New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سلام لطفا لطفا کمکم کنید

من قبلا ی بازی شوتر اول شخص برا pcداشتم،گرافیکش در حد مثلا کانتر.
توی کره زمین بود ولی عملی تخیلی بود .ی کمپانی بودن ک با موجودات فضای میجنگیدن (یونیفرم دشمنا قرمز تیره مایل به سیاه بود).
تو دیوارا واژه های چینی نوشته شده بود،نمیدونم دیگه بازی چینی بود یا امریکایی.
........

سلام
یه بازی fps بود که تقریبا میشه گفت شبیه بازی کرایسیس بود
اول بازی شما تو پایگاهتونید و دشمنا بهتون حمله میکنند بعد حین حمله موشک میزنند و دوستتون گیر میوفته وقتی میرید کمکش میمیرید و بعدش وقتی دوباره بیدار میشین
میبینین دستاتون که قطع شده بود به جاش دست رباتی گذاشتن و شما رو تبدیل به نیمه ربات نیمه انسان کردن
یادمه بازی یه تفنگ هم داشت که میتونستی با هاش ربات ها رو حک کنی
خیلی دنبالشم مغزمو درگیر کرده ممنون میشم کمکم کنید

Project Snowblind

project-snowblind-windows.jpg

Yektaa

عضو جدید
Jun 29, 2022
1
سلام من دنبال یه بازی هستم که قدیمی اصلا نیست ولی آخرین بار ۳ یا ۴ سال پیش بازیش کردم
هر چی میگردم پیداش نمیکنم
کاراکتر بازی یه گربه‌س (خلاصه یه حیوونیه) بعد مثلا مراحلش اینطوریه که هی اینور اونور میری سکه اینا جمع میکنی بعد به چهار طرف دیوار میتونی بپری یعنی چهار وجه میتونی حرکت کنی(مثلا اگر موبایلت بچرخونید این طرف گوشی که صاف بود الان کجه )
به هر چهار سطح که بری همونطرفی سطح اصلی میشه و سطح صاف قبلی که روش بودی مثلا میشه سمت راست صفحه
و یادمه محیط بازی رنگی رنگی بود کلا فانتزی بود و تله و اینا هم همه جا بود که جذابش کرده بود
اگه کسی پیداش کرد اسمشو لطفا بهم بگه🙏🏼🙏🏼🙏🏼

LeonDarcy

عضو جدید
Jun 29, 2022
1
با سلام.
یه بازی بود حدودا 10 سال پیش بازی کردم.
داستان بازی این بود که دوتا برادر بودن که سر قدرت با هم مبارزه میکردن و دوقلو بودن. موهای یکیشون قرمز و اون یکی ابی بود.
سبک بازی مثل devil may cary یا final fantasy بود تا جایی که یادمه.داستانش هم مثل همینا بود و جادویی و مبارزه ای بود.

• Like
Reactions: mqg1387

tsina

کاربر سایت
Jun 30, 2022
4
سلام.
ببینید من حدود 7 سال پیش رو سیستمم یه بازی داشتم که آفلاین بود و کلیت بازی به این شکل بود که باید مراحل بازی رو میرفتی و با آیتم هایی که داری یه قعله مانند بسازی و هر مرحله یه قعله روبرو بازیکن وجود داره که قعله حریفه و برای بردن باید نابودش کنه. یه سری توضیحات دیگه:
  • دوربین و زاویه دید بازیکن از کنار بود. یه جورایی شبیه بازی های پلتفرمر
  • یه جورایی بازی شبیه Bad Piggies و Forts بود یعنی یه جورایی ترکیب این دو تا بازی بود
  • میشد به قعلمون چرخ و گان ببندیم
  • قعله حریف ظاهرا از اسکلت تشکیل شده بود(یعنی به جای چوبی و سنگی استخونی بود) و خود حریف هم یه اسکلت بود
  • بازی رو روی ویندوز 7 بازی میکردم
  • مثل Bad Piggies اول باید چیزی که میخوای رو بسازی بعد رو Start بزنی که نبرد شروع بشه و ریل تام استراتژی نبود
ممنون میشم اگه اسم این بازی رو میدونین بگین

آخرین ویرایش:

tsina

کاربر سایت
Jun 30, 2022
4
سلام دوستان من ۸ سال پیش یه بازی داشتم اسمشو یادم نیست بازی هم اینجوریه که یه سری آدم سوار کشتی بودن کشتی شون خراب میشه و تویه یک جزیره گیر میفتن و برای درست کردن کشتی تلاش میکنن بازی شم ۲ بعدی هست پیکسلی هم نیست
The Promise Land هست احتمالا تو گوگل بزنی the promise land game میاد

tsina

کاربر سایت
Jun 30, 2022
4
سلام بچه
بمولا من تقریبا ۷,۸ سال پیش یه بازی استراتژیک بازی میکردم مثل قلعه ولی فرقاشون این بود که اینی که بازی میکردم گرافیک و چمنش مثل dota 1 بود ...
حالا خود بازی رو اگه اشتباه نکنم
اولاش با یه ژنرال یا همون شوالیه شروع میکردیم(بدبخت و حقیر بودیم) بعد میرفتیم نقشه رو میگشتیم و چند تا ادم که سرباز بی طرف بودن پیدا و صاحب خودمون میکردیم و ... بعدش تو منطقه ای دیوارای بلند و قلعه میساختیم .
حالا احتمالا کلش اف کلنز که بازی کردین؟
تو این بازی که میگم مثل کلش اگه میخواسیم سرباز تهیه کنیم یه سرباز خانه مخصوصی داشت و... سرباز تولید میکردیم و میتونسیم نقشه رو خوب بگردیم و قلعه ها یا مزاحمایی که تو راه بودن رو از بین ببریم(حتی میتونسیم دفاعم کنیم)

در کل میخوام بگم اسم این بازیو مثل چی میخوام دمتون گرم اگه فهمیدین چی گفتم و جواب بدین
.✨
فکر میکنم Warcraft 3 هست

Rajim

عضو جدید
Jun 30, 2022
1
سلام. این بازی قدیمی و اول شخص است .تقریبا شبیه بازی

Amid Evil هستش.​

کاراکتر بازی با یک تبر یا شمشیر دشمنان اسکلتی را نابود میکرد. فک کنم این بازی در یک قصر یا همچین جایی هم بود.
دوستان اگر اسم بازی رو میدونید ممنون میشم جواب بدین ؟؟؟

Mahsa23

کاربر سایت
Jun 29, 2022
5
سلام به همگی

من تقریبا 15 سال پیش ی بازی کامپیوتری داشتم که فیلم اولش یه بچرو از پدر مادرش میدزن بعد بازیکن در نقش پدر مادر بچه باید با دشمنا مبارزه کنه.ی بازی اکشن اول شخص خیلی سخت بود چون دشمناش تمومی نداشت و بیشترم شبیه حیوون بودن و گله ایی حمله میکردن.یادمه موزیکای بازیم همه راک بودن.و هدایت پدر مادر بچه رو باهم داشتم تو بازی.و زنه ی شلاقم داشت.(زنش احتنالا فلج بود چون روی دوش مردی گه ما کنترلش میکردیم نشسته بود و کمک میکرد )
چند ماهه هرچی و به هر روشی سرچ میکنم نمیتونم پیداش کنم.خواهش میکنم هرکی اسمشو میدونه بگه بهم چون خیلی خاطره دارم با این بازی

Mahsa23

کاربر سایت
Jun 29, 2022
5
سلام به همگی

من تقریبا 15 سال پیش ی بازی کامپیوتری داشتم که فیلم اولش یه بچرو از پدر مادرش میدزن بعد بازیکن در نقش پدر مادر بچه باید با دشمنا مبارزه کنه.ی بازی اکشن اول شخص خیلی سخت بود چون دشمناش تمومی نداشت و بیشترم شبیه حیوون بودن و گله ایی حمله میکردن.یادمه موزیکای بازیم همه راک بودن.و هدایت پدر مادر بچه رو باهم داشتم تو بازی.و زنه ی شلاقم داشت.(زنش احتنالا فلج بود چون روی دوش مردی گه ما کنترلش میکردیم نشسته بود و کمک میکرد )
چند ماهه هرچی و به هر روشی سرچ میکنم نمیتونم پیداش کنم.خواهش میکنم هرکی اسمشو میدونه بگه بهم چون خیلی خاطره دارم با این بازی
اگه کسی میدونه بگه خیلی دنبالشم عزیزای من

jabalbarez

کاربر سایت
Nov 10, 2007
1
سلام دوستان
من بدنبال یک بازی قدیمی هستم که شامل 100 مرحله می شد و باید از روی خانه های مربعی یخی حرکت می کردیم و خانه های پشت سر خراب می شد تا مرحله تمام شود ....ممنون میشم راهنمایی کنید

mmfd

عضو جدید
Jul 5, 2022
11
یعد مدت ها شانسی یادم اومد. اسمش اینه: handkerchief

Handkerchief.jpg
دم شما گرم مدت ها بود دنبال این بازی بودم ولی اسمش رو نمی دونستم.

78@Mohammad

عضو جدید
Jul 6, 2022
1
سلام.دوستان
حدودا ۱۰ سال پیش ی بازی در مورد جنگ جهانی بود ی افسر زن روسی و ساختمان گیر افتاده بود نیروهای روسی محاصرش کرده بودن اسمشو یادم نمیاد اگر کسی یادش میاد ممنونم میشم کمک کنخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر