کمک برای اجرای بازی ps1 روی pc

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
من برنامه Psx 1.13 دانلود کردم!
2تا بازی PS1 داشتم(خیلی قدیمیه!)گزاشتم اجرا شد ولی فقط لوگو اول بازی ها می امد بعد میرفت تو پخش موزیک! یعنی اشگال از CD هاست؟!
اگه ممکنه لینک دانلود مستقیم چندتا بازی کم حجم را بزارید تا تست کنم!(به جز راپیدشیر!)

شما وقتی با این برنامه مشکل پیدا کردی بهتره با ورژتن epsx 1.17 استفاده کنی میاره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
با سلام.آقای kolang:biggrin1:(ببخشید آخه اسمتون رو نمیدونم)من از نرم افزار epsxe استفاده میکنم.و باهاش راحت بازیها رو اجرا میکنم.فقط یه مشکل دارم.وقتی یه بازی رو با cdش بازی میکنم صدا دارم.ولی بازیهایی که دانلود کردم و ایمیج دارن بی صدا هستن.هرکاری کردم نشد که نشد.ممنون میشم کمک کنید.

lovelyboy998

کاربر سایت
Aug 13, 2011
4
یه سوال دلشتم ممنون میشم اگه کمک کنید
من یه چندتا از این فای های image بازی های playstaion 1 رو دانلود کردم.مثله اینکه فقط اونارو میشه با برنامه های شبیه ساز تو کامپیوتر بازی کرد.ولی من میخوام ببینم راهی هست که این فایل ها رو رو سی دی رایت زد و با خود play station بازی کرد؟؟؟؟؟؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
من یه چندتا از این فای های image بازی های playstaion 1 رو دانلود کردم.مثله اینکه فقط اونارو میشه با برنامه های شبیه ساز تو کامپیوتر بازی کرد.ولی من میخوام ببینم راهی هست که این فایل ها رو رو سی دی رایت زد و با خود play station بازی کرد؟؟؟؟؟؟

بله میشه شما میتونی با برنامه Nero این فایلها رو به صورت cd در بیاری

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
راستش دوست عزیز باید ببینی فایلی که دانلود کردی ایزوی کامل هستش یا نسخه ریپ شده. اگر نسخه ریپ شده هستش: نه نمی تونی روی کنسول بازیش کنی حتی اگر رایتش کنی!! به این مورد تو همون سایتی که فکر کنم ازش دانلود کردی هم اشاره شده: snesorama.us

علت اصلی هم اینه که برای تهیه نسخه ریپ شده فایلهای صدا و تصویر اضافی بازی حذف میشن و بجاش فایلهای غیر واقعی که فقط نشون دهنده حجم به طور غیر واقعی هستند گذاشته میشند: به اسم اگر درست یادم باشه Dummy.

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
چطوری پسوند یه فایل ECM رو به BIN تبدیل کنیم:-/
دوست عزیز: ecm یه فرمت فشرده سازی شدید هستش. شما ابتدا باید این فایل کوچک 24 کیلویی! رو دانلود کنی. بعد از اینکه بازش کردی یه فایل داخلش هست به اسم unecm.exe. شما تنها کاری که می کنی اینه که هر فایلی با پسوند ecm داری رو بیار همونجا که این فایل unecm.exe هستش. بعد فایل رو بکش و ببر بندازش روی unecm.exe یعنی: drag and drop کن. همین! فایلت باز میشه و فایل جدید همونجا بوجود میاد! برو حالشو ببر:
http://www.ziddu.com/download/13934267/ecmtools_bybosgentongs.rar.html

amdn

کاربر سایت
Jan 16, 2012
1
با سلام.آقای kolang:biggrin1:(ببخشید آخه اسمتون رو نمیدونم)من از نرم افزار epsxe استفاده میکنم.و باهاش راحت بازیها رو اجرا میکنم.فقط یه مشکل دارم.وقتی یه بازی رو با cdش بازی میکنم صدا دارم.ولی بازیهایی که دانلود کردم و ایمیج دارن بی صدا هستن.هرکاری کردم نشد که نشد.ممنون میشم کمک کنید.

سلام دوستان منم همین مشکلو دارم ولی هر کاری کردم نشد خواهشا کمک کنید:((:((:-s

miladfergie

کاربر سایت
Jul 12, 2012
2
سلام دوستان خسته نباشین لطفا یکی به من کمک کنه

من سی دی vigilante 8 بازی ps1 رو دارم و با نرم افزار ePSXe بازی رو بالا میارم مشکلم اینه که 2 تا دسته واسه pc خریدم بازی با دسته ها هماهنگی

نداره اصلا دسته ها کار نمیکنن بعدشما کیبورد کار میکنه اونم چند دکمش

من چطوری میتونم دسته رو با بازی هماهنگ کنم ممنون میشم کمکم کنین

اینو هم بگم که من از ویندوز 7 استفاده میکنم

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان خسته نباشین لطفا یکی به من کمک کنه

من سی دی vigilante 8 بازی ps1 رو دارم و با نرم افزار ePSXe بازی رو بالا میارم مشکلم اینه که 2 تا دسته واسه pc خریدم بازی با دسته ها هماهنگی

نداره اصلا دسته ها کار نمیکنن بعدشما کیبورد کار میکنه اونم چند دکمش

من چطوری میتونم دسته رو با بازی هماهنگ کنم ممنون میشم کمکم کنین

اینو هم بگم که من از ویندوز 7 استفاده میکنم
از قسمت Game Pad >> Port 1 به راحتی قابل تنظیم هستش؛ نوع دسته رو از کشوی بالایی انتخاب کنید و دسته رو تنظیم کنید. نباید مشکلی باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر