نسخه جدید انجمن های سایت

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
نشد.نمیتونم بجز با چیز پی ان وارد بشم.
در ضمن تو تو run از سایت یه پینگ گرفتم همش تایم اوت بود ولی با چیز پی ان پینگ گرفتم 280 بود.

زنگ زن به اپراتور جایی که Isp ت رو گرفتی مشکلت رو بگو برات درستش میکنن از کجا میگیری ؟ من هم همین مشکل رو داشتم ردیف شد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

1- تو نسخه جدید انجمن چطوری میتونم ببینم کدوم پستهام امتیاز گرفته؟
2- امکان این هست که ببینم بقیه کاربرا، کدوم پستهاشون امتیاز گرفته؟
3- به نظر من تو "پستهای جدید"، روی آرم پاکت نامه هم لینک آخرین پست رو بذارین، که الان وظیفه این آیکن
firstnew.png
هستش که خیلی کوچیکه و اون آیکن های بزرگ که شکل پاکت نامه هستن، بی استفاده ـن.
4- قرار بود وقتی که پست کسی نقل قول میشه، یه طوری بهش notification فرستاده بشه، به نظر من امکان خوبیه اگه بشه اضافه کردش.
ممنون.

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
زنگ زن به اپراتور جایی که Isp ت رو گرفتی مشکلت رو بگو برات درستش میکنن از کجا میگیری ؟ من هم همین مشکل رو داشتم ردیف شد
آقا من مودم رو خاموش کردم تا IP عوض بشه درست شد.ممنون از راهنماییتون.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام

1- تو نسخه جدید انجمن چطوری میتونم ببینم کدوم پستهام امتیاز گرفته؟
2- امکان این هست که ببینم بقیه کاربرا، کدوم پستهاشون امتیاز گرفته؟
3- به نظر من تو "پستهای جدید"، روی آرم پاکت نامه هم لینک آخرین پست رو بذارین، که الان وظیفه این آیکن
firstnew.png
هستش که خیلی کوچیکه و اون آیکن های بزرگ که شکل پاکت نامه هستن، بی استفاده ـن.
4- قرار بود وقتی که پست کسی نقل قول میشه، یه طوری بهش notification فرستاده بشه، به نظر من امکان خوبیه اگه بشه اضافه کردش.
ممنون.

1: فرقی نکرده باز هم میری تو قسمت تنظیمات خودتون در بالای سایت کلیک میکنی بعد میری پایین "آخرین اعتبار دریافت شده " بعد اونجا نام شخص و کدوم پست بهت Rep داد رو میبینی

2 : نه نمیشه ، همچین امکانی وجود نداره .

3: البته این گزینه هم هست
lastpost-left.png
که همون کارو میکنه .

4 : .....

• Like
Reactions: ™Meysam

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
تو این نسخه جدید انجمن وقتی چند بار اعتبار میدی آخرش میگه you have given out... که یعنی زیادی اعتبار دادی.اگه میتونید اینجاشو فارسی کنید
با تشکر

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
به قسمت
تنظیمات/تنظیمات کلی رفته و گزینه حالت نمایش ویرایشگر: را به ویرایشگر استاندارد - کنترل فرمت های بیشتر تغییر بدین
گفتم که... هر سه مورد رو قبلا امتحان کردم
توی هیچکدوم گزینه های ادیت نمیاد

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
نمی تونم چرا پست بدم؟
همش همینطوری میمونه؟
پسته هم ارسال نمیشه
چیکار کنم؟
الانم اینو با اینترنت اکسپلورر فرستادم:((
i29118_snap-2009.02.13-00h53m10s05-01.jpg

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
این مشکل ویرایشگر رو همه دارن یا فقط منم؟ منظورم قسمت پیشرفتس ...
بعضی وقتا اصل اون گزینه بالاییا نمیاد اصلا برا ادیت ......... بعد کلی باید ریلود کنی صفحه رو تا بالاخره با هزار مکافات بیاد .......
وقتی یه چیزی با Ctrl+V پیست میکنم صفحه بالا پایین میره میزنه به سرش، بعد 2باره باید برگردونمش باز وسط .......... یا اصلا اول خط پیست میشه ............ در حالی که ممکنه من وسط رو زده باشم یا آخر .....
برای قرار دادن لینک تصویر کلی طول میکشه ........... انگار که یه لحظه گیر و دوباره بیاد ........
برای اسمایلی هم همینطور .....
قبلنا یه فروم دیگه بودم اونم vb4 داشت اما این مشکلات رو تو قسمت پست دادن ندیده بودم .........
حالا چجوریاس؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
چیکار کنم :((
اینترنت اکسپلورر خیلی مسخرست
ترو خدا کمک کنید

از کدوم ورژن IE استفاده میکنی ؟ Vb جدید با IE 6 , 7 سازگار نیست بهتره یا از FF 5 OR 6 استفاده کنی یا از IE 8,9 تا درست بشه . در کل چند روزه سرعتها به شدت اومده پایین

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
از کدوم ورژن IE استفاده میکنی ؟ Vb جدید با IE 6 , 7 سازگار نیست بهتره یا از FF 5 OR 6 استفاده کنی یا از IE 8,9 تا درست بشه . در کل چند روزه سرعتها به شدت اومده پایین
کلنگ جان من با گوگل کروم میام
چند وقته خراب شده مجبورم با IE بیام
ممنون ولی بازم درست نشده:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر