Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
هر چند بازی پیشرفتهایی کرده ولی به نظرم خیلی خیلی تکراری شده طوریکه حالم داره ازش بهم میخوره:-& :D
نسخه اول که اومد انقدر دوسش داشتم که تمام دیوار اتاقم عکس این مردک الطایر بود :D
نسخه دوم که اومد تو پوست خودم نمیگنجیدم.نسخه سوم یا همون brotherhood که اومد و دیدم گیم پلی همون نسخه دومه و فقط یکم انگولکش کردن خورد تو ذوقم.نسخه آخر هم که اومد کلا ناامیدم کرد.
طوری که اصلا سمت نسخه سوم نمیخوام برم.واقعا داره تکراری میشه
اگه نسخه سومو دو سال بعد میداد بیرون خیلی بهتر بود
مطمئنا اگه gta هم عین همین هر سال فرتو فرت میداد بیرون از Gta هم زده میشدم
خلاصه اینکه.....................................................................................................بره گمشه :D :D :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
هر چند بازی پیشرفتهایی کرده ولی به نظرم خیلی خیلی تکراری شده طوریکه حالم داره ازش بهم میخوره:-& :D
داداش این همه تغییر، بازم میگی تکراریه؟! دیگه میخوای چیکار کنن؟! :D
بعدشم اون BH و R که اسپین آف بودن و نباید به عنوان نسخه ی اصلی نگاهشون کرد. برای یه اسپین آف هم انصافا فوق العاده بودن، مخصوصا R از نظر داستانی عالی کار شده بود.
اگه منظورت اینه که AC3 دو سال دیگه منتشر میشد که کلا امکانش نیست، چون داستان تو 2012 ـه و یوبی کلی برنامه ریزی کرده واسش. :D
خلاصه اینکه من با توجه به تریلرهایی که اومده از همین الان بهت میگم به عنوان یه فن AC (اگه واقعا هستی) از بازی نکردن این نسخه پشیمون میشی. ;)
این بازی چیه هی منتظرشین؟! من نسخه اولشو رو PC بازی کردم،حالم بهم خورد با این ماموریت های مزخرفش.
بله، مستفیض شدیم. :|

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
آقا بدت میاد بازی نکن ! خیلی راحته به خدا :d
این بازی یه فن هایی داره که با جرئت میگم هیچکدوم از بازی های دیگه به این شدت فن ندارن !
این نقل قول رو ببینید، همین صفحه ی قبل. یه کلمه همه از گیم پلی گفته نشده، یا از گرافیک.
یا حتی از پیشرفت هایی که تو این نسخه کرده. عظمت این بازی به داستانشه ...
کسایی که فقط واسه وقت گذروندن میان AC بازی میکنن معلومه لذت نمیبرن.

?
اول از همه چیز فرم Connor نظرم رو جلب کرد که بر خلاف اساسین هایی که به خوبی میشناسیم>> Aquilus, Altaïr Ibn-La'Ahad, Ezio Auditore da Firenze, Aveline de Grandpré,Nikolai Orelov << طراحی Connor به گرگ شبیه تره تا عقاب که نماد اساسین هاست.
اما اسمش:
Connor اسمی با ریشه ای Gailck (زبان بومی اسکاتلندی) به معنی lover of hounds (حالا هر جور که خودتون درست میدونید ترجمه اش کنید.:biggrin1:)
Kenway هم یک اسمی قدیمی انگلیسی هست به معنی brave royal fighter
Ratonhnhaké:ton" (pronounced Ra-doon-ha-kay-doon هم که اسم اصلیش هست "his spirit lives"یا "life scratcher"
تا به حال رمز به خصوصی در اسمش پیدا نشده و گمون نکنم داشته باشه.فرق دیگه اینکه Connor بر خلاف، اتزیو،دزموند،الطائر زخمی روی لبش نداره،(البته Aquilius هم همینطور بود.)

نکته ی مهم دیگه، جرج واشنگتن و سیب سوم هست، که از AC2 دقیقا به ایندو اشاره شده بود.معلوم نیست که واشنگتن دقیقا از سیب چی میخواد، یا اینکه قدرت های سیب میتونه واشنگتن رو تحت تاثیر قرار بده و سرنوشت دیگه ای رو براش رقم بزنه؟البته واشنگتن با Connor اینطور که تا الان معلومه رابطه ی خوبی رو داره.

اولین نفر استفاده کننده ازش جرج واشنگتن بود. پس از او روزولت و کندی و گریر ودر نهایت Lyndon B. Johnson بود که با کمک سیب سوم در آپولو 11 ازش ا تونست سیب پنجم رو از ماه بر روی زمین بیاره!

طرف مدرن داستان هم ویلیام در مقابل دانیل کراس قرار داده.در حال حاصر ویلیام رهبر فعلی اساسین هاست و تحت تعقیبه.ماموریت قتل ویلیام بر هم بر عهده کراس هست که قبلا اساسین بوده در حاضر تمپلار هست.
دزموند هم ماموریت پیدا کردن The Vault رو که در نیویورک هست رو داره.کلا 4 تا Vault وجود داره که 3 تاش رو پیدا کردیم در شماره های قبلی مونده:
The Central Vault: the Vault under the statue of Jupiter, Juno and Minerva buried by the Catastrophe in upstate New York.

کلا قرار بازی تو 6 نسخه بیاد با لوازم و مراحل جانبی گوناگون. برای ما شاید سه مرحله Single-Player به نظر مهم بیاد که شامل A Dangerous Secret-Lost Mayan Ruins - Ghost of War میشه که چیز خاصی نداره جز اسلحه گوناگون.
کمیک Subject 4 هم در نسخه ی Ubi Workshop هست که درباره ی دانیل کراس میباشد.( ادامه ی The Chain )

خلاصه اینکه زیادی درباره ی این نسخه نگرانم، پایان بردن این سری خیلی خیلی حساسه.اونقدر سوال مونده که من نمیدونم یوبی میخواد چه جوری حمعش کنه.....ولی انتخاب آمریکا خیلی معقولانه تر از مصر و ژاپن و ...بود، شخصیت جدید هم به اندازه ی کافی ظاهرش جذاب هست سوای اینکه چه گذشته ای داشته و .....در کل تا اینجا که اکثرا راضی بودند.
الان چیزی که خیلی رو اعصاب رفته نبودن Jesper Kyd هست.

)x

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
به نظر من هم کسانی که از سبک بازی و گرافیکش خوششون نمیاد و یا از بازی به هر دلیلی زده شدن دلیلی نداره مدام بیان اشغاله اشغاله کنن و نظرات نا امید کنند بدن چه کاریه! برین تو تاپیک بازی های مورد علاقتون اگر هم کلا از بازیهای امروزی زده شدید دنیای گیم راببوسید و بزارید کنار برید دنبال کار و زندگیتون! کلی هم وقت اضافی بدست میارید

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
تریلرهای Comic-Con رو دیدم.محشر بودند.فکم چسبید به زمین.فقط یه چیزش ناامیدم کرد اونم مثل اینکه یا گیمرش گیمر نبود یا مبارزه هاش خییییییییییییلی سخت شده بودند؟! اما چیزی که ناامیدم کرد این نبود بلکه خط سلامتی بود که حذف نشده بود و فقط شکلش فرق کرده بود.خطش هم کنار نقشه کوچیک بازی سمت چپ پایین صفحه هست.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
همون طور كه تو بخش اخبار هم گذاشتم تو بخش online بازي علاوه بر انسان ها گرگ ها نيز وجود دارن كه لذت بخش چندنفره بازي رو چندبرابر ميكنه >:d

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
یه دونه اشاره به عقاب پیدا کردم.:d همونطور که میدونیم کانر(این تلفظش درسته؟) بعد از اینکه به جناح نیروهای انقلابی آمریکا میره، فرماندهی کشتی جنگی Aquila رو بر عهده میگیره. Aquila یه اسم لاتین به معنی عقاب هست. (البته در Assassin's Creed (French comic) شخصیتی به نام Aquilius معرفی شد.)
یه مطلب دیگه درباره کشتی Aquila اینکه آقای Philippe Bergeron (کارگردان مراحل هست فکر کنم) گفته اند که بین ماموریت ها کانر میتونه گردش آزادانه در دریا با Aquila داشته باشه،همون Free-Roaming :d حالا دقیقا به چه صورت هست معلوم نیست.

یه چیزی که تو Revelations رو اعصاب همه راه میرفت صدای الطائر بود. خوشبختانه صدای کانر خوب هست،عالی نیست مثل فیلیپ شهباز(دوبلور الطائر) ولی خوبه. صدا پیشه کانر Noah Watts هست.
کانر توی AC: Liberation هم حضور داره، که برای PS Vita میاد.
16292598741708841335.png

شخصیت اصلی دختری به اسم Aveline de Grandpré که افریقایی-فرانسوی هست و داستانش مربوط به جنگ فرانسوی ها و بومیان با انگلیس ها اشاره داره.حالا دقیقا معلوم نیست نقش کانر چیه اون وسط.
یه کتاب هم درباره ی کانر به نویسندگی اقای Oliver Bowden منتشر میشه به نام AC:Forsaken . جناب Bowden تا اینجای کار درباره ی AC آثار خوبی رو ارائه داده که بهترینش Secret Crusade هست. شباهت کتاب Forsaken مثل Brotherhood و Renaissance هست.

گیمپلی بازی تا اینجای کار بد نبوده، ضمن اینکه یه جور تقلید خوب از Red Dead بوده.سیستم Fast Travel هم توی بازی وجود مثله Skyrim-یعنی اونجاهایی که قصدشو دارید برید قبلا باید یه بار از اونجا رد شده باشید تا بتونید Fast Travel کنید. این سیستم هم به گفته ی خودشون به خاطر منطقه ی وسیعی، فاصله ی زیاد تا ماموریت هاست. یه دشت وسیعی هست توی بازی به اسم Frontier که سه شهرک دیگه درونش هست.Frontier تقریبا میشه گفت 1.5 برابر شهر رم توی Brotherhood هست.ماموریت های Assassin Tombs یا Lairs of Romulus و از همه مهمتر Glyph یا پازل هایی که توسط S16 طراحی میشد هم برگشته اند که البته این دفعه توسط 16 داده نمیشند. درباره شکار هم که همه میدونیم به چه نحور هست.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نسخه اول که اومد انقدر دوسش داشتم که تمام دیوار اتاقم عکس این مردک الطایر بود :D
نسخه دوم که اومد تو پوست خودم نمیگنجیدم.نسخه سوم یا همون brotherhood که اومد و دیدم گیم پلی همون نسخه دومه و فقط یکم انگولکش کردن خورد تو ذوقم.نسخه آخر هم که اومد کلا ناامیدم کرد.
طوری که اصلا سمت نسخه سوم نمیخوام برم.واقعا داره تکراری میشه
اگه نسخه سومو دو سال بعد میداد بیرون خیلی بهتر بود
مطمئنا اگه gta هم عین همین هر سال فرتو فرت میداد بیرون از Gta هم زده میشدم
خلاصه اینکه.....................................................................................................بره گمشه :D :D :D

منم مثل شما بعد از revalations به خودم گفتم عمرا دیگه ac3 رو بازی کنم ولی تا اینجا هر چی تریلر از بازی اومده خیلی امیدوار کننده بوده فعلا که نظرم برگشته صبر کنیم بیاد ببینیم چی از کار درمیاد.

آخرین ویرایش:

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
این بازی چیه هی منتظرشین؟! من نسخه اولشو رو PC بازی کردم،حالم بهم خورد با این ماموریت های مزخرفش.

دوست نداری بازی نکن خوشگله ;)
این بازی یه کم درک می خواد ، مخصوصا نسخه های بعدیش....به Fan هاش توجه کنی میفهمی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
منم از دو شماره آخر زیاد خوشم نیومد.دلیلشم این بود که مصلا من که شماره دومو کامل کردم دوست نداشتم شماره بعدو دواره با امکانات و تجهیزات صفر بازی کنم.البته بعد که یکم میرفتی جلو حال میداد.این شماره هم به نظر من باحاله:d

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
به نظر شماها اینکه کانر به اندازه اتزیو و الطیر به دزموند شباهت نداره دلیلی میتونه داشته باشه؟؟!یا اصلاً شباهت داره من تشخیص نمیدم؟!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر