adsl شرکت مخابرات استان تهران .

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
من که دارم و راضی هستم ماهی حدود 9 هزار تومن اونم رو قبض تلفن اون هم بدون محدودیت و دیگه نگران حجمم نیستم .

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
من گرفتم 256 عالیه نه قطعی پینگ عالی مرکز مخابراتیم هم حکمت شعاره منطقه 4 من خطم فیبر نوریه بدون نوبت بهم دادن 12300 هم پول میدم ماهی نامحدودم هست هیچ مدرکی هم ندادم کپی کارت ملی اخرین قبض همین!!2 روز بعد هم وصل شد سرعتم هم 35 تکون نمیخوره
در کل راضیم مخصوصا پینگ

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من گرفتم 256 عالیه نه قطعی پینگ عالی مرکز مخابراتیم هم حکمت شعاره منطقه 4 من خطم فیبر نوریه بدون نوبت بهم دادن 12300 هم پول میدم ماهی نامحدودم هست هیچ مدرکی هم ندادم کپی کارت ملی اخرین قبض همین!!2 روز بعد هم وصل شد سرعتم هم 35 تکون نمیخوره
در کل راضیم مخصوصا پینگ

دوست من یه سوال تخصصی.
پینگتون حدود چه قدره و برای بازی انلاین امتحان کردین یا نه؟

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوست من یه سوال تخصصی.
پینگتون حدود چه قدره و برای بازی انلاین امتحان کردین یا نه؟
من با سرور 4.2.2.2 پینگم 220 هست
با یاهو 210 هست
نمیدونم چجوری عکس بگیرم
من crysis 2 رو انلاین میزنم dota انلاین میزنم تو گارنا کانتر ....
در کل اصلا از لحاظ پینگ مشکل ندارم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من با سرور 4.2.2.2 پینگم 220 هست
با یاهو 210 هست
نمیدونم چجوری عکس بگیرم
من crysis 2 رو انلاین میزنم dota انلاین میزنم تو گارنا کانتر ....
در کل اصلا از لحاظ پینگ مشکل ندارم

ایول خیلی خوبه کسی از بجه های کرجی از مخابرات اینترنت گرفته ؟
اگه گرفتین لطفا یه امار بهم بدید.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام بچه ها !‌من يكي از دوستام كرمانشاه از مخابرات گرفته 512 نامحدود گرفته ماهي 22500 سرعت دانلودشم 70 ثابته و آپلودش 85 هست !‌پينگشم خداست . من خودم كه صبانت دارم تو سرورهاي Modern Warfare 2 پينگم زور بزنه كمه كمش 70 باشه ولي پينگ اون 40 هست :eek:
خلاسه الان به صرفه ترين اينترنت ماله مخابرات هست ! من شيرازم ميخوام بگيرم ولي نميدونم از كجا ؟‌اگه كسي شيراز گرفته به من بگه حتما !

راستي پينگش با 4.2.2.4 100 هست ‌!

تا 512 به كاربر عادي ميدن !‌

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام بچه ها !‌من يكي از دوستام كرمانشاه از مخابرات گرفته 512 نامحدود گرفته ماهي 22500 سرعت دانلودشم 70 ثابته و آپلودش 85 هست !‌پينگشم خداست . من خودم كه صبانت دارم تو سرورهاي Modern Warfare 2 پينگم زور بزنه كمه كمش 70 باشه ولي پينگ اون 40 هست :eek:
خلاسه الان به صرفه ترين اينترنت ماله مخابرات هست ! من شيرازم ميخوام بگيرم ولي نميدونم از كجا ؟‌اگه كسي شيراز گرفته به من بگه حتما !

راستي پينگش با 4.2.2.4 100 هست ‌!

تا 512 به كاربر عادي ميدن !‌
دیگه هیچکس از اینجا رد نمیشه جواب ما رو بده ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام! مخابرات هیچ جای ایران ثابت نیست! این دوستتون بسیار خرشانس بودن! :D به جرات میگم بالای 60% ازش ناراضی هستن!

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان من گرفتار این کابل های فیبر شدم و هر جا که میرم میگن باید از مخابرات خدمات بگیری حالا سوالم این که سرعت دانلود و پینگ برای مخابرات تهران چه جوری هست؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یکم جارو کنم اینجا رو خاک گرفته:d
من از مخابرات دارم میگیرم خیلی هم راضیم 128 دادن بهم البته نامه دانشگاه و جواز مغازه و 1000 تا خرت و پرت دیگه بردم ولی بهم سرعت بالا ندادن من تو شهرری هستم کسی از این محل تونسته سرعت بالای 128 بگیره؟ اگه گرفتین بگین چیکار کردین که این سرعت دادن بهتون منم خیلی تو کف 256 یا 512 هستم
ممنون میشم کمک کنید

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
داخل تهران آشغالی بیش نیست . فقط برای شهرستان ها خوبه . اونهای هم که میگن پینگش خوبه . همه چیز که پینگ نیست به آپلود و دانلود هم ربط داره
من 256 گرفتم . پینگم خوب بود ولی دانلودم رو 21 بود و آپلودمم هم 4 . 100 بار زنگ زدم . هی میگفت آقا شیر هستش 1 به 8 . براش حساب کردم گفتم خوب این که با حرف شما نمیخونه . آخرش گفت میدونم مشگل از طرف ماست ولی همینه که هست . گفتم چرا برای شهرستانها خوبه . گفت قضیه شهرستان با تهران فرق داره

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
درود .
اگه امثال بعضی ها از این اینترنت بی خود مخابرات استفاده نککن خودشون یا مجبور میشن جمعش کنن یا سرعت و کیفیتش رو افزایش بدن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر