adsl شرکت مخابرات استان تهران .

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان اگر 128 اول بگیریم بعدا میشه ارتقاء داد؟؟

من بابام هیئت علمیه 512 میدن ، ولی فعلا وقت نداره بره مرکز مخابرات ، میگم اگر الان 128 بگیرم بعدا برم میشه تغییر داد؟

شرکت خصوصی ها که میشه .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان اگر 128 اول بگیریم بعدا میشه ارتقاء داد؟؟

من بابام هیئت علمیه 512 میدن ، ولی فعلا وقت نداره بره مرکز مخابرات ، میگم اگر الان 128 بگیرم بعدا برم میشه تغییر داد؟

شرکت خصوصی ها که میشه .

مهدی بستگی به منظقت داره . مثلا این منطقه کوفتی ـه ما پر شرکت و دارایی و مالیات و پاساژ این زهره ماراست برای همین خودمون رو کشتیم و از هر جا که بگی نامه بردیم تا آخر بهمون 256 دادن ! ولی خب خیلی از مناطق این سرعت رو میدن . تا آبان هم میخوان 512 رو آزاد کنن برای هر کسی . تو فکر کنم اگر منطقتون خیلی گیر نباشه و کارت هیئت علمی ببری بهت بدن !
اگرم 128 بگیری بعدا میتونی ارتقاش بدی . ولی به نفعته از همون اول 512 بگیری . دنگ و فنگش کمتره :D .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
من چند ماه پیش یک 128 از مخابرات گرفتم الان یک ماهی هست که خود به خود 512 شده دانلودم بین 53 تا 60 هست خودم باورم نمیشه اینم تستی که گرفتم
964154846.png

24660845.png

آخرین ویرایش:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دلتون بسوزه :D
خب ما چون از اصفهان میگریم ربطی به اینجا نداره ولی خب بگم :
پسر دایی من دیشب 400 تومن Acc داشت پیش خودش گفت بزار تمومش کنم با کمال ناباوری 16 گیگ چیز دانلود کرد همون 400 تومن تو حسابش موند :D =))

سرعت هم 180 کیلو :D

اینم از منفعت های اینترنت مخابرات :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چندتا سوال داشتم !
1. تمام سرویس ها نامحدود هست ؟!
2. بالاتر از 128 به کاربران خانگی میدن ؟!
1 - هم با محدودیت داره هم بدون محدودیت .
2 - بستگی به منطقه ـت داره . ماله چون شرکت و این شر و ور ا زیاد بود ، خودمون و کشتیم تا 256 گرفتیم . ولی خب هیئت علمی ، کارت دانشجویی ، شرکت یا از این جور نامه ها ببری و منطقه ـت خیلی شلوغ نباشه شاید بهت بالاتر بدن !

میگن هم که از آبان میخوان 512 رو برای کاربران خانگی بدون دنگ و فنگ راه بندازن !!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
1 - هم با محدودیت داره هم بدون محدودیت .
2 - بستگی به منطقه ـت داره . ماله چون شرکت و این شر و ور ا زیاد بود ، خودمون و کشتیم تا 256 گرفتیم . ولی خب هیئت علمی ، کارت دانشجویی ، شرکت یا از این جور نامه ها ببری و منطقه ـت خیلی شلوغ نباشه شاید بهت بالاتر بدن !

میگن هم که از آبان میخوان 512 رو برای کاربران خانگی بدون دنگ و فنگ راه بندازن !!
سرعت دانلود 512 چقدره برای این؟!
1مگش بنظرم قیمتش خیلی خوبه :D
این رو با پارس آنلاین مقایسه کنید =))

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سرعت دانلود 512 چقدره برای این؟!
1مگش بنظرم قیمتش خیلی خوبه :D
این رو با پارس آنلاین مقایسه کنید =))
اونو خبر ندارم .
خیلی هم دلت رو خوش نکن ! تو سایت زد 128 ماهی 10 تومن . دیروز یارو میگفت 20 و خورده ای ! شاید بازم ربط به منطقه داشته باشه ... ولی نسبت به جاهای دیگه خصوصا شاتل و پارس ارزون تره . پینگشم از بقیه بهتره .

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
از دوستان عزیز مخابرات قدوسی کسی هست سرویس داشته باشه و بگه کیفیت و سرویس چجوری است؟
به قول معروف راضی است یا نه؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
از دوستان عزیز مخابرات قدوسی کسی هست سرویس داشته باشه و بگه کیفیت و سرویس چجوری است؟
به قول معروف راضی است یا نه؟
چطوری همسایه :D ؟
یک شنبه ماله من وصل میشه . با بدبختی بهم 256 دادن . چون این محدوده پره شرکت و ایناس ! ولی اونایی رو که میشناسم و گرفتن راضی بودن .

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
برای اینکه مال مخابراته ارزونتر در میاد دیگه؟! درسته؟!
efb50fe2.gif

یعنی من که الان از سپنتا ۱۲۸کیلوبیت به قیمت ۳۰ تومن میگیرم میتونم از مخابرات همینو با قیمت پایینتر بگیرم؟!
023.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر