پیش‌فروش عنوان «شبگرد: طلوع تاریکی» آغاز شد

آیا شما عنوان "شبگرد : طلوع تاریکی" را تهیه خواهید

• بله

رای‌ها: 89 47.3%
  • خیر

رای‌ها: 46 24.5%
  • با توجه به عملکرد بازی و نقد ها تصمیم خواهم گرفت

رای‌ها: 53 28.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    188
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina

سرانجام انتظارها به پایان رسید و پیش فروش عنوان ایرانی
" شبگرد : طلوع تاریکی " آغاز شد . در بیانیه رسمی شرکت پردیس رایانه مهر آمده است :

" شبگرد حاصل تلاش یک تیم کاملا ایرانی است. تیمی که با وجود محدودیت‌ها و مشکلات پیش‌رو، هرگز مایوس نشد و به جلب رضایت مخاطب فکر کرد. تیم سازنده‌ی بازی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا در طول روند ساخت بازی، تمامی پتانسیل‌های موجود را به کار ببندند تا بازی هیچ کم و کسری نداشته باشد. سطح کیفی نمایش‌های بازی نه تنها مورد توجه منتقدان و گیمرهای ایرانی قرار گرفت، بلکه توانست تا در جوامع بین‌المللی نیز موفق باشد. ‌شبگرد در شبکه‌ی استیم موفق به دریافت نشان «گرین لایت» شده و در جشنواره‌ی بین‌المللی بازی‌های مستقل نیز به عنوان تنها بازی اکشن سوم شخص، در بین سه بازی برتر قرار گرفت. از این بازی به عنوان یکی از اولین عناوین روایت محور داخلی یاد می‌شود و اولین بازی نئو نوآر ایرانی نیز محسوب می‌شود. همان‌طور که اعلام کردیم، بازی در تیر ماه عرضه خواهد شد و در حال حاضر نیز پیش فروش آن انجام می‌گیرد. همین حالا بازی را خریداری کنید تا در زمان عرضه بدون پرداخت هیچ گونه پول اضافی همچون پیک ، شبگرد به دستانتان برسد "

بر طبق گفته سازندگان به غیر از نسخه استاندارد ، چند نسخه ویژه نیز برای این بازی در نظر گرفته شده تا علاقه مندان به این بازی بتوانند از مزایای ویژه این نسخه ها نیز بهره مند شوند . همچنین کسانی که بازی را پیش خرید می کنند ، زودتر می توانند آنرا تجربه کنند و احتمالا بازی از تاریخ 20 تیرماه به کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده اند ، تحویل داده خواهد شد .

ویژگیهای پیش خرید نسخه استاندارد بازی " شبگرد : طلوع تاریکی "

1 - بسته بندی شکیل در قاب کریستالی ( این بسته بندی ویژه ، فقط به افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند تقدیم خواهد شد )
2 - یک عدد پوستر 70*50
3 - تحویل رایگان در سراسر ایران .
4 - یک عدد گیفت 1500 تومانی استفاده از نرم افزاربازیهای آنلاین پردیس گیم .

قیمت نسخه استاندارد بازی 10 هزار تومان است .

آخرین ویرایش:

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
70 هزار تومن بابت بازی ایرانی اونم با این کیفیت و این گیمپلی؟؟!! :-o
مگه هزینه پوسترو و گیفت و قاب کریستالی چقدر میشه

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
70 هزار تومن بابت بازی ایرانی اونم با این کیفیت و این گیمپلی؟؟!! :-o
مگه هزینه پوسترو و گیفت و قاب کریستالی چقدر میشه
فقط اینا نیست آخه:D
5 - یک عدد ماگ

6 - یک عدد پیکسل

7 - یک عدد DVD اضافی حاوی موسیقی و آرت ورکهای بازی

8 - یک عدد تیشرت

9 - یک عدد موس پد
ولی فک نکنم 70 تومن بشه. قیمتشو با نسخه نقره ای(؟) مقایسه کنیم نتیجه می گیریم که ماگ میشه 20 تومن. حالا شایدم 20 تومن باشه ها، من نمیدونم قیمت ها چطورین:D
__
قیمت بازی 10 تومنه، این نسخه ویژست.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
با افتخار یه عدد نسخه برنزی پیش خرید کردم .. ;;)
وای من تا حالا چیزی پیش خرید نکرده بودم .. چقد لذتبخشه ... :D

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
قیمت پک طلایی 70 تومن منم در حال پیش خریدش هستم...از دین تریلرای بازی لذت بردم وقتی تریلراش دیدم جذاب بودن برام و زیبا و منتظرشم

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
منم مثل قبلی ها اصلا برای بازی نمیخرم و بازی هم نمیکنم ولی خرید میکنم.. برای حمایت و از این کلیشه ها...
امیدوارم بازی موفق بشه چون تو اینده بازی سازی کشورمون تاثیر داره.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
ابر شاهکار صنعت گیم ایران ، این بازی ببخشید اصلاح میکنم آشغال ساخت یه عده بیکار در وطن حقش بود که در E3 بتونه یه Booth اختصاصی داشته باشه منتها حقش خورده شد :((

آخرین ویرایش:

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
292
نام
محمد رضا
منم مثل قبلی ها اصلا برای بازی نمیخرم و بازی هم نمیکنم ولی خرید میکنم.. برای حمایت و از این کلیشه ها...
امیدوارم بازی موفق بشه چون تو اینده بازی سازی کشورمون تاثیر داره.

دوست عزیز شما نخری از صنعت بازی سازی کشور بیشتر حمایت کردید.
یعنی چی یه جوری با منت میاید میگید فلانه بهمانه میخرمش ولی بازی نمیکنم انگار زورتون کردن.یه کم فکر کنید سازنده های بازی هم ادمن خوشتون میاد یکی در مورد محصول خودتون این طوری نظر بده و منت بزاره؟؟؟ته تهش خوشتون نمیاد تهیه نکنید این جور پستون بیشتر جنبه ی توهیین داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر