :| )

اره دقیقا واسه لباس موافقم تو همه نسخه هاش این اشکال وجود داشته که با لباس عجیب بین مردم باشه حداقل یه جوری میساختن که واسه مبارزه باشه این لباس

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
این لباس دیگه به قولی امضای AC محسوب میشه، به نظر من اگه لباس و هیدن بلید رو از سری بگیرن نصف اتمسفر بازی از بین میره. البته خوشبختانه قسمت های بعد که احتمالا توی دنیای مدرن اتقاق میفتن این مشکل رو نخواهند داشت ( هودی و سویشرت کلاه دار این روزا مده!)

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
این لباس دیگه به قولی امضای AC محسوب میشه، به نظر من اگه لباس و هیدن بلید رو از سری بگیرن نصف اتمسفر بازی از بین میره.
اینم داستان همیشگی سود مثل COD رو داره از نسخه دو به بعد هیچ نو اوری تو بازی نبود از جمله لباس بازیکن . میرفتی تو جمعیتی که همشون لباس عادی پوشیده بودن و تو غیر عادی ترین لباس و هیچکی بهت مشکوک نمیشد که این نشان دهنده هوش مصنوعی هویجی بازی و ترویج ندادن موتور بازی هستش.ولی در کل بحثم سر اینه که اگه قرار لباس بازیکن اینجوری باشه لباس NPC ها هم چیزی شبیه این باشه تا بازیکن احساس بیهوده بازی کردن رو بهش دست نده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر