Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,395
نام
سید محمد حسین
slam dunk هم از همین مانگاکا قبلا شروع کردم یادم نیست چرا دراپش کردم
1654692991007.png

ادیت: آقا الان تریلر فصل دوئه وینلند ساگا اومد و دیدمش

چقدر خوووووبه :x

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,447
نام
محمد
یکی از ترک های فیلم جدید وانپیس مال Sawano هست، فکر نمیکردم روی برسه Sawano روی موزیک وانپیس کار کنه.
تریلر جدید فیلم بنظرم ضعیف بود.:|

تریلر فصل دوم وینلند چقدر خوب بود.:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
اینکه به این B!tch شناسی هم رسیدی خودش نکته ی مثبتیست:-"
پاسخ کوتاه: برو بابا

پاسخ بلند:
این طور نیست که ما فداییان ملکه فکر کنیم ملکه مون یه کاراکتر مقوایی و الکی کیوت مثل Rem ـه.
می‌خوام برات این طوری بگم که ما دنبال زنی نیستیم که توی تختخواب بخوابه و توی مستراح پی‌پی کنه.
ما شیرزنی ساختار شکن می‌خواییم کسی که تختخواب و مستراح حالیش نباشه. کسی که سامورایی باشه و همه جا هم براش ژاپن! یعنی همه دنیا براش مستراح باشه و هر جا که رسید فوراً *****:>:>:>
و ملکه برج بیرون، میانی و داخلی، یگانه فاتح طبقه ۱۳۶ الی ۱۴۲، قیرگونی کننده پشت بام، دسته بیلی که به کوون... دسته بیلی که به کمر کوون خورده
راشل-سامای کبیر
همچین کاراکتری ـه. کسیه که وقتی میاد توی داستان، خواننده درجا خانه فنگ میشه و می‌فهمه اینجا کی اسهال دا.... کی رییسه!!!!!!
پوچ تر از دیدن انیمه ورزشی فقط یه کار هست اونم خوندن مانگا ورزشی :D :-"
-عمام راحل
از در که رفتی بیرون، دست راست برو تا برسی اینجا:
Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]
اونجا بیشتر به این جور نظرات نیازه:>:>

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,447
نام
محمد
طور نیست که ما فداییان ملکه فکر کنیم ملکه مون یه کاراکتر مقوایی و الکی کیوت مثل Rem ـه.

یکی از بهترین کرکتر های Female مقواست؟
کم کفر بگو!
Angry Ron Swanson GIF

Angry American Idol GIF

:-" :-w

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین

پاسخ بلند:
این طور نیست که ما فداییان ملکه فکر کنیم ملکه مون یه کاراکتر مقوایی و الکی کیوت مثل Rem ـه.
می‌خوام برات این طوری بگم که ما دنبال زنی نیستیم که توی تختخواب بخوابه و توی مستراح پی‌پی کنه.
ما شیرزنی ساختار شکن می‌خواییم کسی که تختخواب و مستراح حالیش نباشه. کسی که سامورایی باشه و همه جا هم براش ژاپن! یعنی همه دنیا براش مستراح باشه و هر جا که رسید فوراً *****:>:>:>
و ملکه برج بیرون، میانی و داخلی، یگانه فاتح طبقه ۱۳۶ الی ۱۴۲، قیرگونی کننده پشت بام، دسته بیلی که به کوون... دسته بیلی که به کمر کوون خورده
راشل-سامای کبیر
همچین کاراکتری ـه. کسیه که وقتی میاد توی داستان، خواننده درجا خانه فنگ میشه و می‌فهمه اینجا کی اسهال دا.... کی رییسه!!!!!!

گفتی ملکه... یاد این پسره ی سم افتادم که دوتا دختر همراهشه و میگه ملکه ملکه... WC لازم شدم فقط با یادآوریش:|

این بشرم کاراکتریه که ما هیلی تو داستان دوست داریم باشه! باشه و تحقیر بشه:-" باشه و خفت کشیدنش رو ببینیم:-"
باز خوبه با هزارتا Cheat Code و فلان و بیسار، بازم خودش میدونه جاش اینجا نیست و در خلوتش میدونه چقدر نفله ست:-"

حالا بگذریم... نه راشل تون، نه و نه Rem بعضیا ! هیچکدوم به درد نمیخورن:p

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من الام متوجه شدم فصل 2 vinland saga هم دست Mappa پدر*سگ هست :|
عاقا بسه دیگه من اصلا اسم ماپا رو میشنوم اتومات :-& میشم، البته از حق نگزریم به اون صورت استدیو بدی هم نیستن :-" وقت و بودجه داشته باشن کار های خوبی تحویل میدن، ولی این حجم پروژه که اینا برداشتن.... :|

بگذریم... تقریبا یادم رفته بود فصل 1 وینلند تا کجای داستان رو پوشش داده بود و و الان بعد از دیدن تریلر اگه اشتباه نکنم کل فصل دوم تقریبا کاملا متفاوت از فصل 1 و خیلی اروم تر میشه، و به همین دلیل فکر نکنم به اون صورت بودجه بالا و ... لازم داشته باشن براش، در کل اینکه من دوست دارم فقط غر بزنم :-" :-" :-"
+
تمام عوامل عملا همون عوامل فصل یک اند
تیم شون ثابته

فصل دو هم نمیدونم مانگا رو خوندید یا نه
اکشن کمتری داره ولی با اختلاف از حیث داستانی نسبت به فصل یک برتری داره و یه جورایی Pay-off خفنیه رو وقایع اون فصل

من چیزی اسپویل نمی کنم
ولی چیزی که من خوندم و چیزی که الان تریلرشو دیدیم فکر کنم خیلی راحت یکی از بهترین انیمه های سال بعد از همین الان مشخصه :D

بیشترش همون داستان مزرعه و ... میشه دیگه؟ :-"
از نظر داستانی به نظرم منم یکی از بهترین ادامه ها و جلو بردن داستان هست بین مانگاها...

یاد اور خدابیارمز vagabond و ارک مزرعه اونجا بود برای من :-"

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,395
نام
سید محمد حسین
من الام متوجه شدم فصل 2 vinland saga هم دست Mappa پدر*سگ هست :|
عاقا بسه دیگه من اصلا اسم ماپا رو میشنوم اتومات :-& میشم، البته از حق نگزریم به اون صورت استدیو بدی هم نیستن :-" وقت و بودجه داشته باشن کار های خوبی تحویل میدن، ولی این حجم پروژه که اینا برداشتن.... :|

بگذریم... تقریبا یادم رفته بود فصل 1 وینلند تا کجای داستان رو پوشش داده بود و و الان بعد از دیدن تریلر اگه اشتباه نکنم کل فصل دوم تقریبا کاملا متفاوت از فصل 1 و خیلی اروم تر میشه، و به همین دلیل فکر نکنم به اون صورت بودجه بالا و ... لازم داشته باشن براش، در کل اینکه من دوست دارم فقط غر بزنم :-" :-" :-"

تمام عوامل عملا همون عوامل فصل یک اند
تیم شون ثابته

فصل دو هم نمیدونم مانگا رو خوندید یا نه
اکشن کمتری داره ولی با اختلاف از حیث داستانی نسبت به فصل یک برتری داره و یه جورایی Pay-off خفنیه رو وقایع اون فصل

من چیزی اسپویل نمی کنم
ولی چیزی که من خوندم و چیزی که الان تریلرشو دیدیم فکر کنم خیلی راحت یکی از بهترین انیمه های سال بعد از همین الان مشخصه :D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على

پاسخ بلند:
راشل-سامای کبیر

حیف که 90% اینجا آنگویینگ نیستن و منم حوصله تگ اسپویل گذاشتن ندارم ولی بدانند که از زیان کارانند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر