کمک برای اجرای بازی ps1 روی pc

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
با سلام به تمامی دوستان
بچه ها از کجا شروع کنم چه کار کنم؟
در ضمن چیزی در باره ی bios . و پلاگین ها هم نمیدونم؟
در تاپیک های دیگه هم رفتم ولی کمکی به من نکرد
یه برنامه ی خوب به من معرفی کنید لطفا
لینک بایوس لازم و پلاگین ها رو هم بهم بدید

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
بهترین برنامه برای اجرای بازی های ps1 vgs است برو دانلود کن خیلی خیلی کار باهاش اسان است وبه هیج bios ویا غیره احتیاج نداره

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
آموزش و مشکلات شبیه سازی Play Station ‏(
multipage.gif
1 2 3)

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
من برای بایوس برنامه ی epsxe از لینک زیر استفاده کردم

اینجا
و برای حمعل هد ها از سایت زیر چنتایی رو گرفتم

اینجا

و ورژن برنامه هم 170 هست ولی وقتی این بایوس و پلاگین ها رو تو فلدر هاشون کپی میکنم و روی آیکون برنامه که یک دسته هست کلیک میکنم eroe میده:((
متن ارور مثل اینکه میکه فایل dll مورد نظر رو پیدا نکرده و میگه دوباره برنامه رو نصب کن
چه کار کنم؟
لینک خوب برای بایوس و پلاگین ها داری؟

به اون تاپیک هم سر زدم ولی هیچ کدوم از لینک ها که برای برنامه گزاشتی نمیاد:((

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
من برای بایوس برنامه ی epsxe از لینک زیر استفاده کردم

اینجا
و برای حمعل هد ها از سایت زیر چنتایی رو گرفتم

اینجا

و ورژن برنامه هم 170 هست ولی وقتی این بایوس و پلاگین ها رو تو فلدر هاشون کپی میکنم و روی آیکون برنامه که یک دسته هست کلیک میکنم eroe میده:((
متن ارور مثل اینکه میکه فایل dll مورد نظر رو پیدا نکرده و میگه دوباره برنامه رو نصب کن
چه کار کنم؟
لینک خوب برای بایوس و پلاگین ها داری؟

به اون تاپیک هم سر زدم ولی هیچ کدوم از لینک ها که برای برنامه گزاشتی نمیاد:((

عزیز؛ تو اون تاپیک پست اول من یه فایلی قرار دادم که توش یه راهنما بصورت html موجوده. تو اون راهنما هم لینک plug-in ها هست هم Bios تست شده و هم راهنمای تنظیم کردن برنامه. البته مربوط به نسخه 1.6.0 میشه ولی فرق چندانی نداره.
اون فایل رو از اینجا میتونی دانلود کنی:
Download

Bios:
Download SCPH7502 Bios

Plugins:
Download ePSXe Plug-in Pack

خوب اون فایل Dll چیه؟ یه نگاه به این تاپیک بنداز. در مورد یکی از Error های نسخه 1.7.0 توضیح دادم و لینک فایل Dll هم قرار گرفته:
اینجا

سوالت رو تو همون تاپیکا مطرح میکردی بهتر بود :smile:

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
داداش من مراحل دانلود رو رفتم ولی لینکی که برای پلاگین ها گزاشته بود رو باز کردم در سایتی که گزاشته بود کجا باید برم کیج شدم

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
داداش من مراحل دانلود رو رفتم ولی لینکی که برای پلاگین ها گزاشته بود رو باز کردم در سایتی که گزاشته بود کجا باید برم کیج شدم

متاسفانه Aldo آدرس خودشو به org. تغییر داده و لینک کار نمیکنه. فعلا از این لینک ها استفاده کن:

[LTR]
leftmenu_plugins.gif

» Graphic plugins
» Sound plugins
» CD plugins
» Controller plugins
» Misc plugins
[/LTR]

بهترین و جدید ترین Plug-in ها رو میتونی از اینجا دانلود کنی که امتیاز دهی هم شدن. البته میتونی اونایی که تو اون نوشته آموزشی اشاره شده دانلود کنی که اگه اینجا نبودن با یه سرچ ساده تو گوگل میتونی پیداشون کنی

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
دکتر جان دستت درد نکنه ;)
واقعا کار کرد:laughing:
من از قبل یک سری پلاگین ها رو که داشتم و دان کرده بودم با دستورالعمل فایل درست کردم
ممنون
این صفحه خیلی به دردم خورد ممنون خیلی توضیحات جامع و کاملی داده بودید
ولی این پلاگین ها رو هم در اولین فرصت دان میکنم و ازشون استفاده میکنم
این پلاگین ها مطمئنا در کیفیت و گرافیک بازی تاثیر داره
یه سوال داشتم میتونم این بازی رو با گرافیک بالاتر از بازی PS1 اجرا کنم؟

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
یه سوال داشتم میتونم این بازی رو با گرافیک بالاتر از بازی PS1 اجرا کنم؟
صد در صد با کامپیوتر های امروزی این بازی ها بهتر و با گرافیک بالاتر از PS1 اجرا میشن. البته تا جایی که بازی اجازه بده. کافیه از Plug-in های خوب استفاده کنی و اونارو به بهترین شکل ممکن تنظیم کنی.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
برو psx 1.13 رو دان کن این همه مشکل نداشته باشی نیاز به تنظیمات هم نداره راحت هم ران میشه چون میگی زیاد وارد نیستی میگم با epsxe به مشکل میخوری ;)

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
برو psx 1.13 رو دان کن این همه مشکل نداشته باشی نیاز به تنظیمات هم نداره راحت هم ران میشه چون میگی زیاد وارد نیستی میگم با epsxe به مشکل میخوری ;)
سلام . تایید میشه . در ضمن فارسی هم هست ( کار ترجمه اونو خودم انجام دادم ) خیلی راحت هست کرا باهاش فقط بایوس رو کپی کن تو پوشه مربوطه و بعد بازیت رو اجرا کن (ورژن 1.11 اون رو هم بگیر بعضی بازی ها تو اون بهتر اجرا میشن ):love:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر