Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
حیف که 90% اینجا آنگویینگ نیستن و منم حوصله تگ اسپویل گذاشتن ندارم ولی بدانند که از زیان کارانند
نود درصد اینجا اصلا ToG‌ رو نخوندن یا دراپ کردن:D
سلام

ما رستگاریم . شما برو خود را باش :D
باش:>
کسی که Waifu اش Rem باشه صد در صد بهشت رو انتخاب کرده.:D
تو هم باش:>
سلام

تو الان سمت حقی ( من :D ) یا باطل ( محمدعلی ) ؟
شما می‌تونید طرف من باشید یا طرف حق نباشید. انتخاب با خودتونه:>

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
حالا که داریم یار جمع میکنیم، منم خواستم اعلام کنم که سمت منافقین (مایی که هر فصل وایفو عوض میکنیم) یارگیری میکنه:-":D
سمت درست نه بیچ هاست، نه میدها :-"

سمت درست M!lfهاست :-"
بیایید اینجا :D

به بانو روبین هم خیانت نمیکنیم:-"
ولی جدیدترین وایفویی که عضویت اینجا رو گرفته هم که میشناسید دیگه! یور هست و همه عالم دیوانه ی اوست این روزا:-"

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اگر تو سمت Rem باشی که در هم رزم بر علیه باطل(محمد علی) هستیم.:D
والا سمت rem که نیستم ولی قطعاً با اون متمارض مشکل اساسی دارم و بره بمیره زنیکه :D

شما می‌تونید طرف من باشید یا طرف حق نباشید. انتخاب با خودتونه:
هوووووووفففففف

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,084
نام
Mohsen
حیف که 90% اینجا آنگویینگ نیستن و منم حوصله تگ اسپویل گذاشتن ندارم ولی بدانند که از زیان کارانند
من چندتا کار مثل این و northern blade رو گذاشتم آخر که دستم پر باشه و خوشبختانه یا متاسفانه کم کم کفگیرم داره میرسه ته دیگ دیگه باید بیام سراغشون. (تا بعد ببینیم تو مانگاها چه خبره :-" )

پوچ تر از دیدن انیمه ورزشی فقط یه کار هست اونم خوندن مانگا ورزشی :D :-"
-عمام راحل

باید بگم که درک کمی از دنیای بزرگ ورزشی داری :> برای اینکه نظرت عوض بشه من بهت Prince of tennis رو پیشنهاد میدم که به 4 سطح تقسیم میشه :

Anime
Movie
Ova
Manga

شدیدا توصیه میکنم که به ترتیب بری جلو چون مثلا اگر یهو بری سراغ Ova تشنج میکنی سه تای اول رو که چندبار دیدی بعد میتونی بری سراغ مانگا، غیر از این عمل کنی سکته مغزی و قلبی باهم میزنی.
راجب عظمتش باید بگم که این کار توانایی Cross Over با جان ویک رو داره حتی فکر میکنم مانگاکا Record of Ragnarok هم از آرک فعلی مانگا ایده گرفته باشه :>

-
در اینکه انیمه شدن کارای ورزشی از کارای سوپر اکشن هم واجب تره شکی نیست :-"
ژانر ورزشی شاید در کل درجه 2 حساب بشه اما Perfect ـه یعنی درام، Slice of life، هیجان، کمدی و هر چیزی که بگی داره فقط برای اینکه بتونی ارتباط برقرار کنی یکم علاقه هم میخواد وگرنه حوصله سر بر میشه. با کارای جدیدی هم که این چندساله اومده لول و محبوبیتش بالاتر رفته چندوقت دیگه هم که فیلم Slam Dunk بیاد احتمالا منفجر بشه (امیدوارم با آهنگساز haikyuu کار کرده باشن :()

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
من چندتا کار مثل این و northern blade رو گذاشتم آخر که دستم پر باشه و خوشبختانه یا متاسفانه کم کم کفگیرم داره میرسه ته دیگ دیگه باید بیام سراغشون. (تا بعد ببینیم تو مانگاها چه خبره :-" )

باید بگم که درک کمی از دنیای بزرگ ورزشی داری :> برای اینکه نظرت عوض بشه من بهت Prince of tennis رو پیشنهاد میدم که به 4 سطح تقسیم میشه :

Anime
Movie
Ova
Manga

شدیدا توصیه میکنم که به ترتیب بری جلو چون مثلا اگر یهو بری سراغ Ova تشنج میکنی سه تای اول رو که چندبار دیدی بعد میتونی بری سراغ مانگا، غیر از این عمل کنی سکته مغزی و قلبی باهم میزنی.
راجب عظمتش باید بگم که این کار توانایی Cross Over با جان ویک رو داره حتی فکر میکنم مانگاکا Record of Ragnarok هم از آرک فعلی مانگا ایده گرفته باشه :>

-
در اینکه انیمه شدن کارای ورزشی از کارای سوپر اکشن هم واجب تره شکی نیست :-"
ژانر ورزشی شاید در کل درجه 2 حساب بشه اما Perfect ـه یعنی درام، Slice of life، هیجان، کمدی و هر چیزی که بگی داره فقط برای اینکه بتونی ارتباط برقرار کنی یکم علاقه هم میخواد وگرنه حوصله سر بر میشه. با کارای جدیدی هم که این چندساله اومده لول و محبوبیتش بالاتر رفته چندوقت دیگه هم که فیلم Slam Dunk بیاد احتمالا منفجر بشه (امیدوارم با آهنگساز haikyuu کار کرده باشن :()
خود هایکیو نمیخواد فصل بعدش بیاد؟ :(
مانگا تموم شد...ما انیمه بین هاش، کشکیم دیگه؟ :(

---

رفتم یکم انیمه ببینم، دیدم یک ملعونی برای نصب یک بازی 1.5gbی، زده صد گیگ از دانلودی جاتم رو پاک کرده! :| (و اون چیزی که میخواستم ببینم، جزو این 100تا نبوده!)
روانم ریخت بهم و نشد دیگه پای سیستم بشینم، تا فردا بیاد خونه به باد فحش بگیرمش...
و بعد بخنده و بیشتر بره رو اعصابم مردک چهارشاخ :|

هیچی... تصمیم بر آن شد که برم یه مانگایی چیزی بخونم...
اگر گزینه ای برای پیشنهاد ندارید نصف شبی...
وان پانچ من از کجا باید برگردم و بخونم:)) :|

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,084
نام
Mohsen
خود هایکیو نمیخواد فصل بعدش بیاد؟ :(
مانگا تموم شد...ما انیمه بین هاش، کشکیم دیگه؟ :(

---

رفتم یکم انیمه ببینم، دیدم یک ملعونی برای نصب یک بازی 1.5gbی، زده صد گیگ از دانلودی جاتم رو پاک کرده! :| (و اون چیزی که میخواستم ببینم، جزو این 100تا نبوده!)
روانم ریخت بهم و نشد دیگه پای سیستم بشینم، تا فردا بیاد خونه به باد فحش بگیرمش...
و بعد بخنده و بیشتر بره رو اعصابم مردک چهارشاخ :|

هیچی... تصمیم بر آن شد که برم یه مانگایی چیزی بخونم...
اگر گزینه ای برای پیشنهاد ندارید نصف شبی...
وان پانچ من از کجا باید برگردم و بخونم:)) :|
معلوم نیست فقط امیدوارم یه 40 قسمتی بدن :D از اول همینجوری بود خوبیش اینه حداقل از کیفیت کار مطمئن هستیم.

حقیقتا با این حرکتی که زده Redo Healer فقط میتونه دردت رو تسکین بده :D
وان پانچ چندتا ورژن داره نمیدونم کدوم اصلی هست ولی خودم از Mangajar میخوندم که دو هفته نیومد تو گوگل زدم یه سایت آورد دیدم چپتر جدید اومده با یه داستان دیگه :D
اهل منهوا هستی Survival Story Of A Sword King In A Fantasy World رو امتحان کن خوبه خیلی شبیه وان پانچ من هست، یا اگر کوتاه (در حد 40 چپتر) میخوای The World After the End هست که جدیه اما برای یه شب کار راه بندازه.

-----

این دیگه تهاجم نیست تجا*وز فرهنگیه
معلوم نیست با جوونای مملکت چیکار کردن که از Erza، Yoruichi، Tsunade، Hancock و Highschool و .. رسیدیم به چیا:-<
همین کارا رو میکنید برکت از زندگی ها رفته :-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
دوستان انیمه تو مایه‌های AOT و Code Geass و Claymore چیزی میتونید پیشنهاد کنید؟داستان جدی و حماسی داشته باشه!
Berserk
Vinland Saga
Basilisk
Golden Kamuy
Sword of Stranger
حافظه‌ام نم کشیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر