Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
بهتر نیست تیتر این رو یکم بهتر بنویسید
من خودم فکر کردم درمورد Assassin Creed :BH بحث می شه
اگه عنوان کامل نوشته شه یا شماره 5 فکر کنم بهتر می شه

وای خدا
خواهش میکنم
چرا فکر میکنید این آساسینس 5 هست؟4 تازه آبان ماه می خواد بیاد سال بعد
برادر هود سه نبوده به خدا سه نبودهههههههه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
اما به نظر من تو این شماره اون تبر جای هایدن بلید رو گرفته باشه . اگه به کاور بازی هم نگاه کنید می بینید چیزی که نشون دهنده ی وجود هیدن بلید باشه وجود نداره . بلکه حالت کشتن به صورت مخفیانه توسط تبر انجام میشه
دیدین گفتم بهتون.احتمالا تبر جای هیدن بلید رو گرفته باشه
یه جورایی خیلی باحال تر میشه . یه سرخپوست با یه تبر عالیتر از یه سرخپوست با هیدن بلیده به نظرم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یه جورایی خیلی باحال تر میشه . یه سرخپوست با یه تبر عالیتر از یه سرخپوست با هیدن بلیده به نظرم

آخه هیدن بلید یجورایی شده نماد اساسین ها !
یه اساسین بدون هیدن بلید ؟ نمیشه که آخه ! در ضمن کاره این تبر زمین تا آسمون فرق داره با هیدن بلید‌.

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
اگه چيزي قراره به جاي هيدن بليد باشه (كه هيچوقتم جاشو نميگيره) اون نايف كوچيكي هست كه توي دست چپش بود.

آخه هیدن بلید یجورایی شده نماد اساسین ها !
یه اساسین بدون هیدن بلید ؟ نمیشه که آخه ! در ضمن کاره این تبر زمین تا آسمون فرق داره با هیدن بلید‌.

توي تريلر از هيدن بليد استفاده نكرد !
اگه حذف شده باشه از بازي .... ميشه توش !!!

حذف نشده ;)

1- Connor دارای حرکات جدید برای مبارزه میباشد و هیچ کدام از حرکتهای نسخه ی قبل در بازی وجود نخواهد داشت !
2-حالت target locking از بازی برداشته شده است و دشمنان به صورت خودکار شناسایی میشودند ! سیستم دفاع و حمله به prevent turtling ارتقا پیدا کرده است !
3-شما میتوانید همزمان با دواسلحه در میدان نبر حاظر شود !
4-در بازی کوهها ، جنگل ها و همچنین بیابانها وجود خواهد داشت (RDR
5-با استافاده از نسخه جدید Anvil engine( در بالا گفته شده ) + میتواند صورت افراد را با جزییات بیشتری نمایش داده شود به نوعی شاید در بازی چهره ی تکراری نبینید همانند نسخه ی 1 بازی !
6-هوش مصنوعی بازی با توجه به موتور گرافیکی ارتقا داده شده است مثلا در بازی درجه ی به نام grey morality وجود دارد که باعث میشود تمام افراد بومی خوب نباشند ( خیانت در قبیله ) یا انگلیسی ها تماما افراد بدی نباشند !
7- وسایل Connor همچنان قابل استفاده و اپگریت هستند ! اما اینبار به صورت پیشرفته تر
8- Connor همچنان هیدن بلید خواهد داشت !
9-آب و هوا تاثیر زیادی روی حرکات دشمن میگذارد مثلا شما در برف در حال مبارزه با دشمن هستید و این برف باعث میشود حرکات دشمن کند شود !
10- شما میتوانید حیوانات را شکار کنید که با شکار انها میتوانید Skill به دست بیاورید !
11- دیگر در بازی برجی وجود ندارد که بخواهید انها را تصاحب کنید ! این قابلیت در بازی از بین رفته است اما چیز جایگزینی خواهد داشت !
12 -پدر Connor یک فرد انگلیسی و مادرش یک فرد بومی امریکایی است ! به این خاطر دورگه حساب میشود !
13- بارش برف و باران در بازی وجود خواهد داشت !
14- Connor در مبارزات میتواند از اسلحه ی گرم استفاده کند !

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا بیخودی شایعه پراکنی نکنید.هیدن بلید هنوز تو بازی هست خودشون تایید کردن...
بهتر نیست تیتر این رو یکم بهتر بنویسید
من خودم فکر کردم درمورد Assassin Creed :BH بحث می شه
اگه عنوان کامل نوشته شه یا شماره 5 فکر کنم بهتر می شه
چه قدر هم حق به جانب...اون سه تا خط جلوی AC رو تو عکس ها ندیدی؟این یعنیAC3....دوباره بحثه GTA می شه...یکی بهم برگشته بود می گفت 11 هم اومده!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر