پیش‌فروش عنوان «شبگرد: طلوع تاریکی» آغاز شد

آیا شما عنوان "شبگرد : طلوع تاریکی" را تهیه خواهید

• بله

رای‌ها: 89 47.3%
  • خیر

رای‌ها: 46 24.5%
  • با توجه به عملکرد بازی و نقد ها تصمیم خواهم گرفت

رای‌ها: 53 28.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    188
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina

سرانجام انتظارها به پایان رسید و پیش فروش عنوان ایرانی
" شبگرد : طلوع تاریکی " آغاز شد . در بیانیه رسمی شرکت پردیس رایانه مهر آمده است :

" شبگرد حاصل تلاش یک تیم کاملا ایرانی است. تیمی که با وجود محدودیت‌ها و مشکلات پیش‌رو، هرگز مایوس نشد و به جلب رضایت مخاطب فکر کرد. تیم سازنده‌ی بازی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا در طول روند ساخت بازی، تمامی پتانسیل‌های موجود را به کار ببندند تا بازی هیچ کم و کسری نداشته باشد. سطح کیفی نمایش‌های بازی نه تنها مورد توجه منتقدان و گیمرهای ایرانی قرار گرفت، بلکه توانست تا در جوامع بین‌المللی نیز موفق باشد. ‌شبگرد در شبکه‌ی استیم موفق به دریافت نشان «گرین لایت» شده و در جشنواره‌ی بین‌المللی بازی‌های مستقل نیز به عنوان تنها بازی اکشن سوم شخص، در بین سه بازی برتر قرار گرفت. از این بازی به عنوان یکی از اولین عناوین روایت محور داخلی یاد می‌شود و اولین بازی نئو نوآر ایرانی نیز محسوب می‌شود. همان‌طور که اعلام کردیم، بازی در تیر ماه عرضه خواهد شد و در حال حاضر نیز پیش فروش آن انجام می‌گیرد. همین حالا بازی را خریداری کنید تا در زمان عرضه بدون پرداخت هیچ گونه پول اضافی همچون پیک ، شبگرد به دستانتان برسد "

بر طبق گفته سازندگان به غیر از نسخه استاندارد ، چند نسخه ویژه نیز برای این بازی در نظر گرفته شده تا علاقه مندان به این بازی بتوانند از مزایای ویژه این نسخه ها نیز بهره مند شوند . همچنین کسانی که بازی را پیش خرید می کنند ، زودتر می توانند آنرا تجربه کنند و احتمالا بازی از تاریخ 20 تیرماه به کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده اند ، تحویل داده خواهد شد .

ویژگیهای پیش خرید نسخه استاندارد بازی " شبگرد : طلوع تاریکی "

1 - بسته بندی شکیل در قاب کریستالی ( این بسته بندی ویژه ، فقط به افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند تقدیم خواهد شد )
2 - یک عدد پوستر 70*50
3 - تحویل رایگان در سراسر ایران .
4 - یک عدد گیفت 1500 تومانی استفاده از نرم افزاربازیهای آنلاین پردیس گیم .

قیمت نسخه استاندارد بازی 10 هزار تومان است .

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
آره ، منم مغز خلاق ندارم،میام کاراکتر آبی عین آواتار میسازم میگم الهام گرفتم
نه آقا جان ، دزدی ، دزدیه
حداقل کلاهشو بر می داشتن، حداقل یه خالی ، سیبیلی چیزی میذاشتن،زحمت ندادن بعد از کپی پیست یه ادیت کوچیک بزنن
همه چیز ایران باید سطح پایین ، پر از دزدی و بدون ذره ای خلاقیت باشه
مگه مجبورین حتما از بیخ بازی رو بسازین، فک می کنین استعداد دارین برین یه شرکت درست حسابی استخدام شین که شاید روزی ، سهمی از خلق یه اثر به درد بخور بهتون برسه
حتما باید ایرانی همه کاره باشه،حتما باید بگن یه بازی کامل رو خودمون ساختیم بدون اینکه اهمیتی بدن بازی اصلا قابل بازی کردن هست یانه!
اون یکی شرکت جوگیر میشه میره موتور ملی هم میسازه
سنتر آمریکا سازنده بازی جرءت نمی کنه موتور از ریشه بسازه
بعدشم یه سری جوگیر تر از سازنده ها میان میگن بازیساز،بازیساز ، حمایتت می کنیم
جای اینکارا دوتا بازی ایندی قشنگ واسه اسمارتفونا بسازید ، وقتی زورتون به گیم های high end نمیرسه مگه زورتون کردن?
خلاقیت رو تو بازی 3 مگابایتی هم میشه نشون داد ولی کو خلاقیت?

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یکی از اشکالات عمده معرفی این بازی اینه که تا حالا دمو و گیم پلی قابل توجهی ازش بیرون نیومده و این شک و تردید گیمرها رو نسبت به کیفیت و تهیه این عنوان بیشتر میکنه

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
یه چیز دیگه من نمیدونم تو اون پردیس گیم چه خبره دقیقا.....؟؟؟

game for windows live دیگه چیه ؟؟؟؟

یعنی تا به یه چیزی گند نزنن ها ول نمی کنن......

الان یه خارجی ببینه هنگ می کنه.........

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
دوستان طلایی و نقره ای و اینا به درد من نمیخوره با کدوم cd-key استیم میدن بهم؟؟؟؟

بازی گرین لایت شده دیگه؟؟؟؟

اگر نه که وای میستم از همون استیم پیش خرید یا خرید می کنم.......

این بازی افتخاراتی در سطح بین المللی بدست آورده که به شرح زیر می باشد

shabgard.jpg

The Dark Phantom Has Been Greenlit
The Dark Phantom has been Greenlit by the community, and will soon be made available on Steam! THANK YOU for your incredible support through this campaign. Work will continue and We will make sure to post new features and updates in the coming weeks. Cheers! PardisGame

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ظاهر شخصيت شبيه به داركمن هست. كسي اين موضوع رو تكذيب نمي كنه ؛ اما طراحي شبگرد براي خيلي وقت پيش. يعني قبل از اينكه تيم اصلي بياد سركار. (اين پروژه يه بار كامل تيمش عوض شده) چون پروژه هم معرفي شده بود و بنياد مهر تاييد زده بود ديگه نمي شد چيزي رو تغيير داد. هرچند احتمال زياد براي نسخه استيم شكل و ظاهرش كمي تغيير پيدا مي كنه.

پ.ن : البته در ادامه منتظر پست هاي زيبايي همچون تقليد داستاني ، گيم پلي و البته ناتواني سازندگان نيز خواهيم بود.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
آره ، منم مغز خلاق ندارم،میام کاراکتر آبی عین آواتار میسازم میگم الهام گرفتم
نه آقا جان ، دزدی ، دزدیه
حداقل کلاهشو بر می داشتن، حداقل یه خالی ، سیبیلی چیزی میذاشتن،زحمت ندادن بعد از کپی پیست یه ادیت کوچیک بزنن
همه چیز ایران باید سطح پایین ، پر از دزدی و بدون ذره ای خلاقیت باشه
مگه مجبورین حتما از بیخ بازی رو بسازین، فک می کنین استعداد دارین برین یه شرکت درست حسابی استخدام شین که شاید روزی ، سهمی از خلق یه اثر به درد بخور بهتون برسه
حتما باید ایرانی همه کاره باشه،حتما باید بگن یه بازی کامل رو خودمون ساختیم بدون اینکه اهمیتی بدن بازی اصلا قابل بازی کردن هست یانه!
اون یکی شرکت جوگیر میشه میره موتور ملی هم میسازه
سنتر آمریکا سازنده بازی جرءت نمی کنه موتور از ریشه بسازه
بعدشم یه سری جوگیر تر از سازنده ها میان میگن بازیساز،بازیساز ، حمایتت می کنیم
جای اینکارا دوتا بازی ایندی قشنگ واسه اسمارتفونا بسازید ، وقتی زورتون به گیم های high end نمیرسه مگه زورتون کردن?
خلاقیت رو تو بازی 3 مگابایتی هم میشه نشون داد ولی کو خلاقیت?

دقیقاً همینطوره
یکی اون ور آب این بازی رو انجام میده به ریش کل ایرانی ها میخنده نه فقط سازندهاش
شروع میکنه از کاراکتر میگه این که واسه فلان فیلمه، گیم پلی این که برای اینو اونه ، موزیک اینم که برای این فیلمو یکم قاطیه اون موزیکه ،داستانم که دیگه نیازی نیست بگه برا کدومه
میمونه یه منو که باید به اون امتیاز بده

واقعاً کیفیت چیزه خیلی مهمیه که خیلیا براشون مهم نیست مهم درامده
[h=3]Angry Birds نمونه بارزشه ایده ناب +کیفیت بالا =درآمد بالا[/h]ما همون اول میخوایم راه 30 ساله رو بریم مشکله من اینه تازه میخوایم درآمد خفنیم داشته باشیم با کیفیت پایین .
به جای یه بازی بزرگ بیکیفیت یه بازی کوچیک باکیفیت که موندگار باشه تاثیره بهتری روی گیمرای خودمون داره باعث غرور ملیم میشه
ما هالیوود رو نداریم ولی میتونیم با یه فیلم مثل جدایی که طرفدارشم نیستم اصلاً اسکارم ببریم بدون جلوه ویژه خاصی بدلکاریه خاصی و بودجه N*N

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
ظاهر شخصيت شبيه به داركمن هست. كسي اين موضوع رو تكذيب نمي كنه ؛ اما طراحي شبگرد براي خيلي وقت پيش. يعني قبل از اينكه تيم اصلي بياد سركار. (اين پروژه يه بار كامل تيمش عوض شده) چون پروژه هم معرفي شده بود و بنياد مهر تاييد زده بود ديگه نمي شد چيزي رو تغيير داد. هرچند احتمال زياد براي نسخه استيم شكل و ظاهرش كمي تغيير پيدا مي كنه.

پ.ن : البته در ادامه منتظر پست هاي زيبايي همچون تقليد داستاني ، گيم پلي و البته ناتواني سازندگان نيز خواهيم بود.
نه خب ، حتما باید به به چه چه کنن ملت،سازندگان هم مشخصا واسه ساخت بازی تو این سطح توانایی کافی رو ندارن ، این توهین نیست،فقط لقمه ی گنده تر از دهنشون بر میدارن اایرانیا، یه بازی بسازن که یه نکته ، فقط یه نکته جدید تو بازیش داشته باشه ، ببینیم یه چیزی از خودشون دارن ، مگه آدم مرض داره الکی گیر بده?
حرف من اینه که اینا لازم نیست gears of war 4 بسازن، کسی هم این انتظارو ازشون نداره ، جاش یه چیزی در حد flappy bird بسازن که واقعا سرگرم کننده باشه
وقتی نه دانش،نه امکان کسب دانش و نه سرمایه کافی براشون تو این کشور موجود نیست،سعی نکنن بازی ای بسازن که رقباش چندین مرحله جلوتر از بهترین نمونه ش تو ایرانن!
Will Smith : You don't try to build a wall. ... You say, 'I'm going to lay this brick as perfectly as a brick can be laid.
"نگید من میخوام دیوار بسازم،بگید من میخوام این یک آجر رو به بهترین نحوی که یه آجر میتونه گذاشته بشه،بذارم"

این بازی افتخاراتی در سطح بین المللی بدست آورده که به شرح زیر می باشد
اسکچ های مصاحبه با مسءولان شوخی کردم هم همینه دقیقا
این بازی این به یه نحوی موفق شه اسکار ببره هم چیزی به مقدار خلاقیت خرج شده تو بازی و سطح تکنیکی بازی اضافه، یا ازش کم نمی کنه!

آخرین ویرایش:

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
نخر عزیزم>:d

مگه شما شبگرد میفروشی که میگی نخر یا به شما گفتم نمیخرم؟ 8-|

- - -ویرایش - - -

نخر عزیزم . اینم ضرب المثل هست و قصد هیچگونه توهینی نیست ولی همیشه میگفتن :

" با دعای گربه سیاه بارون نمیاد ! "

بازم باید بگم مگه شما فروشنده شبگردی یا به شما گفتم که میگی نخر؟ مگه من روی صحبتم فرد خاصی بود؟ ولی این ضرب المثل نیست من گربه سیاه شما گربه سگه سیاه ! " تا کور شود هر آنکه نتواند دید " نمیخرم !

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دقیقاً همینطوره
یکی اون ور آب این بازی رو انجام میده به ریش کل ایرانی ها میخنده نه فقط سازندهاش
شروع میکنه از کاراکتر میگه این که واسه فلان فیلمه، گیم پلی این که برای اینو اونه ، موزیک اینم که برای این فیلمو یکم قاطیه اون موزیکه ،داستانم که دیگه نیازی نیست بگه برا کدومه
میمونه یه منو که باید به اون امتیاز بده

واقعاً کیفیت چیزه خیلی مهمیه که خیلیا براشون مهم نیست مهم درامده
Angry Birds نمونه بارزشه ایده ناب +کیفیت بالا =درآمد بالا

ما همون اول میخوایم راه 30 ساله رو بریم مشکله من اینه تازه میخوایم درآمد خفنیم داشته باشیم با کیفیت پایین .
به جای یه بازی بزرگ بیکیفیت یه بازی کوچیک باکیفیت که موندگار باشه تاثیره بهتری روی گیمرای خودمون داره باعث غرور ملیم میشه
ما هالیوود رو نداریم ولی میتونیم با یه فیلم مثل جدایی که طرفدارشم نیستم اصلاً اسکارم ببریم بدون جلوه ویژه خاصی بدلکاریه خاصی و بودجه N*N

من کار به این جو گیری دوستان ندارم یکی از این ور بوم افتاده اون یکی از اونور، ولی این تیکه که میان می خندن دیگه تهش بود، هر روز این همه بازی جفنگ از کلی کشور میاد وسط، کسی نمیاد به کل اون کشور بخنده. می خواس انتقاد کنی دیگه شورش رو در نیار لطفا.

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
من کار به این جو گیری دوستان ندارم یکی از این ور بوم افتاده اون یکی از اونور، ولی این تیکه که میان می خندن دیگه تهش بود، هر روز این همه بازی جفنگ از کلی کشور میاد وسط، کسی نمیاد به کل اون کشور بخنده. می خواس انتقاد کنی دیگه شورش رو در نیار لطفا.
دقیقا ایشون فکر میکنه همه کشورها دارن حداقل درحد خوب بازی میسازن....

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
نه خب ، حتما باید به به چه چه کنن ملت،سازندگان هم مشخصا واسه ساخت بازی تو این سطح توانایی کافی رو ندارن ، این توهین نیست،فقط لقمه ی گنده تر از دهنشون بر میدارن اایرانیا، یه بازی بسازن که یه نکته ، فقط یه نکته جدید تو بازیش داشته باشه ، ببینیم یه چیزی از خودشون دارن ، مگه آدم مرض داره الکی گیر بده?
حرف من اینه که اینا لازم نیست gears of war 4 بسازن، کسی هم این انتظارو ازشون نداره ، جاش یه چیزی در حد flappy bird بسازن که واقعا سرگرم کننده باشه
وقتی نه دانش،نه امکان کسب دانش و نه سرمایه کافی براشون تو این کشور موجود نیست،سعی نکنن بازی ای بسازن که رقباش چندین مرحله جلوتر از بهترین نمونه ش تو ایرانن!
Will Smith : You don't try to build a wall. ... You say, 'I'm going to lay this brick as perfectly as a brick can be laid.
"نگید من میخوام دیوار بسازم،بگید من میخوام این یک آجر رو به بهترین نحوی که یه آجر میتونه گذاشته بشه،بذارم"
شما فکر می کنی نمی تونند ، سازندگان فکر می کنند می تونند. شما ایران و ایرانی رو متهم میکنی ، میگی این مملکت همه چیش تقلید. اتفاقا تنها کشوری که توش یه عده فکر می کنند ، فقط خارجی ها می تونند یه سری کارا رو انجام بدند ایرانه. بعد این برای بار صدم. بازی خارجی 60 دلار. نمرهاشم بر اساس یه بازی 60 دلاریه. این بازی قیمتش 3 دلار. نمرشم بر اساس یه بازی 3 دلاریه. هر وفت یکی بازی 60 دلاری داد در این سطح بهش گیر بدید. شما یه سر استیم بزن. یه سر برو لایو. کم نیستند بازی های کاور محور مثل شبگرد با قیمت کم که نمراتشون هم خوبه. این شماید که بازی رو با گیرز مقایسه می کنی.
پ.ن: کلا یه اشتباه بین کاربرا رایج شده که فکر می کنند فقط یه بازی های مثل فلپی برد مستقل به حساب میاد. به خدا خیلی از تیم های مستقل هم بازی شوتر میسازند. اگه نمی تونستند اصلا چرا از همون اول گذاشتند این بازی توی مسابقات بازی مستقل شرکت کنه ؟ هیچ کسم بهشون نمیگه شما میخوایند ادا گیرز رو دربیارید.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
پ.ن: کلا یه اشتباه بین کاربرا رایج شده که فکر می کنند فقط یه بازی های مثل فلپی برد مستقل به حساب میاد. به خدا خیلی از تیم های مستقل هم بازی شوتر میسازند. اگه نمی تونستند اصلا چرا از همون اول گذاشتند این بازی توی مسابقات بازی مستقل شرکت کنه ؟ هیچ کسم بهشون نمیگه شما میخوایند ادا گیرز رو دربیارید.
آره دیگه، بعد به Journey که سونی حمایت مالیشون کرده، سانتامونیکا تو بازی ساختن بهشون کمک کرده می گن مستقل، بهشون میگی مستقل نیست هم میگن داری میسوزی:|

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
شما فکر می کنی نمی تونند ، سازندگان فکر می کنند می تونند. شما ایران و ایرانی رو متهم میکنی ، میگی این مملکت همه چیش تقلید. اتفاقا تنها کشوری که توش یه عده فکر می کنند ، فقط خارجی ها می تونند یه سری کارا رو انجام بدند ایرانه. بعد این برای بار صدم. بازی خارجی 60 دلار. نمرهاشم بر اساس یه بازی 60 دلاریه. این بازی قیمتش 3 دلار. نمرشم بر اساس یه بازی 3 دلاریه. هر وفت یکی بازی 60 دلاری داد در این سطح بهش گیر بدید. شما یه سر استیم بزن. یه سر برو لایو. کم نیستند بازی های کاور محور مثل شبگرد با قیمت کم که نمراتشون هم خوبه. این شماید که بازی رو با گیرز مقایسه می کنی.

من اصلا نمی خوام از بازی بد بگم و کاری به اینا ندارن، ولی اصلا بازی رو با توجه به قیمت نقد نمی کنن. هیچ وقت نمیان به دلیل قیمت پایین از اشکالات صرف نظر کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر