کمک برای اجرای بازی ps1 روی pc

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
اره این vga سادس اما گرافیک بازی ها رو یکم میاره پایین لینکشم سالمه ولی موقع اجرا ارور میده مثل اینکه برنامه رو کامل اپلود نکردید همین epsx تنظیمات اماده هم داره اما این دوستمون اگر بازی های دیگه رو اجرا کردن نباید با تنظیمات مشکل داشته باشن در ضمن اینم عکس gsdx در ps1

epsx.jpg

milad_badboy

کاربر سایت
Aug 22, 2009
11
مرسي لازم نيست آپ كنين دوباره تونستم دانلود كنم اما بازم همه بازي ها رو اجرا كرد به جز مدال 2 كه يه ارور داد كه مربوط به دايركس بود

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
بگردید داخل سی دی بازی ها یه دایرکس نسبتا جدید پیدا کنید مشکلتون حله اگر هم سرعت اینترنتتون بالاست (adsl دارید) میتونید اونو دانلود کنید

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
بازی های این کنسول دیگه نباید مشکل داشته باشه و همه رو من به راحتی اجرا و بازی میکنم همون دایرکتس مارچ خوبه کیفیت هم خوبه با همون ورزن 1.7 کار کنید یا pcs 1.3

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
مرسي تونستم بازي رو اجرا كنم و بازي كنم اما گرفايكش به پاي epsx نميرسه

یکمی با epsx کار میکردید و از پلاگین گرافیک gsdx استفاده میکردید میتونستید با گرافیک بالاتری از خود ps اجراش کنید اگر هم نشد از برنامه psx استفاده میکردید حداقل اون گرافیکش از این برنامه بهتره

برنامه psx رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید

http://psxemulator.gazaxian.com

آخرین ویرایش:

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
pSX_1_13 اين برنامه رو دان كردم خيلي با حاله گرافيكشم خيلي بهتر از قبلي هست در ضمن خيلي ساده هم هست مرسيييييييييييي

اره psx 1.13 شبیه ساز خیلی خوبیه یادمه یه بازی بود مال شرکت سنی کارخانه هیولا با epsx نمیومد اما با این اومد البته اون موقع هنوز epsx 1.7 نیومد بود من با این سبیه ساز بردمش اخر با epsx یه قسمتی بود وقتی میپریدی اون لبه رو نمیگرفت و از دیوار بالا نمیرفت معلوم بود سرکت سنی مثل کراش 4 روش قفل گذاشته بود

راستی داخل ان تاپیک این نکته رو گفتم اینجا هم میکم:

راستی الان که به پست های قبلی نگاه میکنم پیش خودم گفتم این لینک رو بزارم اگر بعدا کسی اومد کیج نشه از لینک زیر میتونید تمام پلاگین ها +بایوس و خود برنامه epsx1.7 رو یکجا دانلود کنید دیگه مثله پست های قبلی یه فایل چند کیلوبایتی 1000 تیکه نیست!!!:cheesygri

http://www.mediafire.com/download.php?ynqngx113vg

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
من برنامه Psx 1.13 دانلود کردم!
2تا بازی PS1 داشتم(خیلی قدیمیه!)گزاشتم اجرا شد ولی فقط لوگو اول بازی ها می امد بعد میرفت تو پخش موزیک! یعنی اشگال از CD هاست؟!
اگه ممکنه لینک دانلود مستقیم چندتا بازی کم حجم را بزارید تا تست کنم!(به جز راپیدشیر!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر