نسخه نهایی فایرفاکس 4 منتشر شد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
روله من چندتا مشکل با ورژن 4 دارم ! :d
یکی فعال کردن سیو Page هاست مثل ورژن های قبلی ...
یکی دیگه غیر فعال کردن امکان جدیدی که اگر یک سایت باز کردی باشی همون سایت رو دیگه نشه در یک تب جدید باز کرد .
سلام
اولین مشکل رو توضیح دادم که فکر کنم صفحه ی قبله !
دومی رو نفهمیدم منظورتو:D

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام
اولین مشکل رو توضیح دادم که فکر کنم صفحه ی قبله !
دومی رو نفهمیدم منظورتو:D
مثلا سایت Bazicenter.com باز کردم حالا وقتی یک تب دیگه باز کنم همون Bazicenter.com رو وارد کنم پسم میده همین تب که قبلا باز کردم ... !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
وقتی چند تا تب باز کنی بعد بخوای وارد یه سایت بشی که جز اون تب های باز شدت هست اون پیغام میاد! وقتی صفحت بازه دیگه چه احتیاجی داری بازش کنی؟! من درک نمیکنم روله:D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فکر کنم با اومدن فایرفاکس 4 براتون پیش اومده که وقتی می خواید با چند تب فایرفاکس رو ببندید و تب ها رو Save کنید پیغام Save رو ندیدید.

در آدرس بار اینو تایپ کنید about:config بعد Enter رو بزنید و از داخل صفحه ای که میاد I'll be careful, I promise! رو بزنید
بالای صفحه جلوی فی/لتر این عبارت رو وارد کنید browser.showQuitWarning ، یک خط به همین اسم ظاهر میشه که مقدار ( ولیو ) آن false هستش . 2 بار روی این خط کلیک کنید تا مقدار اون به true تغییر پیدا کنه سپس تب about:config رو ببندید و برید حال کنید.

• Like
Reactions: deep_purple

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
فکر کنم با اومدن فایرفاکس 4 براتون پیش اومده که وقتی می خواید با چند تب فایرفاکس رو ببندید و تب ها رو Save کنید پیغام Save رو ندیدید.

در آدرس بار اینو تایپ کنید about:config بعد Enter رو بزنید و از داخل صفحه ای که میاد I'll be careful, I promise! رو بزنید
بالای صفحه جلوی فی/لتر این عبارت رو وارد کنید browser.showQuitWarning ، یک خط به همین اسم ظاهر میشه که مقدار ( ولیو ) آن false هستش . 2 بار روی این خط کلیک کنید تا مقدار اون به true تغییر پیدا کنه سپس تب about:config رو ببندید و برید حال کنید.
خسته نباشی اینو که چند صفحه پیش توضیح دادم روله پدرام:D

nekooee

کاربر سایت
Apr 1, 2010
8
سلام دوستان

من یک مشکل با ورژن جدید دارم و اون اینه که در آدرس بار آدرس سایتها رو از راست به چپ مینویسه !! چجوری میشه این ایراد رو برطرف کرد؟

به عکس زیر نگاه کنید:

812_error.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام دوستان

من یک مشکل با ورژن جدید دارم و اون اینه که در آدرس بار آدرس سایتها رو از راست به چپ مینویسه !! چجوری میشه این ایراد رو برطرف کرد؟

به عکس زیر نگاه کنید:

wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 796x79 می باشد.
812_error.jpg

نسخه ی انگلیسی رو دانلود کنین...
IDM CC باهاش کار نمیکنه چرا ؟!

IDM ـمم رو ارتقائ بدم !؟

اره اخرین ورژن IDM رو دانلود کن...

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
وقتی چند تا تب باز کنی بعد بخوای وارد یه سایت بشی که جز اون تب های باز شدت هست اون پیغام میاد! وقتی صفحت بازه دیگه چه احتیاجی داری بازش کنی؟! من درک نمیکنم روله:D
ببین امین جان اگر تو کار لیچ کردن لینک ها باشی ! حتما این قابلیت درک خواهی کرد ! :d بازیی که 30 پارت هست نمی تونم منتظر بمونم که یکی یکی لینکاش رو لیچ کنم ! :d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان ختما از کروم یا فایرفاکس آپدیت شده و جدید استفاده کنید . بخاطر داشتن امنیت در چک کردن میل ها . پسوردتون هم عوض کنینوقتی از این ها استفاده کردید .. Certificate میل هاست های معتبر رو دزدیدن راحت میتونن به میلهاتون دسترسی پیدا کنن ..

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
واسه کسایی که قبلا مثلِ خودم از Smart Bookmarks Bar استفاده میکردن:
این addon واسه FF4 هنوز update نشده ولی Roomy Bookmarks Toolbar الان برا Firefox4 هست که دقیقا همونه..addon بسیار مفیدیه..bookmark های بالای FF رو که تو toolbar ـن رو کوچیک میکنه و فقط لوگو شون رو نشون میده که کلی جا باز میشه اینجوری و کُلی چیز میشه اونجا جا داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر