نسخه نهایی فایرفاکس 4 منتشر شد

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
واسه FF3 ایران جزوه جلو داران بود :D الان که اصلا نیست :D تبلیغات خوب نبود :D همه رفتن عید دیدنی :D

قابلیت پانوراما فوق العادس :D

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
لعنتی فکر کنم رکورد خودش رو باز زد:D الان 9 ملیون بار دانلود شده فایرفاکس! فایرفاکس 3 تو 24 ساعت اول 8 ملیون و 300 دانلود داشت که ثبت شد تو گینس...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
لعنتی فکر کنم رکورد خودش رو باز زد:D الان 9 ملیون بار دانلود شده فایرفاکس! فایرفاکس 3 تو 24 ساعت اول 8 ملیون و 300 دانلود داشت که ثبت شد تو گینس...
جمش کن بابا امین!!:d:d.این که از هر نظر ترکیده.هم با بابیلون مشکل داره هم اینه وقتی چنتا صفحه باز میکنی سیو نمیکنه!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
جمش کن بابا امین!!:d:d.این که از هر نظر ترکیده.هم با بابیلون مشکل داره هم اینه وقتی چنتا صفحه باز میکنی سیو نمیکنه!!

بابیلون باید مشکلش رو حل کنه با این نه موزیلا !! عجب دوره زمونه ای شده ها :D
بعدشم یه ورژن کلی از برنامه عوض شده تا یکی دو هفته همه چیز به حالت قبل بر میگرده و fix میشه خیلی از مشکلات...
وقتی چند تا صفحه باز میکنی سیو نمیکنه یعنی چی؟ من اصلا مشکل دارم واقعا عالیه...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
بابیلون باید مشکلش رو حل کنه با این نه موزیلا !!
وقتی چند تا صفحه باز میکنی سیو نمیکنه یعنی چی؟
عجب!!:d:d.پس بابیلون مشکل داره!!:d:d.سیو نمیکنه یعنی اینکه وقتی چنتا صفحرو باز میکنم بعد میخوام فایرفوکس ببندم گزینه Save And Quit نمیاد!!با قبلیا همچین مشکلی نداشتم!!در کل از هر نظر مالیده!!:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
خب این یه سری تغییرات هست که بوجود اومده تو این شماره خیلی راحتم میشه حلش کرد !

شما تو url bar عبارت about:config رو بزن ازت یه سوال میپرسه که جواب مثبت بده تا بره داخل تنظیمات برنامه اون بالا browser.showQuitWarning رو تایپ کن تا پیداش کنه اگه value ش false بود روش کلیک کن تا true بشه بعد فایرفاکس رو رستارت کن همه چیز مثل قبل میشه دکمه ی save and quit هم برمیگرده...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
شما تو url bar عبارت about:config رو بزن ازت یه سوال میپرسه که جواب مثبت بده تا بره داخل تنظیمات برنامه اون بالا browser.showQuitWarning رو تایپ کن تا پیداش کنه اگه value ش false بود روش کلیک کن تا true بشه بعد فایرفاکس رو رستارت کن همه چیز مثل قبل میشه دکمه ی save and quit هم برمیگرده...
اگه نشد چی امین!!:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر