Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در راستای خبر ادامه پیدا کردن مانگای برسرک، به شخصه مخالفم با ادامه دادنش :-"
البته درسته که تیم پشتش همون تیم و استدیوی میورا (ع) هستن و در کل گفتن طبق ایده ها و حرف های استاد کار رو جلو میبرن ولی دنیای برسرک خیلی بزرگ شده بود.
من بدبین فقط دارم به این فکر میکنم خیلی از موارد داستان کاملا نادیده گرفته میشن و شاید یه چیزی شبیه 2 فصل اخر game of thrones تحویلمون دادن :| یعنی یجورایی فقط داستان اصلی (گاتس و ... ) رو speedrun کنن و جزئیات این دنیا و ...بهشون پرداخته نشه.
من خودم خیلی منتظر اطلاعات بیشتر در مورد godhand بودم، اینکه اینا خودشون کی بودن، گادهند چطوری ایجاد شد و ... و الان فقط دارم به این فکر میکنم که حتی اگه به این موارد پرداخت بشه، ناخوداگاه همش فکر میکنم که " این چیزی نیست که خود میورا توی فکر داشته" :-"

البته اینا احتمالا به همون بدبینی من بر میگرده و مقداری هم بخاطر بحث های آنتی ناتالیسم خارج از تاپیک هست که تاثیرشونو روی هممون گذاشته :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
برای ملت خبر میاد که مانگاشون ادامه پیدا میکنه....

بعد برای وان پیس جدا از اون لایو اکشن منحوس، خبر میاد یک ماه میره استراحت:(( نمیخوام :((

اسم Final Arc هم میارن... نمیخوام اونم =(( بی ادبا :(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
برای ملت خبر میاد که مانگاشون ادامه پیدا میکنه....

بعد برای وان پیس جدا از اون لایو اکشن منحوس، خبر میاد یک ماه میره استراحت:(( نمیخوام :((

اسم Final Arc هم میارن... نمیخوام اونم =(( بی ادبا :(

چقدر غر میزنی امیر، اه :D

به قول گینتاما، همه چیزای خوب یه روز تموم میشن دیگه
بعد خودش هم گفته داره برای آماده سازی واسه آرک نهایی بریک 4 هفته ای میگیره
All is Good

اتفاقا فرصته که من با داداشم سریع انیمه رو آنگویینگ شیم >:)

اون لایو اکشنه هم دایورت کن بره. نهایت هر غلطی کنن مثل لایو اکشن دث نوت و کابوی بیباپ با سرعت نور به آشغالدونی تاریخ پرتاب میشن و هیچکی در موردشون صحبت نمی کنه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
چقدر غر میزنی امیر، اه :D

به قول گینتاما، همه چیزای خوب یه روز تموم میشن دیگه
بعد خودش هم گفته داره برای آماده سازی واسه آرک نهایی بریک 4 هفته ای میگیره
All is Good

اتفاقا فرصته که من با داداشم سریع انیمه رو آنگویینگ شیم >:)

اون لایو اکشنه هم دایورت کن بره. نهایت هر غلطی کنن مثل لایو اکشن دث نوت و کابوی بیباپ با سرعت نور به آشغالدونی تاریخ پرتاب میشن و هیچکی در موردشون صحبت نمی کنه
غر میطلبه شرایط :p

تو میگی سریع انیمه رو آنگویینگ شی...که خوب حقیقتا ربطی نداشت به مانگا:-" وای حالا ربطشم بدیم، درد اینه که بعد یک ماه میاد، دو چپتر میده، باز یه هفته میریم بریک:-"

اوایل درسروزا یادمه یه بریک سه هفته ای داست اودا، نفله شدن همه:-" (من همون دور و برا شیفت کردم سمت مانگا آنگویینگ:-" )

لایو اکشنه اگر دوستان اخبار نحسش رو نرسونند ما که خیلی دوست داریم دایورت کنیم:-" نمیشه:D
بدبختی اینه که چیزی که جاش تو زباله ست، تگ وان پیس بخوره:(
اون دنیا باید تک تک عوامل جواب پس بدن:(

+هروقت قراره یادی از انواع کابوس ها کنند، اسم دفترچه مرگ و کاب بیباپ هم برده میشه:-" ماندگار شدن تو تاریخ:(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
تو میگی سریع انیمه رو آنگویینگ شی...که خوب حقیقتا ربطی نداشت به مانگا:-" وای حالا ربطشم بدیم، درد اینه که بعد یک ماه میاد، دو چپتر میده، باز یه هفته میریم بریک:-"

اتفاقا الان وقتشه تو هم مثل اودا یه بریک بگیری، یه مانگای خوب و کت و کلفت استارت بزنی تا آخرش بری جلو :D

+هروقت قراره یادی از انواع کابوس ها کنند، اسم دفترچه مرگ و کاب بیباپ هم برده میشه:-" ماندگار شدن تو تاریخ:(

نه حاجی
فقط این جوریه که هر وقت یکی از سطل آشغالی سوال میپرسه
ما که در سطل رو وا می کنیم اینا رو اول می بینیم :D

وگرنه در سطل زباله رو ببندی اوضاع کاملا اوکیه :D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,795
نام
Masoud
سر این خبر هانتر من دوق مرگ شدم بعد 7 ، 8 سال دوباره رفتم انیمه رو دانلود کردم از اول دارم میبینم :D ، الان یه 15 قسمتی دیدم خیلی حال میده خلاصه >:)
فول متال هم تو برنامه هست این حرکتو روش بزنم وقت کردم.
ویرایش:
الان رفتم دیدم برا 2011 بوده ، 7 ، 8 سال نیست ، بالای 10 سال شده :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,444
نام
محمد
زیاد به هانتر امید نداشته باشید.
تجربه نشون داده هرموقع توگاشی به مشکل مالی چیزی میخوره، ده تا چپتر که اندازه یک ولوم هست میکشه و یک پول تپلی به همون به جیب میزنه و میره دوباره پی کارش!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,444
نام
محمد
به بانوان دست نزنن، مردها رو هر چی دوست دارن رنگین پوست کنن:D
یه عمر منتظر دیدن هانکوک بودیم، حالا بیاین یه بازیگری بزارن که هیچ شباهتی نداره، ظلمه به خدا:D
در هر صورت از زیباترین زن دنیا، به زشت ترین ها میرسیم. تازه جریانات ترند های مدرن هم تر میزنه به داستان!

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,091
نام
Mohsen
و دومی REAL :
View attachment 257667

کلا تا الان به اون صورت سمت مانگا و انیمه های ورزشی نرفتم من، و real طبق چیزایی که شنیدم مقداری متفاوت تر هست ولی متاسفانه هنوز تموم نشده و در حال پخشه گویا :-"

من Real رو دوبار شروع کردم و هربار ول کردم دفعه اول تقریبا 10 چپتر دفعه دوم تقریبا 30 چپتر. اونقدرها حال و هوای کار ورزشی و هیجان نداشت به خاطر همین جذاب نبود از رو همین تصویر میشه فهمید چطوریه از طرفی خب کار مانگاکا Vagabond هست مطمئن هستم که قراره درس زندگی بده به خصوص با موضوعی که داره ! در کل Real یه کار واقعا متفاوت هست اگر دنبال همچین چیزی هستی برو سراغش اما اگر بیشتر ورزشی میخوای کارای زیادی هست ...

----

سه تا منهوا جدید خوندم به نظرم اومد آینده دار باشه پیشنهاد بدم :

Cover1-3.png

کاری که بیشتر میخوام راجبش صحبت کنم Reformation of the Deadbeat Noble هست. سربسته بخوام بگم راجب یه پسر 15 ساله تنبل هست که جز خوابیدن کاری نداره تا اینکه روزی خواب یه مردی رو میبینه که سال هاست فقط و فقط داره یه تکنیک رو تمرین میکنه و کار دیگه ای انجام نمیده ! از اون روز دیگه نمیتونه آروم بشینه از اتاقش میزنه بیرون و شروع میکنه به یادگیری شمشیرزنی و اینطوری یک قصه ی طولانی شروع میشه. داستان، روایت داستان، راز داستان، شخصیت اول همه من رو یاد Ranking of Kings انداخت یعنی یه شخصیت صاف و ساده و پیگیر که همه تلاشش رو داره میکنه تا شمشیرزدن رو یاد بگیره نه از اون MC ـهای خفن با قیافه و ژست و دیالوگ های خفن نه از اون احمق های رو اعصاب ! از همین شخصیت پردازی تا داستان و بقیه موارد همه یه تعادل خوبی دارند که باعث میشه داستان روان و جذاب و لذت بخشی داشته باشه و در عین سادگی بخش هایی که لازم باشه یه تنوعی به کار میده.

با توجه به این صحبت ها متاسفانه فکر میکنم با یه کار طولانی طرف باشیم و حداقل 250 چپتر رو داشته باشیم یعنی فصل اول که 41 چپتر هست فقط تمرین و یادگیری و پیدا کردن هدف شمشیر زدن و این حرفاست و 10 چپتر دیگه ای که اومده در کنار ماجراجویی ها هنوز شخصیت اول داره ساخته میشه (احتمالا تا آخر داستان هم همینطور باشه از اون یه شبِ راه صد ساله رو رفتن نیست). هنوز بقیه نژادها و نیرو/شخصیت منفی رو نشون نداده مشخص نیست قراره کدوم سمت بره ؟ جنگ بین انسان و شیطان ؟ جنگ بین امپراطوری ها ؟ اما با چیزی که نشون داده باید دنیای بزرگی داشته باشه.

در کل از اون کارهاست که حداقل بین بقیه منهواها فرق میکنه و کسایی که اصلا مانگا هم نمیخونن باید امتحان کنند و اگر خراب نکنه و با همین روش و سرعت پیش بره حتما یکی از منهواهای برتر میشه و بعید نیست روزی انیمه هم بشه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من Real رو دوبار شروع کردم و هربار ول کردم دفعه اول تقریبا 10 چپتر دفعه دوم تقریبا 30 چپتر. اونقدرها حال و هوای کار ورزشی و هیجان نداشت به خاطر همین جذاب نبود از رو همین تصویر میشه فهمید چطوریه از طرفی خب کار مانگاکا Vagabond هست مطمئن هستم که قراره درس زندگی بده به خصوص با موضوعی که داره ! در کل Real یه کار واقعا متفاوت هست اگر دنبال همچین چیزی هستی برو سراغش اما اگر بیشتر ورزشی میخوای کارای زیادی هست ...

ممنون :x
همون بیشتر دنبال یه کار متفاوت بودم که صرفا فقط ورزشی نباشه، حتما real رو شروع میکنم تا ببینیم چی میشه :-"
+
slam dunk هم از همین مانگاکا قبلا شروع کردم یادم نیست چرا دراپش کردم :-"در کل کلی مانگا هست که نصفه نیمه ولشون کردم (بیشتر بخاطر نبود وقت و ...) با اینکه همه مانگا های خوبی بودن و در کل الان برگشتن بهشون خیلی سخته چون نصف داستان یادم نیست.
Nana, tokyo goul re, space brother, dorohedoro, slam dunk, noragami برای مثال 8-|

این تابستون به حول قوه الهی بر میگردیم سراغ مانگاهای نمیه تمام مونده =P~

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر