کمک برای اجرای بازی ps1 روی pc

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
در حال حاضر بهترین و جدیدترین ورژن کدومه دوستان؟؟؟؟فکر کم با همو ن ورژن 1.7 ردیف باشه همه بازی ها؟؟؟؟؟

از نظر من 2 شبیه ساز برای PS عالیه یکی pSX که فقط بازی رو اجرا میکنه و نمیتونید باهاش تنظیمات گرافیکی بکنید و علت برتری آن هم سادگی کار با اونه و دیگری ePSXe که برای افزایش گرافیک و... هستش که خوب کار باهاش یکم تجربه میخواد.

آخرین ورژن pSX نسخه 1.13 هستش و آخرین ورژن ePSXe نسخه 1.7 که از سایت خودشون میتونید بگیرید ولی برای ePSXe شما احتیاج به پلاگین هاش دارید که از جای دیگری باید بگیرید.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
از نظر من 2 شبیه ساز برای PS عالیه یکی pSX که فقط بازی رو اجرا میکنه و نمیتونید باهاش تنظیمات گرافیکی بکنید و علت برتری آن هم سادگی کار با اونه و دیگری ePSXe که برای افزایش گرافیک و... هستش که خوب کار باهاش یکم تجربه میخواد.

آخرین ورژن هستش و آخرین ورژن که از سایت خودشون میتونید بگیرید ولی برای ePSXe شما احتیاج به پلاگین هاش دارید که از جای دیگری باید بگیرید.
آخرین ورژن هارو گرفتم pSX نسخه 1.13 و ePSXe نسخه 1.7کار باشونم راحت بود و بازی هاهم اجرا شدن کامل حالا اگه یکی بیاد ثواب کنه و پلاگین های جدید با تنظیمات رو آپدیت کنه که که بهترین حالت پلاگین ها برای کیفیت خوب چیه چون با پلاگین ها های جدید کیفیت کار میره بالا البته من این ورژن ePSXe نسخه 1.6رو هم دارم بایوسشم دارم ولی خوب پلاگین هاش خیر دوستان بییید و معرفی کنید که دیگه این جاهم مثه پلی 2 ردیف باشه عالیه

آخرین ویرایش:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
آخرین ورژن هارو گرفتم pSX نسخه 1.13 وePSXe نسخه 1.7کار باشونم راحت بود و بازی هاهم اجرا شدن کامل حالا اگه یکی بیاد ثواب کنه و پلاگین های جدید با تنظیمات رو آپدیت کنه که که بهترین حالت پلاگین ها برای کیفیت خوب چیه چون با پلاگین ها های جدید کیفیت کار میره بالا البته من این ورژن ePSXe نسخه 1.6رو هم دارم بایوسشم دارم ولی خوب پلاگین هاش خیر دوستان بییید و معرفی کنید که دیگه این جاهم مثه پلی 2 ردیف باشه عالیه

حقیقتش اینه که شبیه سازهای PSX و پلاگین هاش خیلی وقته که دیگه ورژن جدید براشون نمیاد و متوقف شدند منم به خاطر همین بهترین پلاگین هاش رو + بایوس و... داخل یک آرشیو تو پروفایلم گزاشتم که میتونید بگیرید.

موفق باشید.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
آخرین ورژن هارو گرفتم pSX نسخه 1.13 وePSXe نسخه 1.7کار باشونم راحت بود و بازی هاهم اجرا شدن کامل حالا اگه یکی بیاد ثواب کنه و پلاگین های جدید با تنظیمات رو آپدیت کنه که که بهترین حالت پلاگین ها برای کیفیت خوب چیه چون با پلاگین ها های جدید کیفیت کار میره بالا البته من این ورژن ePSXe نسخه 1.6رو هم دارم بایوسشم دارم ولی خوب پلاگین هاش خیر دوستان بییید و معرفی کنید که دیگه این جاهم مثه پلی 2 ردیف باشه عالیه

به نظر من با epsx 1.6 کار کنی بهتر هست تا 1.7 چون این ورژن مشکل دا داره و در بعضی از بازیها مشکل ایجاد میکنه من همه پلاگینهاش رو دارم بگو چی میخوای تا برایت بزارم ;)

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
به نظر من با epsx 1.6 کار کنی بهتر هست تا 1.7 چون این ورژن مشکل دا داره و در بعضی از بازیها مشکل ایجاد میکنه من همه پلاگینهاش رو دارم بگو چی میخوای تا برایت بزارم ;)
كلشو ميخوام و بهترين و جديترينش كدام است

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
من شبيه ساز epsxe170 رو نصب كردم همه بازيهاي پلي 1 رو اجرا ميكنه به جز بازي مدال 2 يا همون سرباز 2 كه روي عكس صفحه اول ميمونه

من این بازی رو ندارم اما بهتره از پلاگین گرافیک gsdx استفاده کنید مال ps2 هست اما برای ps1 هم کار میکنه و گرافیک بازی ها رو دو برابر میکنه شاید با اون مشکل شما هم حل شد

milad_badboy

کاربر سایت
Aug 22, 2009
11
من این بازی رو ندارم اما بهتره از پلاگین گرافیک gsdx استفاده کنید مال ps2 هست اما برای ps1 هم کار میکنه و گرافیک بازی ها رو دو برابر میکنه شاید با اون مشکل شما هم حل شد

از كجا اين پلاگين رو دانلود كنم؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
مرسي دانلود كردم ولي وقتي ميريزم تو پوشه پلاگين اصلا نشون داده نميشه واسه انتخاب؟
دوست عزیز اگه کار با ePSXe واست مشکله این برنامه رو دان کن و بدون هیچ مشکلی اکثر بازی های ps رو

اجرا میکنه . این نسخه تو vista و se7en هم راحت اجرا میشه .

دانلود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر