Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
ببخشید در هر مغازه چیز متفاوتی میشه خرید؟مثلا یه مغازه توی boston وسایلی داره که توی یه مغازه تو new york اون وسیله رو نداشته باشه؟

اگه میتونید جواب بدید.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام.لطفا کسانی که تموم کردن جواب بدن:
میگم آخر بازی وقتی همه سکانس ها تموم میشه به سکانس اضافه میاد که 3-4 تا ماموریت داره ولی وقتی مامریت ها انجام داده میشن بعدش هیچ اتفاق خاصی نموفته و کلاهش هم دیگه نمی ذاره سرش.بازی تموم شده یا باید کار خاصی کنم که سکانس اضافی تموم شه و کلاهش رو بذاره سرش؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من دقیقا نفهمیدم این چجوریه صحبت کردیم ولی ماموریتی چیزی نداد اصلا :-/

اره همشون اینجورین. صحبت کن بعد تو اون محدوده که تو نقشه میتونی منطقشو ببینی بچرخ و به مردم کمک کن(اتفاقی هست ماموریتاش)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
سلام.لطفا کسانی که تموم کردن جواب بدن:
میگم آخر بازی وقتی همه سکانس ها تموم میشه به سکانس اضافه میاد که 3-4 تا ماموریت داره ولی وقتی مامریت ها انجام داده میشن بعدش هیچ اتفاق خاصی نموفته و کلاهش هم دیگه نمی ذاره سرش.بازی تموم شده یا باید کار خاصی کنم که سکانس اضافی تموم شه و کلاهش رو بذاره سرش؟؟

پایان اصلی بازی همون لحظه ای ناراحت کننده دزمونده
اون ماموریتای اخر بازی که مربوط به کانر میشه وقایعی رو توضیح میده که در طول داستان هیچ توضیحی واسشون داده نشده بود
اگه بخوای کلاهشو سرش بزاره باید اخرین تایتل اپدیت بازی رو دانلود کنی تا درست شه

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
46590931145613849509.jpg

یوبی سافت رسما DLC جدید عنوان ASSASSIN’S CREED III را تایید کرد. بنظر این DLC در بخش campaign اصلی بازی نقش خواهد داشت و قرار است وظیفه روایت تاریخی داستان بازی را دنبال کند.در اینجاست که در این DLC “جورج واشنگتن”به پادشاه امریکا تبدیل خواهد شد.

یوبی سافت در این مورد توضیح میدهد:

همانطور که انقلابی در امریکا درحال شکل گیری است دشمنی جدید نیز ظهور خواهد کرد.در این میان پادشاهی با قدرت برمیخیزد تا “امریکا”را از دست اینگلیس نجات دهد.در این زمان است که وسوسه قدرت و پادشاهی گریبان گیر هر فرد خواهد شد.اما باید پادشاهی خود را دست نخورده نگه دارد تا ازادی را برای مردم به ارمغان بیاورد.

اما این DLC شامل سه قسمت خواهد بود(منظور ۳ DLC جداگانه)شما در صورتی میتوانید این سه DLC را دریافت کنید که PASSCODE (رمز عبور)این سه DLC را از قبل از یوبیسافت خریده باشید.این کد در سه پلتفرم XBOX 360,PS3 و PC با قیمتی معادل ۲۹٫۹۹ دلار امریکا(۲۴۰۰ پوینت مایکروسافت)قابل خرید خواهد بود.البته شایان ذکر است که بوگییم این کد ۵ ایتم بسیار جالب دیگر نیز برای خریداران خود در نظر گرفته است.در بخش single-player و در بخش مالتی پلیر بازی میتوانید با خرید این DLC صاحب نقشه ها و کاراکتر های جدید در بخش مالتی پلیر شوید.هم چنین کسانی که این DLC را از قبل خریداری کنند خریدشان شامل ۲۵ درصد تخفیف خواهد بود.علاوه بر ان اگر انرا زودتر خریداری کنند میتوانند یک هفته زودتر به محتوای ان دسترسی داشته باشند.اقای Sebastien Puel کارگردان ویژه این DLC در مورد ان میگوید:

ACIII_DLC_KingGeorgeWashington3.jpg

تاریخ زمین بازی ما است.همیشه تیم AC میخواسته تا یک بازی با ویژگی های تاریخی برای شما بسازد تا بتواند حال و هوای ان دوران تاریخی را به شما القا کند.بنابر این عنوان AC:III نیز تمام تمرکز خود را برروی القا کردن این حس به شما گذاشته است.ما در این DLC سعی داریم تا بهشما بیشتر کمک کنیم حال و هوای ان دوران را درک کنید. و طعم ازادی را با شرایط ان دوره و فضای ان زمان بچشید.

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
گویا دیروز تا امروز هیچکی نمسخواد جواب منو بده!
واسه کامل کردن چلنج های Boston Brawlers فقط یکیش مونده که نمیدونم چرا نمیشه: Own every weapon available in the stores همه اسلحه هارو خریدم ولی کامل نمیشه، واسه ساختن اون اسلحه هایی هم که تو Crafting هست یه ماده Special Iron Ingot رو کم دارم که هر جا میگردم نه میشه ساختش نه خریدش!
کسی که چلنج رو کامل کرده لطفا راهنمایی کنه

در ضمن من واسه کلاه کانر مشکلی ندارم! فقط تو لباس خودش سرش نمیذاره ولی تو لباس الطائر (که چقدرم زیبا کار شده) یا لباس کاپیتانی و لباس آکیلیس و لباس های دیگه حتی موهاشم نتراشیده میشه. ولی لباس الطائر واقعا قشنگه، میشه مثل یه اساسین اصیل:d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
گویا دیروز تا امروز هیچکی نمسخواد جواب منو بده!

در ضمن من واسه کلاه کانر مشکلی ندارم! فقط تو لباس خودش سرش نمیذاره ولی تو لباس الطائر (که چقدرم زیبا کار شده) یا لباس کاپیتانی و لباس آکیلیس و لباس های دیگه حتی موهاشم نتراشیده میشه. ولی لباس الطائر واقعا قشنگه، میشه مثل یه اساسین اصیل:d

برای کامل کردن اون چلنج احتیاجی به Craft نیست . من همین که همه اسلحه ها رو از Store خریدم چلنج کامل شد
درضم همه Store ها , اسلحه های یکسای دارن . پس یه بار دیگه با دقت نگاه کن ببین همه رو خریدی یا نه .

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
برای کامل کردن اون چلنج احتیاجی به Craft نیست . من همین که همه اسلحه ها رو از Store خریدم چلنج کامل شد
درضم همه Store ها , اسلحه های یکسای دارن . پس یه بار دیگه با دقت نگاه کن ببین همه رو خریدی یا نه .
پس اینم یه باگ جدیده که به مجموعه باگهای بازی اضافه کنید،
چون تمام اسلحه ها رو هم خریدم، ولی جالبه هر دفعه که Fast travel میکنم بازی پیغام میده که Shard of Eden رو دارم و کلی پیغام دیگه، احتمالا کسی راه حلی نداره؟ چون مطمئنما تمام اسلحه ها رو خریدم و برای کامل کردن چلنج فقط همین مونده، البته یه قسمت شرکت در تورنومنت هم هست که میگه برو Boston ولی اونجا خبری نیست، احتمالا باید اول همه موارد و کامل کنم تا خودش پیغام بده دیگه؟
این Special Iron Ingot رو کسی نمیدونه از کجا باید گیر آورد؟

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
دوستان بهترین راه برای بدست اوردن پول خیلی زیاد چیه ؟
تو صفحات قبل دوستان گفته بودن غارت کشتی ها .چجوری میشه کشتی هارو غارت کرد ؟ممنون میشم یه توضیح مختصری بدید .

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من یه سری از مراحل home stead رو انجام دادم. الان سکانس 11 هستم ولی وقتی می خوام یه سری از قطعات رو craft کنم پیام می ده که فلان نفر هنوز لولش پایینه. از طرفی هیچ مرحله home stead دیگه ای هم نمونده که بخوام انجام بدم. یعنی بقیه این مراحل به تدریج اضافه می شن یا یه جای کار ایراد داره؟

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
من یه سری از مراحل home stead رو انجام دادم. الان سکانس 11 هستم ولی وقتی می خوام یه سری از قطعات رو craft کنم پیام می ده که فلان نفر هنوز لولش پایینه. از طرفی هیچ مرحله home stead دیگه ای هم نمونده که بخوام انجام بدم. یعنی بقیه این مراحل به تدریج اضافه می شن یا یه جای کار ایراد داره؟

شما احتمالا باید بری به نیویورک و از مغازه ی اون جا یه چکش واسه big dave بگیری بعدش ماموریت ها اضافه میشه.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
پس اینم یه باگ جدیده که به مجموعه باگهای بازی اضافه کنید،
چون تمام اسلحه ها رو هم خریدم، ولی جالبه هر دفعه که Fast travel میکنم بازی پیغام میده که Shard of Eden رو دارم و کلی پیغام دیگه، احتمالا کسی راه حلی نداره؟ چون مطمئنما تمام اسلحه ها رو خریدم و برای کامل کردن چلنج فقط همین مونده، البته یه قسمت شرکت در تورنومنت هم هست که میگه برو Boston ولی اونجا خبری نیست، احتمالا باید اول همه موارد و کامل کنم تا خودش پیغام بده دیگه؟
این Special Iron Ingot رو کسی نمیدونه از کجا باید گیر آورد؟

والا تو این بازی بعید نیست که باگ باشه .
تورنومنت هم توی بوستون یه جا هست که میری و باید چند بار پشت سر هم مبارزه با مشت کنی تا تموم بشه . برای من توی نقشه نشون داده بود محلش رو .
من کلا اون موقع همه چی رو کامل کردم اما متاسفانه یادم نمیاد اون آیتمی که میخوای چی هست .
فقط یادتون باشه اگه میخواین آیتمی رو بسازین و دیدین آیتمی رو ندارین , از همون صفحه اقدام به خریسد مواد اولیه نکنین چون اون آیتم رو نشون نمیده . یه مرحله بیاین عقب و بعد دوباره برین قسمت خرید مواد اولیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر