m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,504
نام
مــاکــان
سلام
یه بازی قدیمی سوم شخص مخفیکاری بود که اول از داخل یه جنگل شروع میشد که یه کلبه اونجا بود باید می رفتی داخلش بعد چیز زیادی ازش یادم نیس .بازیش اینطور بود که باید می رفتی پشت دشمنها و اونارو خفه میکردی و جنازه هاشونم مخفی میکردی اگه دشمنا حضورتو حس میکردن یه علامت تعجب بالای سرشون ظاهر میشد و اگه تو رو میدیدن میسوختی .خیلی دنبال این بازیم.هرکی اسمشو میدونه بگه.ممنون
Death to Spies نبود؟
0000002835.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

scorpion1400

عضو جدید
Mar 2, 2024
3
سلام دوستان
دنبال یه بازی میگردم که بین سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ بود اگه اشتباه نکنم .برای pc
سبک بازی یه جورایی شبیه کانتر ،میشه گفت .
که لباس کاملا فضایی دارید یعنی مثل ربات . و گروه قرمز و آبی باهم مبارزه میکنن .
تانک و ماشین هم فکر میکنم داشته بودش.
کامل یادم نیست ولی فضای بازی مثل مریخ بود یا رنگ خاکش قرمز و قهوه‌ای رنگی بود یه جورایی .
اگه کسی اسمش رو می‌دونه ممنون میشم راهنمایی کنه .
ممنون❤️

Master Reiden

کاربر سایت
Jun 13, 2022
6
سلام دوستان من دنبال یه بازی فایتینگ برای ps1 میگردم که متاسفانه خیلی جزئیات ازش یادم نیست فقط میدونم که شبیه تیکن بود و یادم میاد زمین تمرینش یه جایی بود که کف شطرنجی سیاه-سبز داشت و یکی از کاراکتر هاش یه شوالیه بود که لباس زرهی داشت و یادم میاد که اگه گزینه ی رندوم رو میزدی برای انتخاب کاراکتر ها تو مواقع بسیار خاصی یک کاراکتر مخفی انتخاب میشد که شبیه دیو بود. لطفا اگه میدونید بگید با تشکر

mehdi5465

عضو جدید
Apr 27, 2024
1
سلام
بچه که بودم یه بازی کامپیوتری بود که ما یه تفنگ داشتیم و باید موجودات عجیب غریبی رو می کشتیم یادمه مثلا رنگ بعضیا شون سبز بود و اینکه یادمه اونایی که رنگ شون آبی بود دیر میمیردن و اگه اشتباه نکنم لوگوی بازی حرف T روش بود
بعد یه مرحله بود که با رگبار باید اون موجودات و میکشتیم . کسی میدونه کدوم بازی و میگم؟

mmfd

عضو جدید
Jul 5, 2022
12
سلام
بچه که بودم یه بازی کامپیوتری بود که ما یه تفنگ داشتیم و باید موجودات عجیب غریبی رو می کشتیم یادمه مثلا رنگ بعضیا شون سبز بود و اینکه یادمه اونایی که رنگ شون آبی بود دیر میمیردن و اگه اشتباه نکنم لوگوی بازی حرف T روش بود
بعد یه مرحله بود که با رگبار باید اون موجودات و میکشتیم . کسی میدونه کدوم بازی و میگم؟
سلام شاید بازی مدنظرتون Alien Shooter باشه

Ali44cash

عضو جدید
May 2, 2024
2
سلام دوستان نمیدونم کسی این بازی که میگم رو یادش میاد یا نه ولی یک بازی مال اندروید بود شاید 6 سال پیش توی بازار و گوگل پلی و اینا بود شخصیت اصلیش یک عینک آفتابی داشت و یک اسلحه دستش بود با لباس سفید سبکش شبیه جی تی ای بود ولی مرحله ای بود یعنی جهان باز بود ولی جهان بازش به درد نمیخورد و فقط نقشه رو پر کرده بودن و در اصل مرحله ای بود تو بازار فک کنم اسمش جی تی ای در تهران یا یک همچین چیزی بود کسی اگه اسمشو میدونه بگه لطفا

MoMo43006

عضو جدید
May 2, 2024
2
سلام من حدودا ۱۳ ۱۴ روی کامپیوتر سال پیش یه بازی استراتژی قدیمی بازی میکردم یه چیزی تو مایه های جنگ های صلیبی یا age of mythology بود با این تفاوت که ربات توش بودو این داستانا مثلا یه ربات هایی توش بود جزو نیرو هاش مث عنکبوت بود ولی رباتی بودن کلا یچی تو مایه های مثلا انسان ها علیه ربات ها یا چنین چیزی بود ولی استراتژی خیلی دنبال اسمش گشتم پیداش نکردم
بخوام بیشتر فکر کنم مثلا یه ربات های دیگه ای هم جزو نیرو هاش بودن لنگ دراز بودن یه چشمشون از اون یکیش گنده تر بود
😂 میدونم سخته با این اوضاع پیدا کردنش ولی کسی اگع اسمش میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

MoMo43006

عضو جدید
May 2, 2024
2
سلام دوستان
دنبال یه بازی میگردم که بین سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ بود اگه اشتباه نکنم .برای pc
سبک بازی یه جورایی شبیه کانتر ،میشه گفت .
که لباس کاملا فضایی دارید یعنی مثل ربات . و گروه قرمز و آبی باهم مبارزه میکنن .
تانک و ماشین هم فکر میکنم داشته بودش.
کامل یادم نیست ولی فضای بازی مثل مریخ بود یا رنگ خاکش قرمز و قهوه‌ای رنگی بود یه جورایی .
اگه کسی اسمش رو می‌دونه ممنون میشم راهنمایی کنه .
ممنون❤️
شاید منظورت half life بوده یه سرچ بزن ببین خودشه یا نع

• Like
Reactions: mkh-n71

xuser

عضو جدید
Sep 4, 2023
2
سلام دوستان نمیدونم کسی این بازی که میگم رو یادش میاد یا نه ولی یک بازی مال اندروید بود شاید 6 سال پیش توی بازار و گوگل پلی و اینا بود شخصیت اصلیش یک عینک آفتابی داشت و یک اسلحه دستش بود با لباس سفید سبکش شبیه جی تی ای بود ولی مرحله ای بود یعنی جهان باز بود ولی جهان بازش به درد نمیخورد و فقط نقشه رو پر کرده بودن و در اصل مرحله ای بود تو بازار فک کنم اسمش جی تی ای در تهران یا یک همچین چیزی بود کسی اگه اسمشو میدونه بگه لطفا
نسخهٔ اصلیش نیست ولی خودشه
«‏تهران-110» در مایکت: دانلود بازی تهران-110 برای اندروید | مایکت

888fatemeh

عضو جدید
May 4, 2024
1
سلام
من یه بازی رو حدود 6 سال پیش میکردم توی گوشی بود
حدود 100 یا 80 تا مرحله داشت اگ اشتباه نکنم
یه ماجرایی داشت
یه پسره بود که موهای زرد چتری داشت چشماشم پیدا نبود هیچ وخ... این مرحله رو جلو می‌برد... اولا فقط از دست شاه ظالم به مردم شهر کمک می‌کرد بعد تو مراحل بالاتر از دختر شاه خوشش میاد بعد یکی به شاه و قصرش حمله میکنه و پسره میاد شاه و دخترش رو نجات میده تو مرحله آخرم اون هشت پا که چند تا چشم داشت رو نابود میکنه
هیچی از اسمش یادم نمیاد... فارسی ننوشته بود

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
232
سلام
من یه بازی رو حدود 6 سال پیش میکردم توی گوشی بود
حدود 100 یا 80 تا مرحله داشت اگ اشتباه نکنم
یه ماجرایی داشت
یه پسره بود که موهای زرد چتری داشت چشماشم پیدا نبود هیچ وخ... این مرحله رو جلو می‌برد... اولا فقط از دست شاه ظالم به مردم شهر کمک می‌کرد بعد تو مراحل بالاتر از دختر شاه خوشش میاد بعد یکی به شاه و قصرش حمله میکنه و پسره میاد شاه و دخترش رو نجات میده تو مرحله آخرم اون هشت پا که چند تا چشم داشت رو نابود میکنه
هیچی از اسمش یادم نمیاد... فارسی ننوشته بود
بازی Tiny Thief از استودیو rovio خیلی بازی خوبی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر